fbpx

Najlepsza kasa fiskalna dla dzieci z paragonami

Ostatnio aktualizowane: 19.10.21

 

Dobrą kasą fiskalną dla dzieci z paragonami jest Klein 9356. To zabawka zrobiona z wysokiej jakości materiałów, która zachowuje estetyczny wygląd nawet do dłuższym, intensywnym użytkowaniu. Produkt podoba się chłopcom i dziewczynkom, jest odpowiedni dla maluchów powyżej 3. roku życia. W zestawie znajdują się pieniądze, tak aby zabawa była bardziej realna. Kasa fiskalna ma wszystkie elementy charakterystyczne dla zwykłych urządzeń, czyli czytnik kodów kreskowych, wyświetlacz z kalkulatorem i wagę. Zabawka ma kompaktowe wymiary, więc nie zajmuje dużo miejsca w pokoju dziecięcym, a przynosi maluchom wiele rozrywki. Na rynku można też znaleźć sporo innych produktów tego typu. Wśród polecanych kas fiskalnych dla dzieci znajduje się także Hape 315023. To model dostępny w przystępnej cenie. Produkt wykonano z drewna, co podoba się wielu rodzicom. Uważają oni, że zabawki zrobione w ten sposób wyglądają na bardziej eleganckie i solidne. Kasa fiskalna jest przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Kasa jest wyposażona w duży i czytelny wyświetlacz, a także dobrze opisane przyciski. Ma ona również skaner kodów kreskowych z dźwiękowymi i świetlnymi efektami. Zabawka ma wymagane certyfikaty i spełnia normy bezpieczeństwa UE.

Wady

Rodzice zauważyli, że uchwyt na skaner kodów kreskowych nie jest zbyt wytrzymały, dlatego wystarczy chwila nieuwagi, żeby go zniszczyć. Dziecko powinno zachować ostrożność podczas zabawy.

Podsumowanie

Produkt jest przeznaczony dla maluchów od 3. roku życia. W zestawie poza samą kasą jest kilka dodatkowych elementów, czyli: banknoty, monety oraz karta bankowa. Zabawka wygląda niemal tak samo, jak prawdziwy sprzęt używany w sklepach.

Drugi wybór

Zalety

Materiałem wykonania zabawki jest drewno, dlatego możemy mieć pewność, że okaże się trwała. W komplecie są zabawkowe monety i banknoty, dlatego pociechy mogą bez przeszkód bawić się w sklep. Produkt wygląda bardzo estetycznie.

Wady

Konsumenci uważają, że w zestawie brakuje kilku elementów. Ich zdaniem do zabawki powinien być dołączony np. czytnik kodów kreskowych, a także waga.

Podsumowanie

Kasa jest odpowiednia dla dziewczynek, jak i chłopców (od 3. roku życia). Ma ona kolorowe przyciski i liczydło. W czasie zabawy maluchy uczą się liczyć i wydawać pieniądze. Takie umiejętności z pewnością przydadzą im się później w szkole, zwłaszcza na lekcjach matematyki.

Rozważ też

Zalety

Model nie tylko zapewnia dobrą zabawę, ale również pomaga dzieciom w zdobywaniu nowych umiejętności, takich jak liczenie. Zabawka jest w 100% bezpieczna dla pociech, gdyż spełnia wymagane normy i ma stosowne certyfikaty.

Wady

Wadą kasy jest to, że po pewnym czasie widać na niej nieestetyczne ślady użytkowania. Obudowa nie jest w pełni odporna na zarysowania i przetarcia.

Podsumowanie

Zabawka nadaje się dla dzieci powyżej 3. roku życia. Obsługa kasy nie sprawia maluchom problemu, ponieważ ma ona dobrze opisane przyciski, jak również odpowiednio duży wyświetlacz. Model ładnie się prezentuje, a jego wymiary są niewielkie. Do kompletu dołączono banknoty, jak również monety, można je odpowiednio posegregować w szufladce.

 

 

Kasy fiskalne dla dzieci z paragonem – ranking

 

Klein 9356

 

Jeśli poszukujesz ciekawej i dobrze wykonanej zabawki dla swojego malucha, to polecamy Ci kasę fiskalną Klein 9356. Jest to produkt, z którego korzystać mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki powyżej 3 roku życia. Dzięki prezentowanemu modelowi maluchy będą mogły miło spędzić czas, bawiąc się w prowadzenie sklepu.

Wymiary kasy to: 30 cm x 30,5 cm x 19,5 cm. Dużym atutem produktu jest jego solidne wykonanie, dzięki czemu nawet w momencie upadku model nie ulegnie awarii. Jest to szczególnie ważne, gdy zabawką bawią się mniejsze dzieci. Kasa jest zaopatrzona w bardzo funkcjonalny wyświetlacz z kalkulatorem. Za sprawą czytelnej klawiaturze malec bez problemu wybierze interesującą go opcję. Na ekranie znajdziemy przyciski dedykowane różnym artykułom spożywczym. Do tego, zabawka posiada skaner kodów z efektem świetlnym, wagę, czytnik kart oraz atrapę mikrofonu. Poza tym w zestawie znajdziemy też banknoty i kartę bankową.

Wielu rodziców, którzy kupili prezentowany model dla swoich maluchów jest z niego bardzo zadowolona, gdyż zabawka dobrze animuje czas dzieciom. Poza tym sprzęt jest w pełni bezpieczny, gdyż nie zawiera niewielkich elementów.

Kasa fiskalna dla dzieci z paragonami Klein 9356 ma wymiary: 30 cm x 20 cm 15 cm. Zabawka jest odpowiednia dla pociech od 3. roku życia.

 

Zalety

Wyświetlacz: Kasa fiskalna ma wyświetlacz z kalkulatorem, więc można policzyć, za jaką kwotę ktoś zrobił zakupy. Umieszczone na klawiaturze przyciski są solidnie wykonane, a dodatkowo czytelne.

Waga i skaner: Zabawka ma skaner kodów kreskowych. Ma on efekt świetlny i dźwiękowy. Ponadto dziecko może także skorzystać z wagi. Kasa zawiera wszystkie elementy, które występują w prawdziwym urządzeniu.

Dodatkowe akcesoria: Do zestawu dołączono dodatkowe akcesoria, tak żeby zabawa była ciekawsza. W komplecie znajduje się karta bankowa, monety i banknoty.

Bezpieczeństwo użytkowania: Warto podkreślić, że produkt ma certyfikat CE, spełnia on też normę EN 71. Korzystanie z zabawki jest bezpieczne.

Estetyczny design: Kasa fiskalna dla dzieci ma ładny design. Podoba się ona dziewczynkom i chłopcom.

 

Wady

Uchwyt na skaner produktów: Niektórzy rodzice zwracają uwagę na to, że uchwyt na skaner nie jest tak dobrze wykonany, jak mógłby być.

 

 

 

 

Hape 315023

 

Dobrym pomysłem na urodzinowy prezent dla Twojego maluszka jest Hape 315023, czyli profesjonalnie wykonana kasa fiskalna. Produkt ten został zrobiony z wysokiej jakości drewna, zatem nie tylko ładnie się prezentuje, ale jest też odporny na zniszczenia. Zabawka dedykowana jest dla chłopców i dziewczynek, którzy ukończyli 3 rok życia.

Wymiary sprzętu wynoszą: 19 cm x 21 cm x 15 cm. Prezentowany model pozwoli Twojemu maluchowi urozmaicić zabawę. Spowodowane jest to profesjonalnym wyglądem i wszystkimi niezbędnymi funkcjami, zatem nasza pociecha poczuje się, jak prawdziwy sprzedawca. Na drewnianej obudowie znajdziemy bowiem przyciski, skaner, czytnik kart kredytowych oraz liczydło. W zestawie umieszczono również banknoty, zatem dziecko nauczy się wartości pieniądza. Obudowa została oczyszczona oraz oheblowana, więc nie musisz obawiać się o skaleczenie drzazgą. Do tego przyciski pomalowano w pełni bezpieczną farbą.

Brak niewielkich elementów to główna zaleta, która została doceniona przez konsumentów. To właśnie dlatego wiele osób doceniło kasę, która posiada wiele różnych funkcji, które uczynią zabawę ciekawszą.

Hape 315023 to dobra kasa fiskalna dla dzieci z paragonami do 100 zł. Jej wymiary to: długość – 19,3 cm, szerokość – 21,1 cm i wysokość – 15 cm.

 

Zalety

Solidne wykonanie: Produkt wykonano z drewna, to wytrzymały materiał. Został on odpowiednio zabezpieczony i ma idealnie gładką powłokę.

Pieniądze w zestawie: Komplet zawiera nie tylko kasę fiskalną, ale też pieniądze. Dziecko otrzymuje zarówno banknoty, jak i monety.

Nauka liczenia: Podczas zabawy maluch może powoli nauczyć się liczenia i wydawania pieniędzy, szczególnie jeśli przebywa wspólnie z dorosłą osobą, która jest w stanie to kontrolować i w razie potrzeby mu pomagać.

Estetyka: Ze względu na to, że produkt zrobiono z drewna, ładnie on wygląda. Estetyka wykonania to jeden z atutów skłaniających do zakupu tej zabawki.

 

Wady

Brak wagi i czytnika kodów: Kasa nie ma czytnika kodów kreskowych ani wagi, więc zabawa może być nieco mniej angażująca.

 

 

 

 

Goki Kasa Drewniana z Kalkulatorem

 

Warto zastanowić się nad zakupem drewnianej kasy fiskalnej z paragonami Goki. Jest ona wykonana z drewna, dlatego wyróżnia ją ponadprzeciętna estetyka. Kolory są stonowane i trafnie dobrane, zabawka podoba się chłopcom i dziewczynkom. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Dokładne wymiary kasy fiskalnej to: 20,5 cm x 22 cm x 16 cm. Zajmuje ona stosunkowo mało miejsca, ale ma wszystkie istotne elementy. Dziecko może korzystać z kalkulatora i wyświetlacza i dokładnie obliczać kwotę potrzebną do zapłaty za dane zakupy. W zestawie znajdują się pieniądze.

Prezentowana kasa fiskalna dla dzieci to produkt warty polecenia, tak wynika z wielu recenzji rodziców. Są oni zadowoleni z zakupu tej zabawki i twierdzą, że zapewnia ona długą i ciekawą rozrywkę. Dodatkowo pozwala ona nauczyć się maluchowi liczenia i to w praktycznych sytuacjach.

Kasa fiskalna dla dzieci z paragonami Goki jest odpowiednia dla pociech powyżej 3. roku życia. Wymiary produktu to: 20,5 cm x 22 cm x 16 cm.

 

Zalety

Nauka poprzez zabawę: Przeprowadzony test kas fiskalnych z paragonami dla dzieci potwierdził, że ten model przynosi korzyści nie tylko w postaci dobrej zabawy, ale też pozwala rozwinąć umiejętności związane z liczeniem i odgrywaniem ról.

Ma wymagane atesty: Prezentowana kasa fiskalna ma wszystkie wymagane atesty, co świadczy o tym, że jest bezpieczna w użytkowaniu. Nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia naszego dziecka.

Wyświetlacz: Model ma dobrze oznaczone przyciski, więc liczenie, ile trzeba zapłacić za zakupy, nie jest trudne. Zabawka ma też stosunkowo duży i wyraźny wyświetlacz.

 

Wady

Zarysowania: Pojedyncze osoby po pewnym czasie użytkowania zauważyły na kasie fiskalnej drobne zarysowania.

 

 

 

 

Jaką kasę fiskalną dla dzieci z paragonem wybrać?

 

Jak podają specjaliści odpowiednie zabawki, pozwalają maluchom rozwijać swoje zainteresowania oraz uczą ich społecznych zachowań. Ciekawą propozycją jest kasa fiskalna, która wydaje paragony. Dzięki temu urządzeniu malec zobaczy, jak to jest prowadzić własny sklep oraz pozna wartość pieniądza. Jednak nie każdy rodzic wie, jak zakupić dobrej jakości zestaw. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę w czasie zakupu oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze kasy fiskalne z paragonami dla dzieci. Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zakup produktu, przygotowaliśmy niewielkie zestawienie, w którym opisaliśmy 3 ciekawe sprzęty.

Dokonując zakupu takiej zabawki, powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na ograniczenia wiekowe. Wynika to z tego, że każdy model wyposażony jest w różne części o odmiennej wielkości. Małe dzieci poniżej 3 roku życia nie powinny bawić się sprzętami, które posiadają wiele niewielkich elementów. Wynika to z tego, że maluszki często biorą zabawki do buzi. W konsekwencji pociecha może się zadławić. Dlatego, przed dokonaniem zakupu, upewnij się, dla jakich dzieci przewidziana jest interesująca Cię zabawka.

Najlepsza kasa fiskalna z paragonami dla dzieci w 2021 roku powinna być również wykonana z bezpiecznych materiałów. Najlepszym rozwiązaniem są produkty zrobione z plastiku. Zazwyczaj nie pokrywa się ich dodatkową farbą, więc masz pewność, że model, który chcesz zakupić nie jest pokryty niebezpiecznymi substancjami. Warto upewnić się, czy zabawka posiada certyfikaty (na przykład wydawane przez Instytut Matki i Dziecka) oraz atesty. Takie informacje są niezbędne, gdy chcemy mieć pewność, że sprzęt nie zagraża zdrowiu malucha.

Choć takie produkty, jak kasa sklepowa nie są zbyt duże, to niekiedy mogą być ciężkie, co utrudni dzieciom ich przenoszenie. Pamiętaj, że nasze maluszki nie mają tyle siły, co dorośli, więc ich zabawki nie powinny przekraczać wagi 3 kg. Gdyż dziecko będzie wtedy w stanie samodzielnie przenosić urządzenie, tak by rozstawić swój sklep w dowolnym miejscu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ