fbpx

Najlepszy projektor dla dzieci do rysowania

Ostatnio aktualizowane: 28.06.22

 

Uważasz, że Twoje dziecko ma talent plastyczny i chcesz, aby go rozwijało? Dobrym pomysłem na prezent dla uzdolnionego w taki sposób malucha jest projektor do rysowania. W naszym zestawieniu znajdziesz kilka godnych uwagi zabawek, wśród nich największą popularnością cieszy się Projektor do rysowania nóżki slajdy rzutnik 17BN. W zestawie są 4 krążki, na każdym z nich znajduje się 8 obrazków do wyboru. Dziecko otrzymuje również blok rysunkowy i kolorowe mazaki. Zabawka sprawdza się też jako lampka. Kolejnym polecanym przez konsumentów projektorem jest Famosa Frozen Ii 700015282. Daje on możliwość narysowania bohaterów ‘Krainy Lodu’, w komplecie są 32 szablony. Obsługa zabawki nie jest kłopotliwa.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Zabawka jest wykonana z kolorowego, solidnego plastiku i bardzo atrakcyjnie się prezentuje. W zestawie znajdują się elementy niezbędne do malowania: Flamastry w różnych odcieniach, blok, a także 4 krążki ze slajdami. Projektor stoi stabilnie na podłodze.

Wady

Zdaniem niektórych kupujących umieszczanie krążka z wybranym wzorem w odpowiednim miejscu w głowicy jest początkowo nieco kłopotliwe. Maluchy nierzadko proszą przy tym o pomoc swoich rodziców.

Podsumowanie

Projektor jest polecany dzieciom od 3. roku życia. Ma on stosowne certyfikaty (CE i EN71), dlatego jest bezpieczny w użyciu dla maluchów. Za pomocą zabawki pociechy mogą narysować wiele różnych obrazków, np. zwierzęta i pojazdy.

Drugi wybór

Zalety

Projektor jest zapakowany w ładne pudełko ozdobione motywem ze znanego filmu animowanego 'Kraina Lodu", dlatego nadaje się na prezent. Do rzutnika dołączono 32 slajdy z obrazkami, więc nie ma ryzyka, że zabawka szybko znudzi się dziecku.

Wady

Sprzęt jest zasilany bateriami, ale żeby je wyjąć lub włożyć, najpierw trzeba odkręcić śrubki zabezpieczające klapkę. Rodzice przyznają, że bywa to nieco uciążliwe.

Podsumowanie

Zabawka pozwala na narysowanie swoich ulubionych bohaterów, m.in. Elsę, Annę i Olafa, a także kilka innych motywów. Jest ona przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia. Projektor jest zasilany 4 bateriami LR14.

Rozważ też

Zalety

Sprzęt służy nie tylko do rysowania, pomaga dzieciom także w nauce angielskich słówek. W zestawie znajdują się 3 wymienne krążki, na których do wyboru jest 21 różnych obrazków. Maluchy otrzymują też potrzebne do rysowania mazaki.

Wady

Część kupujących przyznaje, że brakuje im w komplecie nóżek pozwalających na ustawienie zabawki na podłodze. Jeśli dziecko zechce rysować, konieczne jest rozłożenie sprzętu na stole.

Podsumowanie

Projektor jest zasilany 4 bateriami AAA. Nadaje się on dla dzieci od 3. roku życia, ma certyfikat CE. Zabawka jest kolorowa i bardzo ładnie się prezentuje, a jej obsługa nie powinna sprawiać maluchom problemu.

 

 

Projektor dla dzieci do rysowania – Ranking

 

Projektor do Rysowania Nóżki Slajdy Rzutnik 17BN

 

Projektor do rysowania nóżki slajdy rzutnik 17BN to zabawka dla dzieci od 3. roku życia, która może zachęcić je do rozwijania talentu plastycznego. W zestawie znajdują się kolorowe mazaki, blok rysunkowy, a także 4 wymienne krążki, na każdym z nich znajduje się 8 obrazków do wyboru.

Materiałem wykonania zabawki jest solidne tworzywo sztuczne, wykazuje ona odporność na uszkodzenia. Projektor ma wymiary: 20 cm x 35 cm x 32 cm, nie zajmuje dużo miejsca w pokoju. Jest on zasilany 3 bateriami guzikowymi. Co istotne, sprzęt ma certyfikat CE oraz EN71.

Rodzice chętnie kupują projektor swoim pociechom, ponieważ zapewnia im dobrą zabawę przez dłuższy czas. Dzięki zabawce maluchy mogą narysować różnego rodzaju pojazdy, zwierzęta, a nawet obiekty w kosmosie. Wielu osobom spodobało się to, że obrazki z krążków mogą być wyświetlane nie tylko na kartce, ale i na ścianie. Poza tym sprzęt może pełnić funkcję lampki.

Projektor do rysowania nóżki slajdy rzutnik 17BN to model o wymiarach: 20 cm x 35 cm x 32 cm. Do zestawu dołączono blok rysunkowy i 8 mazaków.

 

Zalety

Solidność: Zabawka jest bardzo solidna, wykonano ją z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego.

Bezpieczna zabawa: Projektor gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę, co potwierdzają przyznane mu certyfikaty: CE oraz EN71.

Kompaktowe wymiary: Sprzęt ma kompaktowe wymiary, dlatego nie powinien znacząco ograniczyć wolnej przestrzeni w pokoju dziecka.

32 wzory do rysowania: Maluch ma do wyboru 32 różne wzory do rysowania, to m.in. zwierzęta i pojazdy.

Pełni funkcję lampki: Zabawka jest praktyczna, gdyż w razie potrzeby może pełnić funkcję lampki.

 

Wady

Kłopotliwa wymiana krążków: Samodzielna wymiana krążków z obrazkami jest dla pociech kłopotliwa, dlatego często proszą o pomoc rodziców.

 

 

 

 

Famosa Frozen Ii Projektor do Rysowania 700015282

 

Dobrym pomysłem na prezent dla maluchów lubiących film animowany ‘Kraina Lodu’ jest zabawka Famosa Frozen Ii 700015282. To projektor, za pomocą którego dzieci mogą z łatwością narysować swoich ulubionych bohaterów. Jest on zasilany 4 bateriami LR14.

Razem z rzutnikiem w zestawie znajdują się 32 wzory przedstawiające motywy z ‘Krainy Lodu’. To m.in. portrety Anny, Elsy i Olafa. Zabawka jest łatwa w użyciu, dlatego maluchy nie powinny prosić o pomoc rodziców. Rzutnik jest przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia.

Rodzice docenili sprzęt za to, że jest wytrzymały, estetyczny i pomaga pociechom w rozwijaniu talentu plastycznego. Rysowanie za pomocą projektora staje się dla maluchów łatwiejsze i sprawia dużo przyjemności. Co istotne, zabawka nie jest duża, w razie potrzeby można bez trudu przenieść ją w inne miejsce.

Projektor Famosa Frozen Ii 700015282 ma w komplecie 32 wzory do rysowania. To zabawka dla dzieci od 3. roku życia.

 

Zalety

Ciekawy design: Sprzęt wygląda bardzo ciekawie, ozdobiono go motywami znanymi z \’Krainy Lodu\’. Może on pełnić funkcję dekoracyjną.

Nieskomplikowana obsługa: Z obsługą zabawki poradzą sobie nawet najmłodsze dzieci, nie jest to skomplikowane.

Łatwe rysowanie: Za pomocą projektora maluchy mogą tworzyć bardzo ładne, dopracowane rysunki przedstawiające bohaterów ulubionego filmu animowanego.

Niewielkie wymiary: Zabawka nie zajmie dużo miejsca na dziecięcym biurku, ma kompaktowe wymiary.

 

Wady

Mało wygodna wymiana baterii: Wymiana baterii zasilających sprzęt nie jest komfortowa, wymaga to odkręcenia niewielkich śrubek zabezpieczających klapkę, które można łatwo zgubić.

 

 

 

 

Rzutnik Projektor Nauka Rysowania Malowania Y258

 

Rzutnik projektor nauka rysowania malowania Y258 jest odpowiedni dla maluchów od 3. roku życia. To bardzo ciekawa zabawka, ponieważ ułatwia dzieciom naukę rysowania. W zestawie znajdują się 3 wymienne dyski, a na każdym z nich jest 7 różnych wzorów do wyboru: Owoce, pojazdy oraz zwierzęta.

Projektor może pełnić funkcję lampki, co zwiększa jego praktyczność. Jest on zasilany 4 bateriami AA. Wymiary sprzętu to: 24,5 cm x 18 cm x 21 cm. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby możliwa była regulacja położenia wyświetlanego obrazka. Co ważne, każdy wzór jest podpisany po angielsku, więc podczas zabawy maluch dodatkowo uczy się języka obcego.

Konsumenci uważają, że to godna uwagi zabawka, odpowiednia zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Ma ona stosowne certyfikaty i jest starannie wykonana, w dodatku ładnie się prezentuje. Obsługa projektora nie sprawia dzieciom problemu, a w zestawie otrzymują dodatkowo notes na obrazki i kolorowe mazaki.

Rzutnik projektor nauka rysowania malowania Y258 to zabawka o wymiarach: 24,5 cm x 18 cm x 21 cm, która waży ok. 220 g. W komplecie jest 12 mazaków i notes na obrazki.

 

Zalety

Łatwa obsługa: Obsługa projektora nie jest trudna. Przycisk on/off znajduje się na głowicy przypominającej wyglądem głowę smoka, krążki ze wzorami umieszcza się w jego paszczy.

Nauka angielskich słówek: Każdy obrazek do narysowania jest podpisany po angielsku, dlatego pociechy mogą poznawać nowe słówka.

Regulacja położenia obrazka: Położenie obrazka i ostrość można regulować, a to ułatwia precyzyjne rysowanie.

 

Wady

Brak nóżek: Powierzchnia do rysowania nie jest podparta nóżkami, dlatego projektor wymaga rozłożenia na stole.

 

 

 

 

Jaki projektor dla dzieci do rysowania wybrać?

 

Małe dzieci, które dopiero zaczynają naukę rysowania bardzo lubią odwzorowywać inne rysunki. Dzięki takiej zabawie, dziecko ćwiczy niewprawną rączkę i uczy się, w jaki sposób prowadzić kreskę, aby narysować to, co chce. A dzięki projektorowi spod ręki dziecięcej powstają rysunki ślicznych królewien, pięknych zwierzątek, czy szybkich samochodów w idealnych kształtach. Po rozstawieniu projektora, zaopatrzeniu go w baterie i włączeniu, a następnie wyposażeniu głowicy w odpowiedni dysk z rysunkiem, dziecko może rozpocząć zabawę.

Najlepsze projektory dla dzieci do rysowania mają atrakcyjne dla dzieci kształty. Mogą to być dziewczęce kształty nawiązujące do znanych bajek, lub kształty bardziej podobające się chłopcom, jak na przykład rakieta kosmiczna. Niezależnie od kształtu projektora, zawsze musisz sprawdzić, czy został on wykonany z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Potwierdzają to posiadane przez projektor certyfikaty bezpieczeństwa, jak na przykład Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE. Dobrze jest też sprawdzić, czy model, jaki zamierzasz kupić dla swojego dziecka nie ma żadnych ostrych krawędzi, o które dziecko mogłoby się skaleczyć.

Kolejna sprawa do rozważenia to jest sprawdzenie, czy głowica projektora jest ruchoma i można ją ustawić pod dowolnym kątem. Jest to ważne w przypadku dzieci leworęcznych, które wymagają innych ustawień głowicy i kąta padania światła od tych, jakie potrzebują dzieci praworęczne. Do tego dochodzą jeszcze indywidualne preferencje. Zatem sprawdź, czy głowica obraca się w zakresie przynajmniej 90 stopni.

Dla dzieci na pewno ważną sprawą będzie ilość, a także rodzaj dołączonych rysunków do odwzorowania. Zwykle zabawki takie mają około 20 rysunków. Ale zapewne inne rysunki będą się podobały chłopcu, a inne dziewczynce. Więc przed kupnem zapoznaj się, co tak naprawdę rysunki zawierają. Dla dzieci jest również atrakcyjne to, że dany rysunek można zmniejszać lub zwiększać i rysować go w różnej wielkości. Sprawdź czy taka możliwość istnieje w projektorze, jaki zamierzasz kupić.

Często też producenci dołączają do projektora zestaw pisaków. Aby były one bezpieczne dla małego użytkownika, muszą to być mazaki na bazie wody, aby nie szkodziły Twojemu dziecku, gdy weźmie końcówkę pisaka do buzi.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ