fbpx

Najlepszy projektor dla dzieci do rysowania

Ostatnio aktualizowane: 21.04.24

 

Uważasz, że Twoje dziecko ma talent plastyczny i chcesz, aby go rozwijało? Dobrym pomysłem na prezent dla uzdolnionego w taki sposób malucha jest projektor do rysowania. W naszym zestawieniu znajdziesz kilka godnych uwagi zabawek, wśród nich największą popularnością cieszy się Projektor do rysowania nóżki slajdy rzutnik 17BN. W zestawie są 4 krążki, na każdym z nich znajduje się 8 obrazków do wyboru. Dziecko otrzymuje również blok rysunkowy i kolorowe mazaki. Zabawka sprawdza się też jako lampka. Kolejnym polecanym przez konsumentów projektorem jest TM Toys smART Sketcher 2.0 Projektor do Rysowania SSP176. Daje on możliwość odwzorowania załączonych obrazków lub samodzielnie zrobionych zdjęć. Obsługa zabawki nie jest kłopotliwa.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Zabawka jest wykonana z kolorowego, solidnego plastiku i bardzo atrakcyjnie się prezentuje. W zestawie znajdują się elementy niezbędne do malowania: Flamastry w różnych odcieniach, blok, a także 4 krążki ze slajdami. Projektor stoi stabilnie na podłodze.

Wady

Zdaniem niektórych kupujących umieszczanie krążka z wybranym wzorem w odpowiednim miejscu w głowicy jest początkowo nieco kłopotliwe. Maluchy nierzadko proszą przy tym o pomoc swoich rodziców.

Podsumowanie

Projektor jest polecany dzieciom od 3. roku życia. Ma on stosowne certyfikaty (CE i EN71), dlatego jest bezpieczny w użyciu dla maluchów. Za pomocą zabawki pociechy mogą narysować wiele różnych obrazków, np. zwierzęta i pojazdy.

Drugi wybór

Zalety

Model ten zaopatrzono w 60 wbudowanych grafik stanowiących inspirację do własnej twórczości. Podczas zabawy projektor wydaje dźwięki , które odwzorowują dźwięki wydawane przez rysowaną postać (zwierzę, a nawet przedmiot). Zabawka wspomaga naukę j. angielskiego.

Wady

Projektor współpracuje z aplikacją na smartfona. Aby rozszerzyć bazę obrazków dostępnych do zabawy trzeba je dodatkowo zakupić w aplikacji. Ponadto ekran jest na tyle słabo podświetlony, że w sytuacji, gdy w pokoju jest bardzo jasno, nie widać szczegółów rysunku.

Podsumowanie

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od lat 8. Aplikacja na smartfona umożliwia robienie własnych zdjęć, które następnie można obrabiać za pomocą zabawki. Wysoką jakość zabawki potwierdzają jej liczne certyfikaty i nagrody.

Rozważ też

Zalety

Zabawka jest zgodna z normami bezpieczeństwa CE. W skład zestawu wchodzą 4 tematyczne wymienne dyski, łącznie z 32 obrazkami, 12 różnokolorowych mazaków oraz zeszyt do rysowania. Sprzęt posiada regulację wysokości i wielkości wyświetlanego obrazka.

Wady

Uruchomienie projektora wymaga użycia 3 baterii typu AA. Baterie jednak nie zostały dołączone do zestawu. W przypadku przeoczenia tej informacji, dziecko nie użyje zabawki zaraz po jej otrzymaniu.

Podsumowanie

Wymiary projektora: wynoszą: wys. 26-35 cm, szer. 30,5 cm, gł. 18,5 cm i jest on bajecznie kolorowy z dominacją koloru niebieskiego. Mamy tu 4 tematyczne dyski wymienne, z obrazkami podzielonymi na kategorie: pojazdy, owoce, zwierzątka, zwierzątka morskie.

 

 

Projektor dla dzieci do rysowania – Ranking

 

Projektor do Rysowania Nóżki Slajdy Rzutnik 17BN

 

Projektor do rysowania nóżki slajdy rzutnik 17BN to zabawka dla dzieci od 3. roku życia, która może zachęcić je do rozwijania talentu plastycznego. W zestawie znajdują się kolorowe mazaki, blok rysunkowy, a także 4 wymienne krążki, na każdym z nich znajduje się 8 obrazków do wyboru.

Materiałem wykonania zabawki jest solidne tworzywo sztuczne, wykazuje ona odporność na uszkodzenia. Projektor ma wymiary: 20 cm x 35 cm x 32 cm, nie zajmuje dużo miejsca w pokoju. Jest on zasilany 3 bateriami guzikowymi. Co istotne, sprzęt ma certyfikat CE oraz EN71.

Rodzice chętnie kupują projektor swoim pociechom, ponieważ zapewnia im dobrą zabawę przez dłuższy czas. Dzięki zabawce maluchy mogą narysować różnego rodzaju pojazdy, zwierzęta, a nawet obiekty w kosmosie. Wielu osobom spodobało się to, że obrazki z krążków mogą być wyświetlane nie tylko na kartce, ale i na ścianie. Poza tym sprzęt może pełnić funkcję lampki.

Projektor do rysowania nóżki slajdy rzutnik 17BN to model o wymiarach: 20 cm x 35 cm x 32 cm. Do zestawu dołączono blok rysunkowy i 8 mazaków.

 

Zalety

Solidność: Zabawka jest bardzo solidna, wykonano ją z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego.

Bezpieczna zabawa: Projektor gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę, co potwierdzają przyznane mu certyfikaty: CE oraz EN71.

Kompaktowe wymiary: Sprzęt ma kompaktowe wymiary, dlatego nie powinien znacząco ograniczyć wolnej przestrzeni w pokoju dziecka.

32 wzory do rysowania: Maluch ma do wyboru 32 różne wzory do rysowania, to m.in. zwierzęta i pojazdy.

Pełni funkcję lampki: Zabawka jest praktyczna, gdyż w razie potrzeby może pełnić funkcję lampki.

 

Wady

Kłopotliwa wymiana krążków: Samodzielna wymiana krążków z obrazkami jest dla pociech kłopotliwa, dlatego często proszą o pomoc rodziców.

 

 

 

 

TM Toys smART Sketcher 2.0 Projektor do Rysowania SSP176

 

TM Toys smART Sketcher 2.0 projektor do rysowania SSP176 to zabawka dla dzieci w wieku od 8 lat, która pomaga odkrywać ich artystyczne talenty i rozwijać umiejętności plastyczne. Rzutnik do rysowania dla dzieci posiada 60 wbudowanych grafik, które staną się inspiracją do tworzenia niezwykłych prac, a także wydaje dźwięki imitujące odgłosy rysowanej postaci, zwierzęcia lub przedmiotu. Ten dobry projektor dla dzieci do rysowania pomaga również nauczyć się języka angielskiego poprzez ćwiczenia pisania słów i tworzenie niezwykłych ilustracji.

Zabawka jest wykonana z wysokiej jakości elementów, posiada trwałą kartę SD oraz schowek na dodatkowe karty SD, a także otrzymała liczne certyfikaty i nagrody za jakość. Projektor do nauki rysowania dla dzieci został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie użytkowania przez dzieci, a jego stabilna, odporna na uszkodzenia podstawa w nowym kształcie wysuwanych nóg wymaga pomocy osoby dorosłej podczas pierwszego uruchomienia. Projektor Smart Sketcher ma nowoczesny, kolorowy design, a jego wymiary to 19,5 x 18 x 25,5 cm.

Projektor Smart Sketcher 2.0 pomaga dziecku odkrywać jego talenty plastyczne i rozwijać umiejętności rysowania.

 

Zalety

Nauka języka angielskiego: Projektor uczy dziecko języka angielskiego poprzez zabawę i skojarzenia, pomagając przeliterować słowa i stworzyć niezwykłe ilustracje.

Wysokiej jakości elementy: Projektor jest wykonany z wysokiej jakości elementów, które tworzą niezawodnie działającą zabawkę.

Bezpieczeństwo użytkowania: Zabawka została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie dzieci, a każdy element został wykonany z atestowanych materiałów i należytą precyzją.

Nowoczesny, kolorowy design: Sprzęt ma nowoczesny, kolorowy design, który z pewnością zachwyci dziecko.

Stabilna podstawa: Podstawa projektora w nowym kształcie wysuwanych nóg jest stabilna i odporna na uszkodzenia.

 

Wady

Podświetlenie: Podświetlenie projektora jest słabe i w pokoju musi zostać przygaszone światło, aby coś było na ekranie widać. Ponadto, przykładowe obrazki dostępne w ilości 60 sztuk, aby uzyskać więcej wzorów, trzeba w aplikacji na smartfona za nie zapłacić. 

 

 

 

 

Projektor, Rzutnik do Rysowania Lampka 32 Slajdy Kinderini

 

Jak przekazują opinie o projektorach dla dzieci do rysowania, model marki Kinderini to doskonały sposób na rozwijanie zdolności artystycznych u dziecka. Zestaw zawiera rzutnik o wymiarach 35 cm wysokości, 30 cm szerokości i 18,5 cm głębokości oraz 4 wymienne dyski z 8 obrazkami na każdym, 12 mazaków i zeszyt do rysowania. Projektor jest prosty w obsłudze i wymaga 3 baterii do działania. Posiada regulowaną wysokość i pokrętło do regulacji wielkości wyświetlanego wzoru, co ułatwia rysowanie.

Dyski z obrazkami umieszcza się z boku rzutnika, a mazaki mogą być trzymane w specjalnych przegródkach na obudowie projektora. Zestaw zapewnia 32 różne obrazki do odwzorowania w 4 tematycznych dyskach, a dołączone mazaki są łatwo zmywalne z ciała. Projektor marki Kinderini to doskonały sposób na rozwijanie zdolności plastycznych u dzieci w wieku 3 lat i starszych.

Ten  najlepszy projektor dla dzieci do rysowania marki Kinderini jest utrzymany w dominujących odcieniach niebieskiego, co sprawia, że będzie atrakcyjny dla chłopców i dziewczynek.

 

Zalety

Regulowana wysokość: Projektor posiada regulowaną wysokość od 26 do 35 cm, co pozwala na dopasowanie go do wzrostu dziecka. Dzięki pokrętłu można też zmienić wielkość wyświetlanego wzoru  dostosowując go do indywidualnych potrzeb dziecka.

Dedykowane przegródki na dyski i mazaki: Projektor ma specjalne przegródki, gdzie można schować dyski z obrazkami oraz mazaki, co ułatwia utrzymanie porządku i zapewnia łatwy dostęp do potrzebnych przedmiotów.

4 tematyczne wymienne dyski: Zestaw zawiera 4 wymienne dyski z obrazkami, co daje aż 32 różne obrazki do rysowania. Dyski są podzielone tematycznie, więc dziecko może poznać nowe zwierzęta, zwierzęta morskie, owoce i pojazdy.

12 mazaków w zestawie: Do zestawu jest dołączonych 12 mazaków o różnych kolorach, które umożliwią dziecku tworzenie kolorowych rysunków. Mazaki są łatwo zmywalne z ciała.

Prosty i wygodny w obsłudze: Projektor jest bardzo prosty w obsłudze, a jego włączenie odbywa się za pomocą przełącznika. Zawiera także zeszyt do rysowania, gdzie dziecko będzie mogło zapisywać swoje rysunki.

 

Wady

Uruchomienie: Projektor wymaga do uruchomienia 3 baterii  typu AA, baterii nie ma jednak w zestawie i trzeba je dokupić oddzielnie.

 

 

 

 

Jaki projektor dla dzieci do rysowania wybrać?

 

Małe dzieci, które dopiero zaczynają naukę rysowania bardzo lubią odwzorowywać inne rysunki. Dzięki takiej zabawie, dziecko ćwiczy niewprawną rączkę i uczy się, w jaki sposób prowadzić kreskę, aby narysować to, co chce. A dzięki projektorowi spod ręki dziecięcej powstają rysunki ślicznych królewien, pięknych zwierzątek, czy szybkich samochodów w idealnych kształtach. Po rozstawieniu projektora, zaopatrzeniu go w baterie i włączeniu, a następnie wyposażeniu głowicy w odpowiedni dysk z rysunkiem, dziecko może rozpocząć zabawę.

Najlepsze projektory dla dzieci do rysowania mają atrakcyjne dla dzieci kształty. Mogą to być dziewczęce kształty nawiązujące do znanych bajek, lub kształty bardziej podobające się chłopcom, jak na przykład rakieta kosmiczna. Niezależnie od kształtu projektora, zawsze musisz sprawdzić, czy został on wykonany z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Potwierdzają to posiadane przez projektor certyfikaty bezpieczeństwa, jak na przykład Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE. Dobrze jest też sprawdzić, czy model, jaki zamierzasz kupić dla swojego dziecka nie ma żadnych ostrych krawędzi, o które dziecko mogłoby się skaleczyć.

Kolejna sprawa do rozważenia to jest sprawdzenie, czy głowica projektora jest ruchoma i można ją ustawić pod dowolnym kątem. Jest to ważne w przypadku dzieci leworęcznych, które wymagają innych ustawień głowicy i kąta padania światła od tych, jakie potrzebują dzieci praworęczne. Do tego dochodzą jeszcze indywidualne preferencje. Zatem sprawdź, czy głowica obraca się w zakresie przynajmniej 90 stopni.

Dla dzieci na pewno ważną sprawą będzie ilość, a także rodzaj dołączonych rysunków do odwzorowania. Zwykle zabawki takie mają około 20 rysunków. Ale zapewne inne rysunki będą się podobały chłopcu, a inne dziewczynce. Więc przed kupnem zapoznaj się, co tak naprawdę rysunki zawierają. Dla dzieci jest również atrakcyjne to, że dany rysunek można zmniejszać lub zwiększać i rysować go w różnej wielkości. Sprawdź czy taka możliwość istnieje w projektorze, jaki zamierzasz kupić.

Często też producenci dołączają do projektora zestaw pisaków. Aby były one bezpieczne dla małego użytkownika, muszą to być mazaki na bazie wody, aby nie szkodziły Twojemu dziecku, gdy weźmie końcówkę pisaka do buzi.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ