fbpx

Najlepszy laktator elektryczny Medela

Ostatnio aktualizowane: 03.12.23

 

Laktatory elektryczne Medela- ranking

 

Medela Swing

 

Medela Swing to laktator wykonany z dobrych gatunkowo materiałów. Zasilany jest poprzez zasilacz sieciowy lub przy użyciu 4 baterii typu AA. Cechuje go cicha praca, dzięki czemu jego używanie jest komfortowe i w pełni dyskretne.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu twierdzą, że jest on bardzo wydajny. Dobrze radzi sobie z odciąganiem mleka. Technologia 2-fazowego odciągania sprawia, że otrzymujemy więcej mleka w krótszym czasie. Konsument ma możliwość regulacji poziomów podciśnienia. Prezentowany model jest w łatwy w obsłudze i pielęgnacji. W zestawie otrzymujemy między innymi silniczek, zasilacz, konektor, końcówkę lejka “Personal Fit” 24 mm oraz podstawkę.

Opinie na temat Medela Swing są pochlebne. Jest to jeden z najczęściej polecanych modeli na rynku. Konsumenci docenili fakt, że jest to wyrób medyczny. To daje im pewność, że produkt jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Użytkownicy podkreślają, że obsługa sprzętu jest intuicyjna i nikomu nie powinna sprawić trudności.

 

 

 

 

Medela Mini Electric

 

W prezentowanym przez nas zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Medela Mini Electric. Jest to laktator elektryczny Medela w dobrej cenie, który dzięki swojej atrakcyjnej cenie i solidnemu wykonaniu zyskał uznanie wśród mam. Urządzenie zasilane jest przy pomocy 2 baterii AA lub sieciowo.

Produkt został zrobiony z trwałych tworzyw, będących gwarancją odporności na uszkodzenia i awarie. Materiały użyte do jego produkcji są bezpieczne dla zdrowia i nie wydzielają szkodliwych substancji. Laktator podczas pracy naśladuje rytm ssania dziecka. Aby dopasować urządzenie do swoich potrzeb, użytkownik otrzymuje możliwość regulacji siły ssania. Do zestawu dołączony jest silniczek, zasilacz, końcówka lejka „Personal Fit” 24 mm. Znajdziesz tam również uchwyt lejka, zaworek i 2 membranki, butelkę, podstawkę i nakrętkę.

Wiele młodych mam doceniło to, że urządzenie jest proste w obsłudze i można go używać przy pomocy tylko jednej ręki. To znacznie ułatwia codziennie funkcjonowanie i sprawia, że możemy jednocześnie odciągać mleko i zajmować się swoim nowonarodzonym dzieckiem.

 

 

 

 

Medela Freestyle 042.0001

 

Medela Freestyle 042.0001 to zaawansowany sprzęt z górnej półki cenowej. Mimo tego, że koszty jego zakupu są dość wysokie, spora grupa konsumentów zdecydowała się na tę inwestycję. Powodem tego jest przede wszystkim wysoka jakość wykonania i funkcjonalność sprzętu.

Model ten pozwala na jednoczesne odciąganie pokarmu z obu piersi. Warto przy tym podkreślić, że jego gabaryty nie są duże, a lekka konstrukcja sprawia, że użytkowanie jest proste. Zastosowana w urządzeniu technologia 2-Phase powoduje, że proces odciągania pokarmu do złudzenia przypomina zachowanie dziecka podczas karmienia piersią. Sprzęt wyposażony jest w cyfrowy ekran wyświetlający informacje dotyczące m.in. podciśnienia.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego laktatora zgodnie twierdzą, że była to dobra decyzja. Użytkownicy w swoich opiniach podkreślają, że sprzęt firmy Medela jest niezwykle funkcjonalny. Jedną z najbardziej przydatnych opcji jest zapamiętywanie ulubionego programu odciągania pokarmu. To sprawia, że mamy nie muszą tracić niepotrzebnie czas i za każdym razem ustawiać urządzenie na nowo.

 

 

 

 

Jaki laktator elektryczny Medela wybrać?

 

Laktator elektryczny to dla wielu mam niezastąpione urządzenie. Jako że ma ono bezpośredni kontakt ze skórą, konieczne jest to, aby sprzęt był delikatny i bezpieczny dla zdrowia. Jak zatem wybrać najlepszy laktator elektryczny Medela w 2023 roku? W przygotowanym przez nas artykule postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. W tekście zawarliśmy najważniejsze kwestie, które należy przemyśleć przed dokonaniem zakupu. Poradnik wzbogaciliśmy o zestawienie 3 godnych uwagi produktów, które zdobyły uznanie wśród konsumentów i są przez nich polecane.

W naszym rankingu pojawiły się urządzenia marki Medela. Wybór tej firmy nie jest przypadkowy. Specjalizuje się ona w produkcji akcesoriów dla matek karmiących piersią. W ofercie sklepu znajdziemy laktatory, butelki czy preparaty do pielęgnacji piersi. Przedsiębiorstwo przykłada dużą wagę do jakości wykonania, solidności i bezpieczeństwa.

Najważniejszą kwestią przy wyborze produktu jest materiał jego wykonania. Ważne, aby był on przyjemny dla skóry i jej nie podrażniał. Podczas zakupów należy także zwrócić uwagę, na sposób zasilania urządzenia. Na rynku znajdziemy modele zasilane sieciowo, na baterie, ręczne oraz mieszane. W niniejszym poradniku polecamy Ci zakup laktatora elektrycznego, która działa przy użyciu prądu. Jest on bardzo wydajny i sprawia, że proces odciągania mleka jest szybki i skuteczny.

Coraz bardziej popularne stają się modele, w których zastosowano technologię 2-fazowego odciągania. Pierwsza faza ma za zadanie wywołać cały proces. Ssanie jest szybkie i płytkie. Druga zaś to odciąganie wolne i głębokie. Warto zdecydować się na zakup urządzenia, które posiada system regulacji poziomu podciśnienia. Pozwala to dopasować produkt do naszych potrzeb.

Spora grupa konsumentów jest zdania, że najlepsze laktatory elektryczne Medela posiadają miano wyrobu medycznego. Daje nam to pewność, że sprzęt przeszedł odpowiednie testy, jest w pełni bezpieczny i cechuje go wysoka jakość.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ