fbpx

Ranking 9 najlepszych naklejek na ścianę dla dzieci w 2024

Ostatnio aktualizowane: 21.02.24

 

Naklejki na ścianę dla dzieci – przewodnik zakupowy, ranking i test  

 

Pokoje najmłodszych są miejscem, w którym dzieci spędzają największą ilość czasu. Z tego względu w pomieszczeniu powinny znajdować się elementy pozytywnie wpływające na ich rozwój w każdym etapie życia. Bardzo istotna jest wyobraźnia, dlatego warto stosować takie dekoracje, jak ozdoby ścienne. Naklejki na ścianę zwierzęta las 50 cm x 100 cm są dobrą propozycją dla maluchów, jak i trochę większych dzieci. Grafika przedstawia zwierzęta oraz roślinność występującą w lesie. Kolejną, wartą uwagi propozycją są naklejki na ścianę króliczki balony. Mają bardzo uniwersalną kolorystykę, z tego względu mogą być przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Naklejki na ścianę zwierzęta las 50 x 100 cm to dekoracja ścienna, która może stanowić bardzo dobre dopełnienie wystroju pokoju dziecka. Produkt jest bardzo łatwy w montażu. Z tego względu każdy konsument z łatwością przyklei każdy z elementów do ściany. Na grafice przedstawione są zwierzęta oraz rośliny znajdujące się w lesie, dzięki czemu dzieci będą miały możliwość lepszego poznania przyrody.

Wady

Niektórym konsumentom przeszkadza fakt, że producent nie odwzorował proporcji dotyczących rzeczywistych wielkości zwierząt oraz roślin leśnych.

Podsumowanie

Wymiar arkusza wynosi 50 cm x 100 cm. Produkt przeznaczony jest do stosowania w pokojach dziecięcych, przedszkolach, na dziecięcych oddziałach szpitalnych, salach zabaw oraz restauracyjnych kącikach dla dzieci.

Drugi wybór

Zalety

Naklejki na ścianę króliczki balony są wyprodukowane z ekologicznego oraz w pełni bezpiecznego dla zdrowia dziecka materiału. W projekcie grafiki zastosowano bardzo wyraziste barwy, dzięki czemu ozdoba będzie przyciągała wzrok dziecka, dbając o rozwój jego wyobraźni.

Wady

Przyklejanie naklejek na ścianę dla niektórych użytkowników jest bardzo pracochłonne. Zły montaż często powoduje powstawanie pęcherzy powietrza.

Podsumowanie

Wymiary naklejki wynoszą 50 cm x 100 cm. Produkt składa się z 10 elementów. Przeznaczony jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Stanowi estetyczny element dekoracyjny każdego pomieszczenia przeznaczonego dla dzieci.

Rozważ też

Zalety

Naklejka na ścianę góry skandynawskie chmury 125 cm występuje w wielu wersjach kolorystycznych, dlatego może się bardzo dobrze wkomponować, zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo trwały oraz odporny na wszelkiego rodzaju urazy.

Wady

Naklejkę przedstawiającą góry zobrazowano w bardzo graficzny, mało realistyczny sposób. Produkt składa się z dużych elementów, które są trudne w montażu.

Podsumowanie

Naklejka przedstawia góry skandynawskie oraz chmury. Jej wymiary wynoszą 125 cm x 70 cm. Przeznaczona jest do naklejania na gładkie powierzchnie, takie jak: ściana, szkło, meble, czy też szyby.

 

 

9 najlepszych naklejek na ścianę dla dzieci. Opinie w 2024 roku 

 

Urządzając pokój lub projektując kącik dla naszego malucha, powinniśmy zadbać o to, aby miejsce było jak najbardziej przytulne. Z tego względu warto zadbać nie tylko o odpowiednie meble, zabawki, ale także elementy dekoracyjne. W znajdującym się poniżej artykule zaprezentowaliśmy ranking naklejek naściennych dla dzieci. 

 

Naklejki na ścianę dla dzieci las

 

1. Naklejki na ścianę zwierzęta las 50 x 100 cm

 

Dla osób, które szukają naklejki na ścianę dla dzieci przedstawiającej las, dobrym wyborem będzie grafika naścienna przedstawiająca zwierzęta oraz rośliny leśne. Jej wymiar wynosi 50 cm x 100 cm. 

Dzięki uniwersalnej kolorystyce oraz wzorom prezentowana naklejka dobrze sprawdzi się nie tylko w pokoju chłopca, ale także dziewczynki. Produkt będzie stanowił bardzo dobry element ozdobny pomieszczenia, pozytywnie wpływając na wyobraźnie najmłodszych.

Naklejki na ścianę zwierzęta las to zestaw, który dobrze sprawdzi się nie tylko w pokojach dziecięcych, ale także na dziecięcych oddziałach szpitalnych, w żłobkach, przedszkolach, w salach zabaw dla dzieci, a także kawiarnianych kącikach dla najmłodszych.

 

 

 

 

Naklejki na ścianę dla dzieci balony

 

2. Naklejki na ścianę króliczki balony

 

Naklejki na ścianę dla dzieci balony to zestaw składający się z 10 elementów. Przedstawiają 3 króliczki, 6 różnej wielkości chmur oraz 4 balony (niebieski, dwa zielone oraz czerwony). 

Testy naklejek naściennych dla dzieci wykazały, że prezentowany zestaw, dzięki zastosowaniu materiałów ekologicznych (wydruk w technologii HP Latex), jest w pełni bezpieczny oraz nieszkodliwy dla najmłodszych. Zastosowana folia samoprzylepna ułatwia aplikację produktu na gładkich powierzchniach.

Konsumenci z chęcią decydują się na zakup naklejki, ponieważ wykonano ją z wysokiej jakości materiałów. Każdy element graficzny ma bardzo żywe kolory oraz jest estetycznie wykonany. 

 

 

 

 

Naklejki na ścianę dla dzieci skandynawskie

 

3. Naklejka na ścianę góry skandynawskie chmury 125 cm

 

Naklejki na ścianę dla dzieci góry skandynawskie chmury to zestaw o wymiarach 70 cm x 125 cm. Produkt dostępny jest w 8 wersjach kolorystycznych, z tego względu nie powinieneś mieć problemu z dopasowaniem go do kolorystyki wnętrza.

Zestaw prezentuje góry skandynawskie. W grafice nie zastosowano tła. Wszystkie elementy wycięto po obrysie, co ułatwia ich aplikację. Produkt przeznaczono do montażu na gładkich powierzchniach, takich jak: Ściany, meble, szkło oraz szyby.

Większa część kupujących uważa, że jest to dobra naklejka na ścianę dla dziecka. Pozytywna opinia wynika z tego, że produkt wykonano z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wszelkiego rodzaju urazy.

 

 

 

 

Naklejki 3D na ścianę dla dzieci

 

4. Naklejka plakat na ścianę PSI Paw Patrol

 

Twoje dziecko jest fanem popularnego filmu animowanego Psi Patrol? Jeżeli tak, to elementem dekoracyjnym, który możesz zastosować w jego pokoju, są naklejki 3D na ścianę dla dzieci przedstawiające bohaterów popularnej animacji.

Grafikę drukuje się atramentami, które są nieszkodliwe dla najmłodszych. Zastosowanie wysokiej jakości matowej folii sprawia, że produkt jest odporny na różnego rodzaju czynniki mechaniczne, dzięki czemu może stanowić dekorację w pokoju dziecka nawet przez kilka lat.

Większość konsumentów twierdzi, że to dobra i tania naklejka na ścianę dla dzieci. Czynnikiem, który zachęca rodziców do kupna produktu, jest fakt, że można go z łatwością wyczyścić. Do wykonania czynności potrzebna Ci będzie jedynie gąbka lub szmatka. 

 

 

 

 

Naklejki na ścianę dla dzieci samochody

 

5. Cars, Samochody, Auta, Autka, Naklejki na ścianę

 

Twój maluch jest fanem motoryzacji? Jeżeli tak, to naklejki na ścianę dla dzieci przedstawiające samochody będą bardzo dobrą propozycją, która urozmaici wygląd jego pokoju.

Wymiary zestawu wynoszą 100 cm x 100 cm. Składa się z 10 elementów przedstawiających samochody. Wymiary pojedynczego elementu liczą 41 cm – 48 cm x 15 cm – 19 cm.

Duże zainteresowanie prezentowanym zestawem wynika z wysokiej jakości wykonania. Produkt jest bardzo trwały, dlatego z łatwością zyska uznanie nawet najbardziej wymagających klientów. Do aplikacji grafiki nie są wymagane szczególne umiejętności ani specjalistyczne narzędzia. Każdy z nas może z łatwością wykonać tę czynność.

 

 

 

 

Naklejki na ścianę drzewo dla dzieci

 

6. Naklejki na ścianę dla dzieci drzewo sowy zoo

 

Naklejki na ścianę drzewo dla dzieci mają wymiary: 165 cm x 210 cm. W centralnej części grafiki znajduje się duże, rozgałęzione drzewo. Wokół niego umieszczono zwierzęta leśne, takie jak: Jeż, sowa, niedźwiedź, ptak, lis oraz kret. 

Prezentowaną naklejkę możemy z łatwością zamontować na różnego rodzaju powierzchniach, takich jak: Ściany, drzwi, szyby lub meble. Aplikacja naklejki jest szybka i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Rodzice często decydują się na zakup naklejki na ścianę dla dzieci przedstawiającą zwierzęta. Wynika to z tego względu, że dziecko może lepiej poznać otaczającą nas przyrodę. Dodatkowo naklejka ma matową powierzchnię, co zapobiega przed odbijaniem się od jej powierzchni światła.

 

 

 

 

Naklejki na ścianę dla dzieci imiona

 

7. Naklejki na ścianę literki imię, dziecka 5 literowe

 

Zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych, dobrą propozycją są naklejki na ścianę dla dzieci przedstawiające ich imiona. Produkty są uniwersalne, dlatego sprawdzą się bardzo dobrze w pokoju chłopca i dziewczynki.

Wysokość liter wynosi ok. 20 cm. Litery wykonano z bardzo lekkiego materiału – styroduru. Ich powierzchnię pomalowano wysokiej jakości farbami akrylowymi, które są bezzapachowe oraz w pełni bezpieczne nawet dla najmłodszych.

Konsumenci z chęcią decydują się na zakup literek na ścianę przedstawiających imię dziecka. Element stanowi bardzo dobrą ozdobę każdego dziecięcego pokoju. Atutem produktu jest także staranność wykonania i trwała konstrukcja.

 

 

 

 

Naklejki na ścianę dla dzieci misie

 

8. Naklejki na ścianę 100×50 Miś Misie Dolinka 14 wz.

 

Naklejki na ścianę dla dzieci misie mają wymiary: 100 cm x 50 cm. Do wyboru mamy 14 wzorów obrazujących misie w różnych wersjach (miś na łące, rodzina misiów, kolorowe misie, miś z sercem, miś z parasolem).

Produkt przeznaczono do aplikacji na gładkich powierzchniach, np. ścianach, meblach, lustrach, kafelkach, szybach, szkle, tapetach, autach. Montaż naklejki jest bardzo prosty i nie wymaga doświadczenia ani posiadania specjalistycznej wiedzy w tym zakresie.

Opinie o naklejkach na ścianę dla dzieci obrazujących misie są bardzo pozytywne. Wpływa na to wysoka jakość wykonania modelu. Każdy z dostępnych wzorów wydrukowano na profesjonalnej japońskiej maszynie Roland. Każdą grafikę wykonano z bardzo dużą precyzją, kolory są żywe i nie ulegają blaknięciu.

 

 

 

 

Duże naklejki na ścianę dla dzieci

 

9. Jednorożec Naklejka na ścianę dla dzieci XXL

 

Jeżeli pokoik Twojego malucha wydaje się mało dla niego przyjazny, warto zakupić duże naklejki na ścianę dla dzieci. Prezentowany produkt składa się z 6 elementów (jednorożca o wymiarach 97 cm x 82 cm oraz 5 gołębi o wymiarach 17 cm x 17 cm). Naklejka przeznaczona jest do pokoju dziewczęcego.

Klienci z chęcią decydują się na zakup naklejki, która przedstawia wyjątkową dla każdej dziewczynki grafikę jednorożca. Model wykonano z wysokiej jakości materiałów gwarantujących trwałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju urazy.

Dekorację wykonano z grubej oraz samoprzylepnej folii, którą z łatwością można zaaplikować na powierzchnię ściany. Grafika nie ma tła. Wycięto ją po obrysie, dzięki czemu bardzo realistycznie prezentuje się na ścianie. 

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – jaką naklejkę na ścianę dla dzieci kupić?

 

Wybór naklejki na ścianę do kącika lub pokoju dziecięcego wiąże się nie tylko z wyborem wzoru, jaką dana grafika przedstawia. Istotne są także inne cechy przedmiotu. Jedną z nich jest  rozmiar oraz materiał, z jakiego wykonano produkt. W dalszej części artykułu znajdziesz potrzebne wskazówki oraz odpowiedź na pytanie, jaka jest najlepsza naklejka na ścianę dla dzieci. Wszystkie zebrane przez nas informacje rzetelnie przeanalizowano po to, abyś z łatwością mógł dokonać odpowiedniego wyboru.

Rozmiar

W zależności od tego, czy naklejka ma znajdować się na części, czy też na całej ścianie, ważny jest odpowiedni dobór jej rozmiarów. Warto szukać naklejek o minimalnej wielkości 50 cm x 30 cm. Obecnie na rynku możemy spotkać wiele rodzajów naklejek o różnorodnych kształtach. Kiedy pokój, w którym mamy zamiar umieścić grafikę, ma już określoną kolorystykę, wtedy łatwiej będzie nam dobrać odpowiednią naklejkę, a obszar naszych poszukiwań znacznie się zmniejszy. Standardowe naklejki mają zwykle kształt prostokąta. Często jednak rodzice decydują się na zakup naklejki pozbawionej tła. Pozwala to na zachowanie większej estetyki wyglądu pokoju, a także w znacznym stopniu ułatwia aplikację produktu. Mniejsze części można łatwiej umieścić na ścianie. Często możemy spotkać naklejki, które są znacznie mniejsze niż wspomniana przez nas zalecana wielkość. Są to całe zestawy naklejek, którymi możemy pokryć nawet całą powierzchnię ściany. Wybierając zestaw, możemy samodzielnie zaprojektować własną propozycję kompozycji danej grafiki.

 

Materiał wykonania oraz wytrzymałość

Podczas wyboru odpowiedniej naklejki na ścianę powinniśmy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego ją wykonano. Najbardziej wytrzymałe są wysokiej jakości folie o matowej lub błyszczącej powierzchni. Konsumenci częściej wybierają wersje matowe. Wynika to z tego względu, że na powierzchniach bez połysku nie będzie odbijało się światło. Oprócz materiału ważne jest także to, gdzie daną naklejkę wyprodukowano oraz jakiego plotera użyto podczas wydruku. Podczas doboru grafiki, powinniśmy zwrócić uwagę, na jaką powierzchnię przeznaczono produkt. Często kupujący decydują się na aplikację naklejki na drzwiach, samochodzie, szybie, szkle, czy nawet meblach. W takiej sytuacji ważne jest to, aby zwrócić uwagę czy dany produkt jest wystarczająco wytrzymały. 

 

Wzór

Najlepsza naklejka na ścianę dla naszego malucha to taka, która odpowiada jego zainteresowaniom. Jeżeli dziecko jest fanem jakiejś kreskówki, warto wybrać grafikę przedstawiającą jej bohaterów. Podczas wyboru istotna jest także płeć dziecka. Dla dziewczynki lepiej sprawdzą się wersje z księżniczkami, natomiast dla chłopca z samochodami, czy też superbohaterami. 

 

Kolor

Zastanawiasz się jaką naklejkę na ścianę dla dzieci wybrać? Podczas zakupu produktu warto także zastanowić się, w jakich kolorach powinien być. Warto rozejrzeć się po pomieszczeniu, w którym ma znaleźć się grafika i zastanowić się, jaka kolorystyka najlepiej pasowałaby do tego miejsca. Odpowiednio dobrana kolorystyka, może przyciągać wzrok nie tylko dziecka, ale także wszystkich przebywających osób w pomieszczeniu. Jednak z kolorem nie należy również przesadzić. Naklejka nie powinna zlewać się z kolorem ściany ani znacząco się od niego wyróżniać.

Czyszczenie

Naklejki, szczególnie znajdujące się w pokoju dzieci często ulegają różnego rodzaju zabrudzeniom. Z tego względu najlepiej wybierać modele o jednolitych, gładkich powierzchniach, które z łatwością możemy przetrzeć ściereczką, czy też wilgotną gąbeczką. Na bardziej strukturalnych powierzchniach może osadzać się trudny do wyczyszczenia kurz.

 

Naklejki na ścianę dla dzieci w dobrych cenach

Na zakup naklejki na ścianę dla dziecka może sobie pozwolić każdy rodzic. Wynika to z tego względu, że nie jest to duży wydatek. Na rynku można znaleźć droższe i tańsze grafiki, dlatego każdy w zależności od zasobów własnego portfela oraz ilości środków, które chce przeznaczyć na tę inwestycję, powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Ceny modeli zależą głównie od wielkości, materiału wykonania oraz wzoru, jakie przedstawiają. Naklejki na ścianę kosztują zazwyczaj ok. 20 zł – 50 zł. Jednak w wielu sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych możemy znaleźć także droższe modele, których cena może sięgać ponad 100 zł.

 

 

FAQ

 

P1: Gdzie kupić naklejki na ścianę dla dzieci?

Naklejki na ścianę dla dzieci przeznaczone są do montowania na gładkich powierzchniach, takich jak ściana, meble, szkło oraz szyby. Produkt, podobnie jak farby do malowania ścian, możemy znaleźć w sklepach budowlanych oraz takich, w których w skład asortymentu wchodzą produkty wyposażenia wnętrz. Naklejki na ścianę możemy kupić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Wybór sposobu zakupu zależy głównie od preferencji kupującego. Warto zaznaczyć, że wybierając zakupy przez Internet, możemy nie tylko zaoszczędzić sporą ilość czasu, ale także mamy dostęp do większej ilości asortymentu. Istotna jest także możliwość skorzystania z tzw. porównywarek cen, dzięki którym możemy zaoszczędzić sporą ilość gotówki.

P2: Jak nakleić naklejkę na ścianę dla dziecka?

Aby prawidłowo przykleić naklejkę na ścianę w pokoju dziecięcym, powinniśmy przede wszystkim wybrać powierzchnię, która jest najbardziej odpowiednia do naklejenia produktu. Powinna być gładka, sucha oraz czysta. Może to być pomalowana ściana, szafa, drzwi, a nawet okno. Jeżeli wybrana przez nas powierzchnia jest zanieczyszczona lub ma nierównomierną strukturę, to naklejka się nie utrzyma. Obecność wilgoci zmniejsza jej przyczepność. Przed przystąpieniem do aplikacji naklejki, powinniśmy przetrzeć oraz odkurzyć powierzchnię, do której przykleimy produkt. Przed aplikacją warto wyjąć naklejkę z kartonu, aby mogła się rozprostować. Odrywamy folię transportową, a następnie przyklejamy grafikę na wybraną przez nasz powierzchnię. Każdy z elementów naklejamy stopniowo, wygładzając jego powierzchnię przy pomocy ścierki lub rakli.

 

P3: Jak usunąć naklejkę dla dziecka ze ściany?

Jeżeli naklejkę ścienną dla dziecka naklejono prawidłowo na gładkiej i czystej powierzchni, nie powinieneś mieć większego problemu z jej usunięciem. W innym wypadku, wraz z naklejką może oderwać się także część farby czy tynku. Chcąc usunąć grafikę, powinniśmy ją delikatnie podważyć, a następnie ostrożnie i delikatnie oderwać. Czynności wykonujemy jedynie w sytuacji, gdy naklejka była samoprzylepna. W sytuacji, kiedy krawędzie naklejki przyklejono innym klejem, sytuacja może się skomplikować. Decydując się na zerwanie naklejki ze ściany, musimy przygotować się na to, że będziemy musieli pomalować pomieszczenie. Powierzchnie ścian ulegają zabrudzeniom oraz płowieją. Po zdjęciu grafiki często okazuje się, że w miejscu, w którym znajdowała się, pozostała jaśniejsza lub ciemniejsza plama.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ