fbpx

Najlepszy fotelik rowerowy Bellelli

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Produkt ma dobrze wyprofilowane oparcie z wnęką na kask. Szerokie boki modelu gwarantują bezpieczeństwo nawet podczas upadków. Akcesorium jest wyposażone w 3 – punktowe pasy bezpieczeństwa, w których można regulować wysokość.

Wady

Tworzywo, z którego wykonano nosidło nie jest wystarczająco odporne na działanie promieni słonecznych i po dłuższym czasie kolor płowieje.

Podsumowanie

W skład zestawu wchodzi: fotelik rowerowy i mocowanie fotelika do bagażnika rowerowego. Pasy bezpieczeństwa zwalnia się i zapina przy użyciu jednej ręki. Szerokie burty chronią nóżki dziecka przed wkręceniem.

Drugi wybór

Zalety

Oparcie jest regulowane, więc można je dostosować do preferencji dziecka. Cała konstrukcja jest lekka, wytrzymała, nietoksyczna i łatwa do czyszczenia. Dodatkowo model wyposażono w regulowane podnóżki.

Wady

Produkt ma wyściółkę z tkaniny w kolorze czerwonym, co nie każdemu musi pasować. Dla chłopców rodzice pewnie preferowaliby inne kolory.

Podsumowanie

Jest to fotelik rowerowy z mocowaniem do ramy roweru z tyłu. Zagłówek w modelu jest dobrze wyprofilowany i ma otwór na kask. Produkt ma wysokie i bezpieczne podłokietniki oraz szerokie osłony boczne chroniące nóżki.

Rozważ też

Zalety

Siedzisko jest stosunkowo szerokie, więc dziecko będzie jeździło w wygodnej pozycji. W tym modelu mamy możliwość regulacji odchylenia oparcia. Jest to szczególnie przydatne, gdy dziecko podczas przejażdżki poczuje się senne.

Wady

Konsumenci zwrócili uwagę, że szybki montaż i demontaż akcesorium sprawia, że szybko może zostać ukradzione, gdy pozostawimy je bez opieki.

Podsumowanie

Produkt zapewnia duży komfort podczas jazdy. Co więcej, fotelik ma wszystkie niezbędne certyfikaty, więc jest bezpieczny w użytkowaniu. Wyściółka jest wyjmowana, dlatego mamy możliwość prania jej w pralce, a korpus można wyczyścić używając ścierki.

 

 

Foteliki rowerowe Bellelli – ranking

 

Bellelli Belleli B-One

 

Chcielibyśmy zaprezentować fotelik rowerowy Bellelli Belleli B-One. Jest to produkt, który bardzo dobrze chroni dziecko podczas jazdy. Sprzęt wyposażony został w miękkie pasy bezpieczeństwa, które odpowiednio wyregulowane zapewniają maluchowi komfortową jazdę oraz bezpieczeństwo. W podobny sposób działają osłony boczne. W razie upadku chronią one dziecko przed ewentualnymi urazami.

Materiał, z jakiego został wykonany prezentowany model, jest zupełnie wolny od toksyn. Wyściółka jest bardzo miękka, więc jazda w takim foteliku powinna być dla naszej pociechy wygodna. Ponadto mamy możliwość regulowania podnóżków. Maksymalne obciążenie tego produktu to 22 kg.

Zagłówek modelu został wyprofilowany w taki sposób, aby podczas jazdy dziecko czuło się bardzo swobodnie. Ten fotelik rowerowy Bellelli w dobrej cenie został wykonany z trwałych materiałów. Wszystkie zostały ze sobą solidnie połączone. Użytkownicy donoszą, że dzięki regulacjom jazda w foteliku jest dla malucha bardzo przyjemna.

 

 

 

 

Bellelli MR FOX RELAX

 

Jeżeli szukasz produktu, który zapewni Twojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa, to jesteś w dobrym miejscu. Bellelli MR FOX RELAX ma wszystkie potrzebne certyfikaty, w tym EN 14344. Możemy być więc pewni, że produkt został dobrze wyważony. Oznacza to także, że ma on stabilną konstrukcję – utrzyma ona nawet 22 kg dziecko.

Wszystkie elementy fotelika są trwałe i odporne na uszkodzenia. Model jest lekki – łatwo się go przenosi. Wyściółka jest bardzo miękka i zapewnia dziecku komfortową jazdę. Możemy ją także odłączyć od korpusu, więc wypranie jej nie sprawi nam problemu. Fotelik wyposażony jest w specjalne osłony boczne, które chronią nóżki malucha przed wkręceniem w koło. Z kolei trwałe, 3 punktowe pasy bezpieczeństwa zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem z fotelika.

Oparcie, tak samo jak podnóżki, jest regulowane. Mamy więc możliwość dopasowania modelu do ciała naszego dziecka, tak, aby jazda w foteliku była jak najbardziej wygodna. Produkt ceniony jest za trwałą konstrukcję.

 

 

 

 

Bellelli Tiger Relax

 

Jeżeli chcesz zapewnić dziecku szczególny komfort podczas jazdy, to warto pomyśleć o zakupie Bellelli Tiger Relax. Siedzisko tego fotelika jest szerokie, dlatego możemy mieć pewność, że maluch będzie jeździł w wygodnej pozycji. Mamy możliwość regulowania odchylenia. Jeżeli dziecko poczuje się śpiące, możemy przechylić oparcie do tyłu i pozwolić mu się zdrzemnąć.

Jest to także idealny produkt w przypadku, kiedy zależy nam na czasie. Montaż fotelika do siedzenia nie zajmuje więcej niż minutę i możemy to zrobić jedną ręką. Wyściółka tego modelu jest zdejmowana. Mamy możliwość prania jej w pralce. Korpus fotelika z kolei możemy umyć używając ścierki. Jest on lekki, więc nie powinno nam to przysporzyć kłopotów.

Jest to jeden z najczęściej wybieranych fotelików dostępnych na rynku. Użytkownicy cenią możliwość regulacji poszczególnych części opisywanego modelu, a także wspominają często o jego wygodzie. Internauci w komentarzach piszą o solidnie wykonanej konstrukcji fotelika.

 

 

 

Jaki fotelik rowerowy Bellelli wybrać?

 

Aby maluch poznał trochę otaczającego nas świata, warto zabierać go na przejażdżki rowerowe. Dopóki dziecko nie umie jeździć na rowerze, możemy posadzić je w foteliku przymocowanym do pojazdu. Wybór dobrego produktu jest bardzo ważny. Od wielu parametrów zależy, czy nasze dziecko będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Jeżeli zastanawiasz się, jaki fotelik rowerowy wybrać, to zapraszamy Cię do przeczytania naszego artykułu o tym, co cechuje najlepsze foteliki rowerowe Bellelli.

Bellelli zajmuje się produkowaniem fotelików dla dzieci od 1994 roku. Od samego początku marka dbała o to, aby każdy z jej produktów miał odpowiednie certyfikaty i był jak najbezpieczniejszy dla zdrowia maluchów. Oprócz tego firma skupiła się także na atrakcyjnym wyglądzie produkowanych przez siebie fotelików.

Przy wyborze odpowiedniego fotelika w pierwszej kolejności kieruj się bezpieczeństwem dziecka. Koniecznie sprawdź, czy interesujący Cię produkt ma certyfikaty, które potwierdzają jego przydatność. Jednym z najważniejszych certyfikatów jest EN 14344. Fotelik opatrzony takim znakiem jest odpowiednio wyważony, a jego konstrukcja solidnie wykonana. Z kolei certyfikat ETRA poświadcza, że materiały, z jakich wykonany jest dany model, nie są toksyczne, a także nie ma on żadnych ostrych elementów, które mogłyby zranić dziecko.

Według opinii wielu osób najlepszy fotelik rowerowy Bellelli w 2024 roku to taki, którego pasy można swobodnie regulować. Pozwoli nam dopasować je do ciała naszego dziecka, aby było ono bezpieczne, lecz jednocześnie mogło się swobodnie poruszać.

Aby łatwiej nam było utrzymać fotelik w czystości, wybierzmy model, którego wyściółkę można odczepić od bazy. Wiele produktów ma możliwość wyprania wyściółki w pralce, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Dobrym pomysłem jest także zakup fotelika, którego podnóżki podlegają regulacji. Wszyscy wiemy, jak szybko rośnie dziecko. Już po kilku miesiącach zauważymy, że podnóżki są za krótkie i będziemy musieli je obniżyć. Dzięki modelowi z taką regulacją nie musimy zaopatrywać się w kolejny produkt.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ