fbpx

Opinie o Baby Design Clever

Ostatnio aktualizowane: 20.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Wózek ma aluminiowy stelaż, który jest lekki i jednocześnie wytrzymały. Jest on sprzedawany w kilku ciekawych kolorach, w tym: różowym, niebieskim, szarym oraz granatowym. Jak pokazał test Baby Design Clever, model wygodnie się prowadzi, na co wpływają amortyzowane, skrętne koła. Ponadto po złożeniu ma on niewielkie wymiary i jest łatwy w przechowywaniu.

 

Najważniejsze wady:

Nie można regulować wysokości rączki, przez co spacerowanie z maluchem nie dla wszystkich rodziców jest tak samo komfortowe. Wysokie osoby muszą mocno pochylać się nad spacerówką, a te niższe nierzadko trzymają ręce zbyt wysoko w górze, co wywołuje ból mięśni.

 

Werdykt: 9.4/10

Mimo że wózek nie jest bez wad to publikowane na temat Baby Design Clever opinie są w większości pozytywne. Rodzice doceniają spacerówkę za możliwość złożenia do kompaktowych wymiarów, bo to ułatwia np. przewożenie jej w bagażniku auta. Poza tym pojazd nie jest ciężki, więc można go szybko wnieść po schodach do mieszkania.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Praktyczność

Model marki Baby Design to dobry wózek spacerowy, który dodatkowo jest praktyczny. Dołączono do niego pokrowiec na nóżki, który z pewnością przyda się w chłodne dni. Przy rączce znajduje się uchwyt na kubek, dlatego na spacer można zabrać ciepłą kawę czy herbatę. Pod siedziskiem jest kosz na zakupy, jego maksymalne obciążenie to 5 kg. Możemy w nim wozić reklamówki, torebkę czy dziecięce akcesoria. Nie można nie wspomnieć o tym, że wózek został wyposażony w dużą, łatwo rozkładaną budkę z okienkiem pozwalającym na stałe obserwowanie pociechy. Oparcie w razie potrzeby można opuścić aż do pozycji leżącej, dlatego jest to odpowiedni model nie tylko dla starszych pociech. Możemy również regulować wysokość podnóżka.

Amortyzacja

Spacerówka jest wyposażona w cztery piankowe koła, wszystkie są amortyzowane. To oznacza, że wygodnie się ją prowadzi na utwardzonej, jak i wyboistej nawierzchni. Ważne jest to, że maluch nie będzie odczuwał nieprzyjemnych wibracji i wstrząsów, co mogłoby go wybudzić ze snu i pogorszyć samopoczucie. Przednie koła obracają się o 360 stopni, co ułatwia omijanie przeszkód na drodze. Możemy je też zablokować do jazdy na wprost. Z kolei przy tylnych kółkach umieszczono hamulec, dzięki któremu wózek nie będzie się sam przesuwać, np. na czas jazdy autobusem lub tramwajem.

 

Szybkie składanie

Wózek możemy złożyć w kilkadziesiąt sekund i tylko jedną ręką. Wystarczy, że pociągniemy za uchwyt, który znajduje się na siedzisku. Nie jest to trudna czy męcząca czynność, dlatego poradzi sobie z nią zarówno tata, jak i mama. Po złożeniu spacerówka ma niewielkie wymiary (30 cm x 80 cm x 64 cm), dlatego szybko znajdziemy dla niej odpowiednie miejsce do przechowywania. Co więcej, nawet właściciele małych, miejskich samochodów nie muszą się obawiać, że wózek nie zmieści się w bagażniku.

 

Bezpieczeństwo

Spacerówka ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, a ponieważ obszyto je miękkim materiałem nie trzeba się obawiać o podrażnienie skóry malucha. Dziecko z pewnością nie wypadnie z siedziska, bo zapobiega temu również demontowany pałąk. Duża budka zapewnia ochronę przed wiatrem, słońcem i deszczem. Jest ona wentylowana, więc pociecha nie będzie się mocno pocić, nawet w upalne dni. Cena Baby Design Clever nie jest wygórowana, choć wózek gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa podczas spacerów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ