fbpx

Opinie o Baby Born Siostrzyczka

Ostatnio aktualizowane: 20.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Lalka jest zrobiona z wysokiej jakości materiałów, odznaczają się one trwałością. Zabawka jest miła w dotyku i bezpieczna dla dziecka, co potwierdza test Baby Born Siostrzyczka. W komplecie znajdują się idealnie pasujące ubranka, które są na tyle rozciągliwe, że pociecha bez trudu poradzi sobie z ich zdjęciem i ponownym założeniem.

 

Najważniejsze wady:

W pozostawionych przez użytkowników komentarzy można przeczytać, że włosy lalki nie są dostatecznie ładnie wykonane. Gdzieniegdzie widać drobne prześwity, co zmniejsza nieco estetykę zabawki.

 

Werdykt: 9.4/10

Pozytywne opinie Baby Born Siostrzyczka są dowodem na to, że warto kupić ten produkt. Zabawka podoba się w szczególności dziewczynkom, ale też nierzadko wzbudza zainteresowanie chłopców. Długość lalki wynosi 43 cm. Jest ona przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ubrania w zestawie

Lalka Baby Born Siostrzyczka jest dostępna w zestawie z bluzką, parą legginsów i butami. Ubrania ładnie wyglądają, są zrobione z przyjemnych i wytrzymałych materiałów, a jednocześnie odznaczają się elastycznością. W rezultacie dziecko, które nie ma jeszcze tak dobrze rozwiniętych zdolności manualnych jak dorosły, nie ma problemu z tym, aby zdjąć ubranie. W komplecie znajdują się też inne akcesoria: butelka, szczotka do włosów i bransoletki – jedna dla lalki, druga dla dziecka. Urocza biżuteria jest traktowana jako znak przyjaźni pomiędzy zabawką, a pociechą.

Możliwość mycia włosów i robienia różnych fryzur

Twoje dziecko lubi zaplatać warkocze? Jeśli tak, ta lalka spełni jego oczekiwania. Ma ona długie, gładkie włosy, które można dowolnie stylizować. W opakowaniu znajduje się niewielka szczotka, dwie gumki i trzy spinki do włosów. Pasma można w razie potrzeby myć, bez obaw, że się zniszczą. 

 

Funkcje

Prezentowana zabawka jest interaktywna. Ma ona kilka ciekawych funkcji, które sprawiają, że lalka bardziej przypomina żywego człowieka. Potrafi pić, stać i poruszać nogami, rączkami i główką. Ponadto lalka wydobywa z siebie dźwięki: czasami płacze, a podczas czesania się śmieje. Dzieciom podoba się to, że zabawkę można myć. Jeśli Twoja pociecha ma młodsze rodzeństwo i chce być jak rodzice, czyli zajmować się maluszkiem, ta lalka na pewno jej się spodoba. Wprawdzie cena Baby Born Siostrzyczka wynosi ponad 200 zł, ale konsumenci są zgodni co do tego, że warto tyle zapłacić za ten produkt. Lalka jest solidnie i ładnie wykonana, przypomina żywe dziecko i ma wiele ciekawych funkcji, które czynią zabawę atrakcyjniejszą.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ