fbpx

Najlepszy smoczek MAM

Ostatnio aktualizowane: 21.04.24

 

Smoczki MAM – ranking

 

Mam Baby Start 0-2M

 

Chcielibyśmy zaprezentować Ci produkt Mam Baby Start 0-2M, czyli smoczek przeznaczony dla dzieci do 2. miesiąca życia. Został on wykonany z miękkiego silikonu, który jest delikatny i zapewni maluchowi wyjątkowy komfort. Opisywany model ma ortodontyczny kształt, dlatego nie przyczyni się do nieprawidłowego kształtowania się zgryzu i rozwoju podniebienia.

Powyższy smoczek ma tarczkę z dużymi otworami, która została pokryta specjalną warstwą ochronną. Jej obecność sprawia, że produkt z pewnością nie podrażni wrażliwej skóry wokół ust Twojego malucha.

Jak przekonują konsumenci, model Baby Start 0-2M to smoczek MAM w dobrej cenie, który z pewnością sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom rodziców. Do jego atutów należy zaliczyć m.in. wysoki poziom bezpieczeństwa stosowania oraz jakość wykonania, która sprawia, że produkt długo posłuży Twojemu dziecku.

 

 

 

 

Mam Baby 0-6M

 

Mam Baby 0-6M jest smoczkiem przeznaczonym dla maluchów do 6. miesiąca życia. Materiał wykonania produktu to opatentowany, jedwabisty silikon, który w dotyku przypomina dzieciom pierś mamy. Powyższy model jest wyjątkowo delikatny dla skóry Twojej pociechy, ponieważ obrzeża tarczki także zostały pokryte miękkim, zabezpieczającym silikonem.

Wiele osób twierdzi, że najlepsze smoczki MAM powinny zapewnić pociechom komfort i nie wypadać z buzi. Model Baby 0-6M spełnia ten warunek, ponieważ powierzchnia jego główki jest zmatowiona. Takie rozwiązanie sprawia, iż produkt nie przesuwa się w ustach malucha i z pewnością nie wypadnie z nich niespodziewanie.

Z opinii wydawanych przez konsumentów wynika, że do największych zalet opisanego wyżej produktu należy zaliczyć wysoką jakość wykonania oraz ortodontyczny, bezpieczny kształt. Smoczek nie wpływa negatywnie na kształtowanie się zgryzu, w efekcie czego możesz uniknąć konieczności założenia swojemu dziecku aparatu ortodontycznego, kiedy podrośnie.

 

 

 

 

Mam Baby Perfect Night 16M 667749

 

Smoczek noszący nazwę Mam Baby Perfect Night 16M 667749 został wykonany z jedwabistego silikonu. Jest on przeznaczony dla dzieci powyżej 16. miesiąca życia. Produkt służy do zaspokajania potrzeby ssania, więc z jego pomocą możesz uspokoić swojego malucha, kiedy stanie się nerwowy i pomóc mu przejść trudny okres ząbkowania.

Ze względu na specjalny kształt, model Baby Perfect Night 16M 667749 nie doprowadzi do rozwoju wad zgryzu czy podniebienia. Jego szyjka jest o 60% cieńsza niż w standardowych smoczkach, dzięki czemu nacisk na szczęki malucha jest znacznie mniejszy. Co więcej, produkt z łatwością znajdziesz także w ciemnościach, a wszystko za sprawą fluorescencyjnego kółka świecącego po naświetleniu.

Konsumenci oceniają smoczek Mam Baby Perfect Night 16M 667749 bardzo pozytywnie. Według wielu osób do atutów opisanego wyżej modelu należy zaliczyć głównie bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Produkt jest wyjątkowo miękki i delikatny dla skóry, a do tego wyróżnia go ciekawe wzornictwo.

 

 

 

 

Jaki smoczek MAM wybrać?

 

Smoczek uznawany jest za jeden z niezbędnych akcesoriów dla noworodków i niemowląt. To produkt, który może uspokoić malucha i zaspokoić jego potrzebę ssania. Warto jednak wiedzieć, czym kierować się robiąc zakupy, aby wybrać dobry jakościowo model dostosowany do potrzeb dziecka. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, stworzyliśmy poradnik z cennymi informacjami na ten temat. Na jego końcu znajdziesz również zestawienie 3 smoczków marki MAM.

MAM to firma oferująca doskonałej jakości produkty dla najmłodszych, które wspomagają ich prawidłowy rozwój. Wyróżnia je wykorzystywanie wyłącznie najlepszych jakościowo materiałów, a także oryginalne wzornictwo i funkcjonalność. Oferowane przez MAM smoczki, butelki, laktatory i różnego rodzaju akcesoria powstają we współpracy m.in. z doświadczonymi pediatrami, co jest gwarancją wysokiego poziomu bezpieczeństwa ich stosowania.

Wybranie idealnego smoczka nie jest prostym zadaniem, a wszystko przez to, że na rynku dostępnych jest wiele modeli różniących się między sobą kształtem czy materiałem wykonania. Możemy wyróżnić 3 typy budowy tego typu produktów, czyli: anatomiczne, okrągłe i symetryczne. Smoczki anatomiczne swoim kształtem przypominają kobiecą brodawkę, dlatego według wielu ekspertów to najlepszy wybór dla maluchów. Są one spłaszczone od strony języka i jednocześnie uwypuklone od strony podniebienia.

Produkty okrągłe przypominają owoc wiśni. Ze względu na to, że ich tarcze mają kształt cyfry 8, możemy je wkładać do buzi dzieci w dowolny sposób. Z kolei modele symetryczne są spłaszczone zarówno od strony języka, jak też podniebienia. Je również możemy wkładać do ust niemowlęcia w sposób dowolny (w ich przypadku tarcza swoim kształtem także przypomina cyfrę 8).

To, jaki będzie najlepszy smoczek MAM w 2024 roku dla Twojego maluszka, zależeć będzie tak naprawdę od jego preferencji. Nie wszystkim dzieciom pasują modele anatomiczne, choć to one według specjalistów najlepiej się sprawdzają. Niekiedy zdarza się, że pociechom bardziej odpowiada ssanie produktu okrągłego lub symetrycznego i nie należy zmuszać ich do zmiany. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem jest zakup trzech różnych modeli smoczków, by dziecko mogło wszystkie przetestować.

W kwestii materiału wykonania masz do wyboru smoczki kauczukowe lub silikonowe. Te pierwsze są wyjątkowo miękkie i plastyczne, są idealne dla dzieci z osłabionym napięciem mięśniowym. Kauczuk jest jednak niezbyt trwały, dlatego czasami lepszym wyborem będzie smoczek silikonowy. Jest on twardszy, ale jednocześnie nie ulega odkształcaniu i łatwo utrzymuje się go w czystości.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ