fbpx

Opinie o Cybex Balios S

Ostatnio aktualizowane: 21.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Jak wykazały poddane analizie opinie o Cybex Balios S, składanie wózka to czynność zajmująca kilka sekund, nie wymaga użycia dużej siły. Złożony pojazd można bez przeszkód schować do szafy lub przewieźć w samochodowym bagażniku. Ponieważ spacerówka jest wyposażona w duże i amortyzowane koła, możemy ją prowadzić nawet po nierównej nawierzchni. Maluch nie będzie przy tym odczuwał nieprzyjemnych wstrząsów.

 

Najważniejsze wady:

Rodzicom nie odpowiada głównie to, że do zestawu nie dołączono przydatnych akcesoriów. Mowa tu o folii przeciwdeszczowej, uchwycie na kubek, a także śpiworku na zimę. Trzeba je dobrać i dokupić osobno.

 

Werdykt: 9.6/10

Wózek spacerowy jest solidny i lekki, waży nieco ponad 11 kg. Utrzymanie go w czystości nie jest trudne, bo tapicerkę można odpiąć i wyprać w pralce. Pojazd jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, w tym: szarej, czerwonej, czarnej i różowej. Siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, zależnie od potrzeb.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

System podróżny 3w1

Wózek może być używany już od pierwszych dni życia pociechy, co czyni go bardziej praktycznym. Na stelażu można zamocować nie tylko siedzisko spacerowe, ale także gondolę czy niemowlęcy fotelik. Jak pokazał test Cybex Balios S, czynności te nie sprawiają rodzicom żadnej trudności.

Wygoda prowadzenia

Spacerówkę wygodnie się prowadzi, a wpływa na to m.in. możliwość regulacji wysokości rączki. Jeżeli dopasujemy jej położenie do swojego wzrostu, nie będziemy musieli mocno pochylać się nad wózkiem, a to zapobiega pojawieniu się bólu pleców. Amortyzowane koła w podstawie pojazdu bardzo dobrze tłumią wstrząsy i drgania powstające podczas jazdy po nieutwardzonej dróżce czy nierównym chodniku. To bardzo duże udogodnienie dla osób, które lubią zabierać dzieci na spacery w ciche miejsca poza miastem, przykładowo do lasu. Spacerówką można łatwo manewrować i omijać przeszkody na drodze, a w dodatku nie trzeba się przy tym obawiać o przypadkowe przebicie kół. Te przednie można zablokować, jeśli zajdzie taka konieczność, np. aby zachować większą stabilność. Mimo zastosowania tak wielu ciekawych rozwiązań cena Cybex Balios S nie jest wygórowana.

 

Duża budka i kosz

Wózek jest wyposażony w dużą budkę, która zapewnia maluchowi ochronę przed promieniami słonecznymi, porywistym wiatrem, a także niespodziewanym deszczem. Po jej rozłożeniu możemy wciąż obserwować dziecko, pozwala na to niewielki wizjer. Z kolei pod siedziskiem znajduje się kosz pozwalający na wygodne przewożenie zakupów czy torby z akcesoriami dziecka. Jest on pojemny i z pewnością pomieści kilka reklamówek (jego maksymalne obciążenie to 5 kg).

 

Regulowane oparcie i podnóżek

Oparcie możemy regulować, aby zapewnić maluchowi maksymalny komfort w czasie spaceru. Możemy je ustawić w pozycji siedzącej, półleżącej oraz leżącej, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby pociecha zdrzemnęła się na świeżym powietrzu. Dla rodziców istotne jest również to, że obracanie siedziska nie jest trudne, odpowiada za to specjalny system memory buttons. W razie potrzeby możemy też wyregulować podnóżek, tak aby pociecha mogła wygodnie oprzeć na nim nóżki.

 

Demontowany pałąk

Pałąk zapobiega wypadnięciu malucha z siedziska, gdy ten zbyt mocno pochyli się do przodu. Jednak z czasem przestaje on być potrzebny, ale nie wiąże się to z koniecznością wymiany spacerówki na inną. Pałąk można zdemontować, nie powinno nam to zająć więcej niż kilka minut.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ