fbpx

Opinie o Baby Design Dream

Ostatnio aktualizowane: 21.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Do wyboru mamy łóżeczka turystyczne w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych. Mebelek łatwo się rozkłada i składa, nie wymaga to użycia dużej siły czy specjalistycznych narzędzi. Kiedy jest on niepotrzebny, można go schować do torby. W podstawie łóżeczka są kółka, a to umożliwia nam wygodne przesuwanie go po podłodze.

 

Najważniejsze wady:

To model dwupoziomowy, dlatego możemy zamontować podwieszaną podłogę. Jednak wtedy leżący maluszek nie jest widoczny przez siateczkowe boki, co może utrudniać dbanie o jego właściwy poziom bezpieczeństwa. Według rodziców konieczne jest ciągłe zaglądanie do wnętrza, aby nadzorować dziecko.

 

Werdykt: 9.7/10

Mebelek jest przydatny podczas podróży, ale nie tylko. Może on zastąpić zwykłe, drewniane łóżeczko, a także kojec. Model został wykonany z solidnych materiałów, dlatego może być używany codziennie, a nie tylko sporadycznie. Wyposażono go w system Second Lock i nie ma obawy, że sam się złoży, gdy dziecko zacznie niespokojnie przewracać się na boki lub energicznie bawić.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Pałąk z zabawkami

Sprawdzając opinie Baby Design Dream, można dojść do wniosku, że dla wielu rodziców istotnym atutem produktu jest znajdujący się w komplecie pałąk z zabawkami. Nie tylko sprawia on, że łóżeczko elegancko się prezentuje, ale też pozwala uspokoić pociechę i ułatwić jej zaśnięcie. Do pałąka przymocowano trzy miękkie, kolorowe zabawki, na które dziecko z pewnością szybko zwróci uwagę.

Wygodne przewijanie

Aby móc wygodnie przewinąć niemowlę, nie musimy dodatkowo inwestować w przewijak. Element ten został dołączony do łóżeczka, wystarczy go przymocować do górnych krawędzi ścianek. Wtedy zmiana pieluszki zajmie znacznie mniej czasu i będzie bardziej komfortowa, gdyż nie trzeba mocno pochylać się nad dzieckiem. W dodatku na jednym boku umieszczono trzy kieszonki, w których można schować niezbędne w czasie przewijania kosmetyki oraz zapasowe pieluchy. Biorąc pod uwagę praktyczność łóżeczka, cena Baby Design Dream nie jest wygórowana.

 

Stabilność

Po rozłożeniu mebelek stoi stabilnie na podłodze i nie kołysze się na boki (również podczas korzystania z podwieszanej podłogi). Co istotne, nie ma ryzyka, że kiedy maluch zacznie skakać lub się podciągać, łóżeczko zacznie się przesuwać. Kółka są wyposażone w specjalną blokadę, która zapobiega takim sytuacjom. Z tego względu mebelek jest w pełni bezpiecznym miejscem do spania oraz zabawy. Potwierdził to test Baby Design Dream, jak również pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

 

Boczne wejście

Kiedy maluch podrośnie, mebelek będzie mu służył głównie jako kojec do zabawy. Ciągłe wkładanie i wyjmowanie dziecka ze środka szybko stanie się uciążliwe, dlatego łóżeczko ma zapinane na zamek błyskawiczny wejście, przez które pociecha może swobodnie przechodzić. Rozsuwanie suwaka nie jest trudne, maluch szybko się nauczy, jak należy to robić. Publikowane na temat Baby Design Dream opinie są dowodem na to, że boczne wejście jest dla większości rodziców praktycznym rozwiązaniem.

 

Nieskomplikowane rozkładanie

Łóżeczko można rozłożyć nawet w pojedynkę, czynność ta nie zajmuje dużo czasu. Dotyczy to również montowania podwieszanej podłogi i składania mebelka, kiedy nie jest potrzebny. Ważne jest to, że nie trzeba używać dużej siły, aby rozłożyć łóżeczko, a tego często obawiają się rodzice. Nie ma też potrzeby korzystania z narzędzi, takich jak np. śrubokręt.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ