fbpx

Opinie o Baby Born Chłopiec

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Jest to lalka interaktywna, dlatego też wzbudza duże zainteresowanie wśród dzieci. Po przystawieniu do jej ust butelki zaczyna pić. Co więcej, lalkę można ustawiać na nocniku. Wykonuje ona wszystkie czynności typowe dla małego dziecka. Zestaw zawiera niezbędne do zabawy akcesoria. Opinie o Baby Born Chłopiec wskazują, że zabawka podoba się nie tylko dziewczynkom, ale też chłopcom.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie znajduje się pampers, czyli niezbędne akcesorium w życiu każdego maluszka. Konsumenci przyznają jednak, że jakość jego wykonania nie jest najlepsza. W związku z tym podczas zmiany pampersa lalce, dziecko może przypadkowo go uszkodzić.

 

Werdykt: 9.4/10

Produkt spełnia oczekiwania dzieci i dorosłych. Wiele osób wybiera tę zabawkę na prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka czy innego święta. Dzięki tej lalce najmłodsi mogą bawić się w dom wspólnie z rodzeństwem albo koleżankami i kolegami. Zabawka jest estetycznie zapakowana, a zestaw zawiera wszystkie potrzebne do zabawy akcesoria.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zabawka interaktywna

Szukając lalki warto wybierać zabawki interaktywne, które dostarczą Twojemu dziecku więcej rozrywki. Takim produktem jest Baby Born Chłopiec. Maluch może karmić lalkę za pomocą znajdującej się w zestawie butelki, a także stawiać ją na nocnik i uczyć, jak załatwiać własne potrzeby. W efekcie może wykonywać wszystkie czynności, jakie są niezbędne w opiece nad niemowlakiem i poczuć się, jak osoba dorosła np. mama czy tata. Dla wielu maluchów ma to duże znaczenie.

 

 

Wysoka jakość wykonania

Test Baby Born Chłopiec potwierdził, że jest to produkt solidnie wykonany, który nawet codziennie używany, zachowuje swój ładny wygląd na długo. To spora zaleta biorąc pod uwagę, że dzieci czasami rzucają zabawkami lub ciągną je po podłodze. Wysoka jakość wykonania jest więc niezbędna, jeśli chcemy, aby produkt służył naszemu dziecku przez dłuższy czas. Rodzice dodają, że cena Baby Born Chłopiec jest atrakcyjna.

 

Przydatne akcesoria w zestawie

Opakowanie zawiera nie tylko lalkę Baby Born, ale też przydatne do zabawy akcesoria. W zestawie znajduje się m.in. pieluszka i nocnik, więc dziecko w trakcie zabawy może dbać o higienę niemowlaka. Ponadto ciekawym dodatkiem są butelka do karmienia, sztućce i miseczka, które umożliwiają regularne karmienie. Dodatkowo do kompletu dołączono smoczek do uspokajania zawieszony na praktycznym sznurku zapobiegającym jego zgubieniu. Chłopiec jest ubrany w niebieskie body, które dobrze do niego przylega i jest łatwe w ściąganiu. Na głowie znajduje się opaska w tym samym kolorze.

 

Dobry pomysł na prezent

Wiele osób zgadza się ze stwierdzeniem, że lalka Baby Born Chłopiec to dobry prezent dla dziecka, np. z okazji świąt czy urodzin. Ta zabawka wbrew pozorom nie wzbudza zainteresowania tylko wśród dziewczynek, ale też podoba się chłopcom. Umożliwia ona zabawę w dom, która z kolei uczy empatii i wchodzenia w różne role. Są to przydatne umiejętności, które maluch powinien nabyć w trakcie rozwoju. Atutem jest także estetycznie wykonane, kolorowe opakowanie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ