fbpx

Najlepsze krople do oczu dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 17.06.21

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Preparat jest polecany do stosowania w przypadku objawów suchego oka. Jego działanie jest odczuwalne od razu. Oczy stają się bardziej nawilżone, a pieczenie zostaje ograniczone. Krople mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki.

Wady

Czasami trzeba lekko docisnąć butelkę, aby preparat wypłynął z opakowania. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, kiedy w butelce znajduje się już niewiele płynu. Istnieje wtedy ryzyko, że zaaplikujemy więcej kropli niż to konieczne.

Podsumowanie

Płyn może być używany nawet do 6. miesięcy od momentu otwarcia. Częstotliwość aplikowania preparatu należy dostosować do swoich potrzeb (jednorazowo 1-2 kropli). Produkt nawilża oczy i pozwala pozbyć się uczucia dyskomfortu.

Drugi wybór

Zalety

Krople do oczu skutecznie chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi tj. kurzem, promieniowaniem UV, suchym powietrzem i dymem. Po zaaplikowaniu preparatu od razu można poczuć ulgę. Oczy stają się bardziej nawilżone.

Wady

Choć zdaniem producenta krople są odpowiednie także dla osób noszących soczewki kontaktowe, nie każdy się z tym zgadza. Część użytkowników przyznaje, że po użyciu preparatu widzenie chwilowo się pogarsza.

Podsumowanie

Starazolin HydroBalance można stosować kilka razy na dobę. Płyn jest przydatny do użytku do 8 tygodni od momentu otwarcia. W opakowaniu znajdują się dwie 5 ml buteleczki. Roztwór ma odpowiednią konsystencję, dlatego jego aplikowanie do spojówki jest łatwe.