fbpx

Najlepszy laktator elektryczny Avent

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Laktatory elektryczne Avent – Ranking

 

Philips Avent Natural SCF332/01

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci sprzęt Philips Avent Natural SCF332/01. Jest to pojedynczy laktator elektryczny, dzięki któremu szybko i wygodnie odciągniemy odpowiednią ilość pokarmu.

Model ten charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która ułatwia przepływ mleka z piersi prosto do butelki. Oznacza to, że niezależnie od pozycji, mamy możliwość wypełnić laktator. W wieku analogicznych sprzętach trzeba przyjąć odpowiednie ułożenie ciała. Co więcej, możemy wybrać jedno z 3 ustawień odciągania, aby dostosować je do swoich preferencji. Komfort użytkowania zwiększa miękka nakładka masująca, która delikatnie stymuluje wypływ pokarmu. Ma ona aksamitną strukturę i jest przyjemna w dotyku.

Ten laktator elektryczny Avent w dobrej cenie zawiera także zbiorniczek o pojemności 25 ml i szeroki smoczek, który kształtem przypomina pierś, dzięki czemu ułatwia dziecku przyssanie się.

Urządzenie ma niewielkie wymiary, dzięki czemu jest poręczne i łatwe w użytkowaniu. Rurkę można łatwo owinąć wokół podstawy, co zapewnia dodatkową wygodę podczas transportu i przechowywania. Ponadto, dzięki zasilaniu bateryjnemu urządzenia możemy je używać w podróży. Dzięki prostej konstrukcji, jego składanie jest bardzo intuicyjne.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity sprzęt dostępny za rozsądną cenę. Użytkownikom podoba się jego cicha praca, solidne wykonanie oraz bezawaryjność. Konsumenci podkreślają także, że laktator można bardzo łatwo utrzymać w czystości i idealnie sprawdza się poza domem.

 

 

 

 

Philips Avent LSCF292/01

 

Jeśli szukasz wygodnego laktatora elektrycznego, przy użyciu którego odciąganie pokarmu staje się przyjemnością, model Philips Avent LSCF292/01 powinien Cię zainteresować.

Model ten wyposażony jest w pamięć elektroniczną, dzięki której mamy możliwość zapisania indywidualnego trybu odciągania pokarmu. Wbudowany czujnik rejestruje rytm, a po naciśnięciu przycisku start przy kolejnym odsysaniu, wykonuje pracę w tym samym tempie.

Urządzenie posiada miękkie nakładki masujące, które umożliwiają naturalne uwalnianie pokarmu. Jest to możliwe dzięki specjalnej konstrukcji, sprawiającej, że nakładki wyginają się do wewnątrz i na zewnątrz, symulując ssanie dziecka.

Laktator może być zasilany na dwa sposoby – bateriami oraz z sieci, co zapewnia nam elastyczność użytkowania. Można go również obsługiwać ręcznie przy użyciu dołączonej pompy. Wraz z urządzeniem w zestawie otrzymamy dwa zbiorniczki na pokarm o pojemności 125 ml i 260 ml, miękki smoczek dla noworodków oraz stojak na butelkę z pokrywką na lejek.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie na temat tego modelu, które przyczyniają się do tego, że sprzedaje się on bardzo szybko. W swoich opiniach konsumenci podkreślają, że laktator działa bez zarzutu, jest łatwy w obsłudze i szybko ściąga mleko. Nie bez znaczenia jest również jego atrakcyjny design, który przypadł do gustu wielu mamom.

 

 

 

 

Jaki laktator elektryczny Avent wybrać?

 

Laktator elektryczny to pomocne urządzenie polecane świeżo upieczonym mamom, których dzieci mają problemy z samodzielnym ssaniem piersi. Kobietom często trudno podjąć decyzję, jaki laktator elektryczny będzie dla nich odpowiedni. Producenci proponują sprzęty o różnej jakości i cenie. Aby nieco ułatwić Ci decyzję, przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, co mieć na uwadze podczas wizyty w sklepie. Na końcu znajdziesz również ranking, zawierający trzy najlepsze laktatory elektryczne Avent dostępne na polskim rynku.

Marka Avent specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla dzieci, w tym przede wszystkim przyrządów do karmienia. Od 2006 roku, dzięki współpracy z liderem produkcji sprzętów konsumenckich i medycznych – firmą Philips, przedsiębiorstwo to jest znane konsumentom na całym świecie. Jego wyroby charakteryzuje najwyższa jakość, innowacyjność oraz niezawodność.

Nabywając nowy laktator, należy mieć na uwadze przede wszystkim jego prędkość pracy mierzoną w liczbie cykli na minutę (cpm). Do codziennego użytku najlepiej nadają się przyrządy z liczbą cykli na poziomie 35-60, gdyż utrzymują one produkcję mleka na odpowiednim poziomie. Cpm poniżej 30 nie jest zalecane, gdyż czas odciągania pokarmu jest długi, co powoduje ból brodawek i dyskomfort.

Warto również nabyć sprzęt z regulowaną siłą ssania, która jest niezbędna, jeśli chcemy uniknąć bólu. Komfort ściągania pokarmu poprawia także możliwość ustawienia dwóch faz ssania. Tego typu laktator na początku stymuluje wypływ mleka szybkimi ruchami ssącymi, a następnie powoli ściąga pokarm, jednocześnie pobudzając jego produkcję.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest także wybór modelu zasilanego na baterie. Pozwoli on na odciąganie pokarmu nawet wtedy, gdy w pobliżu nie ma gniazdka. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie na przykład w czasie podróży. Poza tym, istotny jest również cichy tryb pracy, gdyż hałaśliwy sprzęt może przestraszyć naszą pociechę.

Najlepszy laktator elektryczny Avent w 2024 roku wyposażony jest także w silikonową nakładkę masująca, która masuje pierś, jednocześnie stymulując wypływ pokarmu. Warto również wybrać model, który jest dopasowany do wąskich i szerokich butelek oraz pojemników na pokarm.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ