fbpx

Lalki LOL Surprise – co to takiego i na czym polega fenomen tych zabawek?

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Dostępne na rynku od 2017 roku lalki LOL OMG wciąż nie wychodzą z mody. Poszukując prezentu dla dziewczynki w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym, na pewno warto zwrócić uwagę na te figurki z charakterystycznymi wielkimi oczami oraz ciekawymi akcesoriami – ubrankami, zwierzakami i innymi dodatkami.

 

Lalki LOL Surprise – kolorowe i zaskakujące

Dzisiejszy rynek zabawek ma do zaoferowania mnóstwo gadżetów dla kilku- i kilkunastolatków. Wiele z nich bardzo szybko wypada z łask i jest zastępowana przez coraz to kreatywniejsze produkty dla dzieci. Inaczej jest z lalkami L.O.L. OMG. Chociaż są dostępne w Polsce już od kilku lat, wciąż cieszą się sporą popularnością. Na czym polega ich fenomen? 

Laleczki LOL Surprise OMG można kolekcjonować, a ich rozpakowywanie dostarcza tyle samo rozrywki, co późniejsza zabawa. Lalka LOL ma swój wyjątkowy styl i niepowtarzalny wygląd. Efektowną fryzurę, ciekawe ubranie czy wystrzałowy makijaż… Każde dziecko znajdzie wśród nich swój wymarzony model. A może zdecyduje się na zebranie całej serii i rozwinie w sobie pasję do kolekcjonowania? 

Jak wskazuje oryginalna anglojęzyczna nazwa lalki LOL Surprise OMG, zawartość opakowania skrywa niespodzianki. Do każdego zestawu z zabawką dołączone są ukryte w pudełeczkach lub kulach akcesoria dla konkretnego modelu lalki. Standardowo są to stojak na lalkę, plastikowe ubranka, buciki czy nakrycie głowy, ale niektóre modele tych figurek mają gadżety takie jak odtwarzacz CD, lakier do paznokci czy biżuteria. 

Duże lalki LOL Surprise – co znajdziesz w zestawie?

Lalka LOL OMG jest dostępna w dwóch wersjach – dużej i małej. Duże lalki LOL OMG są nie tylko większe pod względem wymiarów, ale także liczby niespodzianek. Może być ich nawet dwadzieścia! Oprócz laleczki LOL OMG zestaw zawiera gadżety, które uzupełniają stylizację zabawki. W zależności od konkretnego modelu zabawki akcesoria różnią się od siebie. 

Zestaw z dużą lalką LOL Surprise zawiera nie tylko ubrania, ale także okulary przeciwsłoneczne, biżuterię, torebki czy instrumenty muzyczne. Lalka znajduje się w pudełku z okienkiem, które również może służyć do zabawy. 

Wysokość lalki to aż około 27 centymetrów. Powstało już kilka serii tych zabawek, a wiele z nich skrywa lalki o tajemniczych właściwościach, na przykład zmiany koloru włosów pod wpływem wody lub temperatury.

 

Małe lalki LOL Surprise – mini niespodzianki

Zestaw małej laleczki LOL to podwójna niespodzianka, a więc dwa razy większa frajda! Tajemnicę stanowi nie tylko zawartość pojemników z akcesoriami, ale także sama lalka. Zabawki kupuje się w specjalnych kulach oraz pudełkach. Znajduje się na nich podobizna konkretnego modelu, ale aż do otwarcia, obdarowana nie wie, jaka konkretnie laleczka znajduje się wewnątrz. 

Zanim jednak odkryje, na który z modeli trafiła, czeka ją rozpakowanie sześciu lub siedmiu kolorowych pojemniczków. Można w nich znaleźć ubranka, buty, torebkę i inne gadżety potrzebne lalce LOL OMG. Po ich otwarciu pozostaje już tylko dowiedzieć się, która z laleczek LOL znalazła się w zestawie. 

Lalki LOL – czy to dobry prezent dla 8-latki?

Większość kilkuletnich dziewczynek będzie zachwycona zestawem z laleczką LOL. Są one przeznaczone dla dzieci od 3 do 10 roku życia. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem zabawki dla 8-latki, lalka LOL będzie trafionym pomysłem. Różnorodne stylizacje licznych modeli lalek OMG LOL dużych sprawią, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Rozmaite fryzury, ubrania i indywidualny charakter każdej z figurek pozwoli na wybranie tej, która najbardziej wpisuje się w gusta dziecka. Przed wyborem, warto rzucić okiem na to, jakie lalki oferuje aktualnie sklep z zabawkami.

Z kolei kule zawierające małe lalki LOL mogą być przydatne w rozwoju zdolności komunikacyjnych – dzieci będą mogły zamieniać się powtarzającymi się modelami. Pierwsza kula z laleczką LOL może także stać się początkiem wspaniałej kolekcji, co zbuduje w dziecku motywację i chęć osiągania celów. Ponadto dzięki różnorodnym lalkom oraz ich akcesoriom rodzice i dzieci wspólnie mogą kreować rozmaite przygody, a przy tym rozwijać wyobraźnię. 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ