fbpx

Najlepszy mini lokalizator GPS dla dzieci

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Sprzęt jest wodoodporny, nie musisz obawiać się, że lokalizator ulegnie awarii, gdy pies oddali się gdzieś w czasie deszczu. Model jest bardzo lekki, dzięki czemu jego użytkowanie nie powoduje dyskomfortu u czworonoga. Sprzęt zapewnia wysoką precyzję lokalizacji, co jest szczególnie ważne, gdy lubicie spacery na łonie natury i na dużych, otwartych przestrzeniach.

Wady

Oprogramowanie na system Android jest dość problematyczne, bo zdarzają się momenty zawieszenia, które czasem mogą wydłużyć poszukiwania psiaka.

Podsumowanie

Dostępne w pakiecie usługi lokalizacji GPS są ważne przez okres 1 roku. W tym czasie nie są naliczane dodatkowe opłaty roamingowe, można więc podróżować z psem po całym świecie.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie jest bardzo małe i nie przeszkadza w codziennych czynnościach zarówno osobom starszym, jaki dzieciom. Bateria pozwala na użytkowanie sprzętu nawet do 40 dni. Alarm informuje o niskim poziomie naładowania akumulatora, dzięki czemu wiesz dokładnie, kiedy naładować lokalizator.

Wady

Wielu użytkowników podkreśla, że sprzęt byłby praktyczniejszy, gdyby akumulator można było wymieniać. Niestety, bateria w tym przypadku jest wbudowana.

Podsumowanie

Lokalizator Blow cechuje intuicyjna obsługa oraz dyskretny, nie rzucający się w oczy wygląd. Produkt oprócz lokalizowania posiada również wiele innych funkcji, między innymi możliwość ustawienia numeru SOS.

Rozważ też

Zalety

Model jest odpowiedni zarówno jako lokalizator pojazdów, jak również ludzi i zwierząt. Sprzęt lokalizuje obiekt z dokładnością do 10 metrów. Jeśli lokalizowanie za pomocą GPS jest niemożliwe, sprzęt wyszukuje obiekt korzystając z funkcji LBS. Obsługa lokalizatora jest intuicyjna.

Wady

Model jest ciężki, małe zwierzęta lub dzieci mogą korzystając z niego mieć nieco ograniczone ruchy, a co za tym idzie zauważać obecność urządzenia.

Podsumowanie

Czas czuwania lokalizatora wynosi około 65 dni. Jeśli jest on intensywnie eksploatowany, czas ten skraca się do 25 dni. Wraz z urządzeniem kupujesz dostęp do aplikacji na smartfona. Lokalizator możesz podłączyć pod stałe zasilanie.

 

 

Mini lokalizatory GPS dla dzieci – Ranking

 

Trackimo TRKM-014B

 

Lokalizator Trackimo TRKM-014B to niewielkie i poręczne urządzenie, dzięki któremu możemy w każdej chwili poznać lokalizację naszego dziecka. Sprzęt jest lekki i wodoodporny, a jego największą zaletą jest bateria o długotrwałym działaniu – do 3 dni.

Urządzeniem można sterować z poziomu strony WWW lub aplikacji mobilnej działającej w telefonach z systemem Android i iOS. Lokalizator wyposażony jest w moduł GPS, a w przypadku utraty sygnału, śledzenie jest możliwe dzięki sieci komórkowej. Sprzęt wyposażony został również w moduł Wi-Fi, który pomaga ustalić jego położenie wewnątrz budynków lub w terenie miejskim.

Wymiary przyrządu to wysokość – 3,9 cm, szerokość – 3,9 cm i głębokość – 1,2 cm. W zestawie otrzymujemy kartę SIM, dzięki której sprzęt jest od razu gotowy do użycia, a także smycz, pokrowiec i dodatkową obudowę z klipsem, umożliwiającą zamocowanie lokalizatora np. przy plecaku.

Konsumenci wysoko oceniają produkt Trackimo TRKM-014B i podkreślają, że jest to solidny sprzęt, z którego korzystanie jest przyjemne i proste.

 

 

 

 

BLOW BL012

 

Dobry i tani lokalizator GPS dla dzieci BLOW BL012 to praktyczne urządzenie pozwalające na wyśledzenie naszych pociech na całym świecie. Produkt wysyła informację o położeniu na serwer, z którego może być pobrana za pomocą wiadomości SMS lub aplikacji mobilnej. Dodatkowo przyrząd alarmuje o przekroczeniu ustalonej strefy.

Sprzęt wyposażony jest w moduły GPS i GSM, które pozwalają ustalić lokalizację z dokładnością do 10 metrów. Sprzęt ma slot na kartę SIM. Jego zaletą jest wytrzymała bateria zapewniająca nieprzerwane działanie w trybie czuwania nawet do 40 dni. Wymiary produktu to 8,6 cm x 5,5 cm x 0,6 cm.

Według konsumentów lokalizator BLOW BL012 świetnie nadaje się do śledzenia nie tylko dzieci, ale również osób starszych czy cennych przedmiotów. Jest to solidny sprzęt dostępny za rozsądną cenę.

 

 

 

 

eNexus TK102

 

Jeśli szukasz kompaktowego lokalizatora, który charakteryzuje się łatwością obsługi oraz dokładnością śledzenia, koniecznie zapoznaj się z modelem eNexus TK102. Jest to kompaktowe urządzenie cieszące się dużym uznaniem wśród rodziców chcących znać położenie swoich dzieci.

Przyrząd ma wbudowany moduł GPS oraz wejście na kartę SIM. Dzięki temu możemy śledzić dziecko zarówno przez stronę WWW, aplikację mobilną czy przy użyciu wiadomości SMS. Urządzenie korzysta z Google Maps, do których link z zaznaczonym położeniem dziecka wysyłany jest właścicielowi.

Przyrząd ma pojemny akumulator pozwalający na 3 dni pracy bez przerwy. Wymiary produktu to 6,4 cm x 4,6 cm x 1,7 cm. W zestawie otrzymujemy ładowarkę, dodatkową baterię oraz instrukcję obsługi. Jak podkreślają konsumenci, lokalizator jest bardzo funkcjonalny i przydaje się na wakacjach i podczas wycieczek z dziećmi.

 

 

 

Jaki mini lokalizator GPS dla dzieci wybrać?

 

Lokalizator GPS, który podaje dokładne współrzędne miejsca, w którym przebywa nasza pociecha. To proste urządzenie sprawia, że możemy łatwo sprawdzić, gdzie jest nasze dziecko. W naszym artykule znajdziesz wskazówki, które przydadzą się podczas zakupu tego typu przyrządu. Na końcu zestawiliśmy także 3 najlepsze mini lokalizatory GPS dla dzieci, które są chętnie wybierane przez konsumentów w 2024 roku.

Mimo że wiele lokalizatorów dostępnych na rynku ma w nazwie GPS, nie wszystkie wyposażone są w ten moduł. Przed zakupem powinniśmy się dokładnie upewnić, że wybrany model rzeczywiście zlokalizuje dziecko na podstawie sygnału z satelity. Dobry lokalizator powinien mieć także wejście na kartę SIM, dzięki której możemy otrzymywać wiadomości SMS z dokładną lokalizacją dziecka i linkiem do Map Google.

Nabywając nowe urządzenie sprawdźmy także, czy wyposażone jest ono w przycisk SOS. Gdy dziecko jest w niebezpieczeństwie, naciska guzik, a rodzic otrzymuje wiadomość o treści „Pomocy” lub „Help me”. Dzięki temu dorośli mogą natychmiast zareagować i uchronić swoje dzieci przed zagrożeniem. Bardzo przydatna jest również możliwość wykonania połączenia telefonicznego. Lokalizatory zazwyczaj pozwalają na zadzwonienie pod 3 wybrane numery zapisane w pamięci.

Równie praktycznym rozwiązaniem jest opcja zapisywania historii trasy. Dzięki niej rodzic ma możliwość dokładnego sprawdzenia, co dziecko robiło idąc do szkoły lub w drodze do kolegi lub koleżanki oraz gdzie się zatrzymywało.

Najlepszy mini lokalizator GPS dla dzieci w 2024 roku jest łatwy w obsłudze, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz atrakcyjny wizualnie. Wybierajmy modele wykonane z solidnych materiałów, które szybko się nie zniszczą. Pamiętajmy, że urządzenie może przybrać różne formy – breloczka, opaski na rękę, zegarka i wiele innych. Szeroki wybór sprawia, że rodzice z łatwością mogą wybrać produkt odpowiedni dla swojej pociechy, zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ