fbpx

Opinie o Lionelo Suzie

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

To łóżeczko turystyczne, które może być używane nie tylko w czasie podróży, ale również w domu. Można je ustawić na zewnątrz, np. w ogrodzie czy na tarasie, aby maluch spędził trochę czasu na świeżym powietrzu. Konstrukcja jest zabezpieczona przed samodzielnym złożeniem, co jest istotne, gdy pociecha energicznie podskakuje podczas zabawy.

 

Najważniejsze wady:

Do kompletu został dołączony materacyk, jednak rodzice uważają, że jest on za cienki. Przez to spanie w łóżeczku może nie być dla malucha w pełni komfortowe, podobnie jak zabawa.

 

Werdykt: 9.3/10

Znalezione na temat Lionelo Suzie opinie są w większości pochlebne, co świadczy o zadowoleniu z zakupu. Łóżeczko bardzo łatwo się składa i rozkłada, a ponadto jest wygodne w przechowywaniu. Spełnia ono podstawowe normy bezpieczeństwa i ma certyfikaty potwierdzające jego solidność. Mebelek ładnie się prezentuje, jest łatwy do utrzymania w czystości.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przydatne akcesoria

Razem z łóżeczkiem dostajemy w komplecie akcesoria. Test Lionelo Suzie pokazał, że przydają się one w wielu różnych sytuacjach. W zestawie jest m.in. torba, do której można zapakować złożony mebelek. To znacząco ułatwia przechowywanie go, a także przenoszenie czy przewożenie w samochodowym bagażniku, bo ryzyko przypadkowego zniszczenia jest zmniejszone do minimum. Poza tym torba zabezpiecza łóżeczko przed osiadaniem kurzu. Komplet obejmuje również moskitierę, która chroni pociechę przed komarami i innymi insektami. Jej zakładanie nie jest trudne.

Przemyślane rozwiązania

Boki łóżka zostały wykonane z cienkiej siateczki, co gwarantuje stałą cyrkulację powietrza. Możemy też swobodnie obserwować, co robi pociecha bez potrzeby nachylania się nad nią, co uznano za duże udogodnienie. Do górnych krawędzi przymocowano specjalne uchwyty, dzięki którym maluch może samodzielnie się podnosić i ćwiczyć wstawanie. Ma to pozytywny wpływ na jego motoryczne umiejętności. Nie można nie wspomnieć również o bocznym wejściu, które jest zamykane na zamek błyskawiczny. Starsze dziecko może samo wchodzić i wychodzić ze środka bez potrzeby proszenia o pomoc rodziców. Oznacza to, że łóżeczko może pełnić funkcję kojca do zabawy.

 

Niewielkie wymiary

Po rozłożeniu mebel ma wymiary: 73 cm x 125 cm x 65 cm, a więc nie powinien znacząco ograniczyć wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Można go ustawić w stosunkowo niewielkim pokoju czy na balkonie. Po złożeniu łóżeczko dziecięce także nie jest duże (78 cm x 20 cm x 21 cm), co na pewno ucieszy posiadaczy małych, miejskich samochodów. Szybko znajdziemy właściwe miejsce do przechowywania mebla, nawet jeśli nie mamy do dyspozycji zbyt wielu szaf.

 

Funkcja bujania

Decydując się na kupno łóżeczka marki Lionelo można zrezygnować nie tylko z osobnego kojca do zabawy, ale i z kołyski. Dołączono do niego łatwe w zamontowaniu płozy, które pozwalają na delikatne bujanie dziecka, aby ułatwić mu zaśnięcie. Kołysaniu nie towarzyszą trzaski czy inne, nieprzyjemne dźwięki. To model, który może zastąpić kilka różnych mebelków, co czyni go bardziej użytecznym. Na szczęście cena Lionelo Suzie nie jest wygórowana, dlatego rodzice nie muszą się obawiać, że zakup łóżeczka mocno nadwyręży domowy budżet.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ