fbpx

Najlepszy laktator elektryczny Lovi

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Zakup laktatora elektrycznego powinien być dobrze przemyślany, bo tylko dobrej jakości sprzęt będzie efektywny i komfortowy dla mam. Dobrymi opiniami cieszą się modele oferowane przez firmę Lovi i to właśnie im poświęcony jest zamieszczony poniżej ranking. Z wielu produktów znajdujących się w ofercie producenta wybraliśmy tylko te najlepsze. W podjęciu decyzji, jakie urządzenia umieścić w zestawieniu pomogły nam opinie użytkowniczek. Wynika z nich, że najlepszym laktatorem elektrycznym jest Lovi Prolactis 5/501. Jest on sprzedawany w zestawie ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami. Wśród nich warto wyróżnić torbę do przechowywania, która przydaje się, szczególnie jeśli często spędzamy z maluszkiem czas poza domem. Model ma regulację siły ssania. Jest on zasilany sieciowo-akumulatorowo, co pozwala go używać w dowolnym miejscu. Polecamy Twojej uwadze także laktator elektryczny Lovi Expert 1, który jest lekki i łatwy w przenoszeniu. Akumulator gwarantuje do 3 h ciągłej pracy. W komplecie znajduje się też zasilacz sieciowy.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Laktator odwzorowuje naturalny, dwufazowy rytm ssania piersi przez dziecko, w efekcie czego kobiety nie odczuwają dyskomfortu. Do zestawu dołączono przydatne akcesoria, w tym: butelkę o pojemności 150 ml, wkładki laktacyjne oraz torbę do przechowywania.

Wady

Niektórym mamom nie odpowiada, że w komplecie nie ma pasującego do butelki smoczka. Trzeba go samodzielnie dobrać, aby móc karmić pociechę.

Podsumowanie

Sprzęt jest zasilany sieciowo, ale w razie konieczności można go używać również jako laktatora ręcznego. Urządzenie ma zegar i alarm, co pozwala na zaplanowanie godziny odciągania pokarmu. Do modelu dołączono nakładkę masującą. Odpowiada ona za stymulację produkcji i wypływu pokarmu, a dodatkowo sprawia, że odciąganie mleka jest bardziej komfortowe.

Drugi wybór

Zalety

Sprzęt jest przystosowany do używania w domu, jak i poza nim. Nie wymaga on podłączenia do prądu (w trybie bezprzewodowym może działać przez 3 godziny). Laktator jest poręczny i lekki, a ponadto łatwy w obsłudze.

Wady

Mimo że urządzenie umożliwia szybkie odciągnięcie pokarmu, większość kobiet uważa, że pracuje zbyt głośno. Powstający podczas używania sprzętu hałas może obudzić śpiące dziecko.

Podsumowanie

Laktator wykorzystuje innowacyjną technologię 3D pumping. Lejek masuje i naciska pierś, a do tego zasysa mleko otaczając dookoła brodawkę sutkową. 9-stopniowa regulacja siły odciągania daje możliwość dopasowania sposobu działania urządzenia do swoich potrzeb i przyzwyczajeń. Do zestawu dołączono 150 ml butelkę ze smoczkiem i etui.

Rozważ też

Zalety

Wady

Podsumowanie

 

 

Elektryczne laktatory Lovi – ranking

 

Lovi Prolactis 5/501

 

Wybór najlepszego laktatora nie jest łatwy, dlatego podczas zakupów warto zatrzymać się na chwilę przy jednej z propozycji marki Lovi- modelu Prolactis 5/ 501. Urządzenie cieszy się wieloma pozytywnymi ocenami konsumentów.

Jest to laktator dwufazowy symulujący ssanie piersi przez dziecko, co w efekcie ułatwia wypływ mleka z piersi. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć, na której gromadzone są ustawienia najbardziej odpowiadające mamie. Nie musi ona za każdym razem regulować pracę laktatora.

Opinie na temat produktu są bardzo pozytywne. Wiele mam podkreśla bezbolesność działania urządzenia, co nie jest oczywiste przy wszystkich tego typu produktach. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru zasilania przez konsumenta. Zależnie od potrzeb można wybrać ładowanie za pomocą prądu lub baterii. Niewielkie rozmiary i estetyczny design sprawiają, że laktator można zawsze zabrać ze sobą. Produkt sprzedawany jest w zestawie z akcesoriami do ręcznego ściągania mleka, co pozwala nam użyć sprzętu również w ten sposób.

Prolactis 5/501 to dobry laktator elektryczny do 300 zł. Jest on sprzedawany w zestawie ze 150 ml buteleczką Medical i akcesoriami do odciągania pokarmu.

 

Zalety

Regulacja siły ssania: Plusem jest to, że można w łatwy sposób ustawić siłę ssania laktatora (8-stopniowa skala), a tym samym zapewnić sobie maksymalny komfort podczas odciągania pokarmu.

Zasilanie: Sprzęt jest zasilany sieciowo-bateryjnie, dlatego też możemy z niego korzystać gdziekolwiek się znajdujemy. Nawet jeśli nie mamy dostępu do źródła zasilania, bez problemu odciągniemy mleko.

Torba do przechowywania: W zestawie znajduje się wygodna torba przystosowana do przenoszenia urządzenia. Gwarantuje ona bardzo dobrą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i zabrudzeniami.

Możliwość odciągania ręcznego: Z Lovi Prolactis 5/501 możemy korzystać, jak z laktatora ręcznego.

Komfort: 95% badanych mam potwierdziło, że odciąganie pokarmu jest bezbolesne. Stanowi to sporą zachętę do zakupu urządzenia.

 

Wady

Głośność pracy: Urządzenie generuje spory hałas w trakcie pracy, więc kobieta ma problem z tym, żeby choć na chwilę odpocząć.

 

 

 

 

Lovi Expert 50000

 

Produkt z 2. miejsca nie pasuje do kw, tutaj jest ten, który niby miał mieć opis, ale jest on już gotowy na stronie rankingów. Pomieszane są linki, mowa o 2. produkcie ze strony (zdjęcie się zgadza).

Model Lovi Expert 1 to nowoczesny, a zarazem delikatny produkt wykorzystujący innowacyjną technologię 3D PUMPING. Polega ona na zastosowaniu miękkiego, silikonowego lejka, który pracuje całą powierzchnią symulując tym samym naturalne zachowanie dziecka. Lejek kolejno masuje, naciska i zasysa brodawkę, by jak najlepiej imitować ssanie piersi przez dziecko, a w efekcie doprowadzić do płynniejszego i szybszego wypływu pokarmu z piersi – nawet do 100 ml mleka w 10 minut.

Lovi Expert 1, jak wszystkie najlepsze laktatory elektryczne Lovi posiada także opcję przechowywania odciągniętego pokarmu i zabezpiecza nas przed jego przed rozlaniem. Pojemny akumulator zapewnia nam do 3 godzin pracy urządzenia.

Konsumenci doceniają łatwość obsługi urządzenia, co przekłada się na oszczędność cennego czasu. Produkt jest dostępny w sprzedaży razem z zestawem zawierającym butelkę o pojemności 150 ml, adapter, zestaw do ręcznego odciągania, zasilacz sieciowy i walizkę do przechowywania. Producent zapewnia nam także zestaw elementów wymiennych.

Laktator elektryczny Lovi Expert 50000 pozwala na odciągnięcie do 100 ml mleka w 10 minut.

 

Zalety

Technologia odciągania 3D: W urządzeniu zastosowano technologię odciągania 3D, co polega na tym, że laktator masuje, naciska i zasysa pierś. W efekcie jego praca jest bardziej efektywna, a kobieta nie odczuwa bólu.

Akumulator: Model jest sprzedawany w komplecie z akumulatorem gwarantującym do 3 h ciągłej pracy. Konsumentki przyznają, że jest to dobry wynik. Warto pamiętać, że sprzęt można też podłączyć do prądu.

Łatwa obsługa: Urządzenie ma intuicyjny panel dotykowy i czytelny wyświetlacz, więc wybieranie ustawień jest łatwe. Korzystanie ze sprzętu nie sprawia żadnych problemów, co potwierdza test laktatorów elektrycznych Lovi Expert 50000.

Dodatkowe akcesoria: Kupując prezentowany produkt otrzymujemy w zestawie wiele przydatnych akcesoriów m.in. 150 ml butelkę ze smoczkiem, adapter, zestaw elementów do odciągania ręcznego, podstawkę stabilizującą i walizkę do przenoszenia.

 

Wady

Szczelność: W pojedynczych opiniach można przeczytać, że szczelność pomiędzy korpusem a adapterem laktatora nie jest najlepsza.

 

 

 

 

Jaki laktator elektryczny Lovi wybrać?

 

Po narodzinach dziecka zdecydowana większość mam decyduje się na karmienie piersią, głównie ze względu na dobro dziecka. Mimo to, karmienie piersią nie zawsze jest dla świeżo upieczonej mamy wygodne, zwłaszcza gdy planuje ona powrót do pracy lub zwykłe, kilkugodzinne wyjście z domu. W takiej sytuacji można sięgnąć po laktator. Jeśli jesteś zainteresowana jego kupnem, ale nie wiesz, na jaki model się zdecydować zachęcamy do lektury poradnika, w którym wykażemy cechy, jakie posiada najlepszy laktator elektryczny Lovi w 2024 roku. Poniżej znajdziesz kilka porad dotyczących wyboru sprzętu oraz przykładowe modele.

Lovi to popularny producent nowoczesnych laktatorów elektrycznych, opracowanych we współpracy ze specjalistami różnych dziedzin skupiających się na zdrowiu matki i dziecka. W Polsce, na mocy licencji za produkty Lovi odpowiada Canpol – lider produkcji akcesoriów dla matek i dzieci na polskim rynku.

Przy wyborze laktatora elektrycznego warto zwrócić uwagę na siłę ssania i możliwość jej regulacji. Dobre urządzenie imituje dwufazowy rytm ssania piersi. W praktyce będzie się to przekładało na szybkość przeprowadzania całego procesu odciągania pokarmu i komfort matki. Produkty nowej generacji pracują cicho, co pozwala odciągnąć pokarm również wtedy, gdy jesteśmy w pracy. Decydując się na wybór urządzenia każda matka powinna także pamiętać o swoim komforcie. W obecnych czasach laktatory nie powinny sprawiać użytkownikowi nawet najmniejszego dyskomfortu. Oczywiście, każdy organizm może inaczej reagować, jednak ilość produktów dostępnych na rynku sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Istotny jest także zestaw dodatków dołączany do laktatora. W nawet najbardziej oszczędnym wyposażeniu dodatkowym powinna znaleźć się ładowarka, butelka, zestaw do pielęgnacji urządzenia, no i oczywiście praktyczna torba lub walizeczka idealna do przechowywania i transportowania produktu.

Laktator to typ produktu, który ma wpływ na zdrowie matki, a co za tym idzie, również na zdrowie dziecka. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na ilość atestów oraz organy, przez które owe dokumenty zostały wydane.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ