fbpx

Firma mnożąca

Nikt z nas nie jest tak mądry jak my wszyscy. – Ken Blanchard.

Związek tworzy siłę. Coś fundamentalnego, jeśli chodzi o informowanie każdego miesiąca milionów ludzi, którzy oczekują od Ciebie tego, co najlepsze. Dlatego ci z nas, którzy są częścią platformy SerOxy, mają silne wartości, w które wierzymy i które spełniamy.
Grupa przyjaciół jaką jesteśmy, postanowiła zrobić coś fajnego. Każdy z nas doświadczył rodzicielstwa, w którym się rozsmakował. I tak krok po kroku, z naszych pasji, powstała parentingowa strona.

Chcemy tworzyć naszą stronę wraz z naszymi czytelnikami. Każdy z nas ma nieco inne doświadczenia w byciu rodzicem, wspólnie mamy wiedzę na każdy temat. Dlatego stworzyliśmy platformę z najnowszą wiedzą o dzieciach ich potrzebach i niezbędnych akcesoriach.

“”Ponieważ dzielenie się jest kluczem do postępu, postanowiliśmy stworzyć wirtualną przestrzeń, w której przyszli rodzice będą mogli znaleźć aktualne informacje na temat współczesnego rodzicielstwa, ale także wyrazić siebie i podzielić się życiowymi doświadczeniami.
Cel: zapewnienie naszym dzieciom najlepszych warunków życia i edukacji dla harmonijnego rozwoju.
“”
„Cudownych rodziców mam” – mówi tekst piosenki. Każdy z nas chce zostać cudownym rodzicem, wraz z nami naucz się rodzicielstwa, tak jak my się tego uczyliśmy. Chcemy ułatwić każdemu obecnemu i przyszłemu rodzicowi tę fascynującą i cudowną podróż.”

Poznaj Naszą Drużynę

 • Kamila

  Twórca treści

  Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a tematów za trudnych. Działa w trybie błyskawicy i z precyzją snajpera. Znajdzie wyjście z każdej sytuacji, nawet tej bez wyjścia. W pracę wkłada całe swoje serce, a w wolnej chwili służy radą każdemu.

 • Sergiu

  Edytor stron internetowych

  Od dwóch lat jest cennym członkiem naszego zespołu redakcyjnego stron internetowych, a jego wiedza fachowa sprawiła, że wykorzystaliśmy jego umiejętności w wielu projektach, poza naszym polskim przedsięwzięciem. Nie ważne zadanie, Sergiu jemu podoła.

 • Magda

  Edytor treści

  Doskonale zorganizowana, mimo licznych zadań ze wszystkim zdąży na czas. Wciąż zgłębia ścieżki biznesowych połączeń ze współczesnymi mediami. Żongluje słowem zarówno w języku polskim jak i angielskim z równą sprawnością. Logiczna i konsekwentna do bólu, raz zamierzone cele realizuje, nawet jeśli to plany na lata.

 • Lorin

  Menadżer projektu

  Jako biegacz, Lorin napotkał już wiele przeszkód, ale żadna z nich nie powstrzymała go przed osiągnięciem jego celów. Stosuje ten sam sposób myślenia w pracy. Chociaż niektórzy z naszych współpracowników mogliby powiedzieć, że funkcjonuje w oparciu o zorganizowany chaos, był jedynym, który był na tyle szalony, aby spróbować zarządzać polskim projektem.

 • Nick

  CEO & Co-founder

  Z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży mediów internetowych Nick obsługuje operacje Seroxy. Jest on wysoko wykwalifikowany od marketingu internetowego począwszy po optymalizację na stronie skończywszy, a kiedy czasy stają się trudne, rozwiązuje problemy techniczne, tak jak każdy członek naszego zespołu.