fbpx

Najlepsza elektroniczna kasa fiskalna dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 20.10.21

 

Elektroniczne kasy fiskalne dla dzieci – ranking

 

Klein 9356

 

Rodzice poszukujący kasy fiskalnej dla dziecka powyżej 3. roku życia, powinni przyjrzeć się modelowi Klein 9356. Jest on solidnie wykonany, a każdy z elementów został odpowiednio dopasowany. Zabawka jest dostępna w kolorze białym oraz posiada szare i czerwone wstawki,które przykuwają wzrok maluchów.

Kasa jest wyposażona w wyświetlacz, na którym znajdują się czytelnie przedstawione przyciski odpowiadające określonym artykułom sklepowym oraz funkcjonalny kalkulator. Zabawka posiada skaner kodów z efektami świetlnymi, mikrofon oraz czytnik kart bankowych. W zestawie znajdują się także banknoty, monety oraz karta bankowa. Gadżet stanowi zatem odpowiednio skomponowaną całość, która zawiera wszystkie niezbędne elementy do rozpoczęcia atrakcyjnej, a zarazem edukacyjnej zabawy w sklep.

Konsumenci zgodnie twierdzą, że dzięki tej kasie sklepowej maluch może poczuć się, jak prawdziwy sprzedawca. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu uważają, że jest on solidnie wykonany i warty swojej ceny.

 

 

 

 

Pierot Kasa Sklepowa

 

Pierot Kasa Sklepowa to elektroniczna kasa fiskalna dla dzieci w dobrej cenie. Cechuje ją staranność wykonania i dbałość o każdy szczegół. Zabawka jest w pełni bezpieczna dla zdrowia i nie zawiera szkodliwych substancji. Jest odpowiednia zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Produkt ma ciekawe, dodatkowe akcesoria w postaci koszyka na zakupy oraz warzyw. Posiada też kalkulator, mały wyświetlacz oraz wydzielone miejsce na zakupy, które stanowi atrapę znajdującej się w sklepie taśmy. Model ten jest zatem wyposażony w niezbędne elementy, które pozwolą stworzyć namiastkę prawdziwego sklepu. Zabawka jest w kolorze białym, a ponadto posiada niebieskie oraz czerwone elementy. Całość prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, przez co dzieci chętnie sięgają po prezentowaną kasę sklepową.

Konsumenci są zdania, że to godny polecenia produkt. Cenią fakt, że zabawka ma przystępną cenę oraz posiada akcesoria. Jako duży plus podają to, że kasa wyposażona jest w efekt dźwiękowy, który robi wrażenie na dzieciach i zachęca je do zabawy.

 

 

 

 

Casdon 664

 

Kasa sklepowa Casdon 664 to zabawka, która przyciąga wzrok dzieci. Prezentowany model został wyposażony w atrakcyjne efekty dźwiękowe. Maluch może usłyszeć piknięcia skanera rejestrującego zakupione produkty oraz dźwięki przy wkładaniu kart bankowych do czytnika. Ponadto produkt posiada mikrofon, który przetwarza głos mówiącego do niego dziecka.

Prezentowana zabawka jest koloru szaro-niebieskiego i posiada wstawki o barwie czerwonej. Wygląda zatem estetycznie i zachęca tym samym do zabawy. Kasa posiada wyświetlacz oraz kalkulator. Ma także skaner produktów, czytnik do kart, zamykaną kasę oraz wagę. Dzięki tym elementom dziecko może poczuć się, jak w prawdziwym sklepie. Do zestawu dołączane są dodatkowe akcesoria. Są nimi produkty, które znajdują się na półkach sklepowych, takie jak mleko, chleb, warzywa.

Rodzice chwalą zabawkę marki Casdon. Uważają, że jest to niezwykle atrakcyjna propozycja, bowiem poza kasą fiskalną otrzymujemy przy zakupie dużo akcesoriów, które ubogacają zabawę i czynią z niej jeszcze bardziej atrakcyjną rozrywkę.

 

 

 

 

Jaką elektroniczną kasę fiskalną dla dzieci wybrać?

 

Kiedy kupujemy zabawkę dla dziecka, musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Konieczne jest zadbanie nie tylko o to, aby była ona odpowiednia do wieku naszej pociechy, ale dodatkowo trzeba zatroszczyć się o to, żeby atrakcyjnie wyglądała i była bezpieczna. Elektroniczne kasy fiskalne dla dzieci to świetny prezent, który nie tylko bawi, ale i uczy. Na rynku znaleźć można dużo produktów tego typu. Co za tym idzie, wybór odpowiedniego towaru często staje się problematyczny. Z pomocą przychodzi nasz krótki poradnik, z którego można dowiedzieć się, jakie cechy powinna mieć najlepsza elektroniczna kasa fiskalna dla dzieci w 2021 roku. Na samym końcu artykułu znajduje się zestawienie, w którym prezentujemy trzy produkty polecane przez rodziców i zdobywające sympatię dzieci.

Na samym wstępie trzeba zaznaczyć, że każda zabawka powinna być bezpieczna dla dziecka. Materiał wykonania nie może zawierać szkodliwych substancji zagrażających zdrowiu. Konieczne jest także zwrócenie uwagi na to, czy produkt jest dostosowany do interesującego nas przedziału wiekowego. Kasy fiskalne składają się z wielu elementów. Musisz pamiętać, że inne zabawki będą odpowiednie dla 2 latka, a inne dla starszego dziecka.

Najlepsze elektroniczne kasy fiskalne dla dzieci oprócz podstawowych elementów, takich jak kasa, powinny zawierać ponadto skaner ułatwiający kasowanie produktów czy wagę, która pozwoli dziecku zważyć owoce i warzywa. Przydatnym dodatkiem są także pieniądze oraz towary stanowiące asortyment sklepu. Dużą atrakcję stanowią efekty dźwiękowe, które urozmaicają zabawę i czynią ją bardziej realną. Rodzice podkreślają, że zabawka powinna być utrzymana w ciepłej kolorystyce i mieć kolorowe barwy. Tylko wtedy przyciągnie wzrok dziecka i sprawi, że będzie ono chętnie po nią sięgać. Unikniemy tym samym sytuacji, w której kasa po kilku zabawach zostanie odłożona na półkę i zapomniana. Należy pamiętać, aby wybrany przez nas produkt był solidnie wykonany. Potwierdzeniem na to jest zakup zabawki od znanych i cenionych wśród rodziców producentów.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ