fbpx

Opinie o Barbie Made to Move

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Zdaniem dziewczynek jest to najlepsza lalka, bo ma aż 22 punkty zgięcia. Oznacza to, że można ustawić ją w niemal każdej pozycji, dlatego też podczas zabawy Barbie może ćwiczyć jogę, tańce czy akrobatykę. Lalka jest ubrana w stylowy strój sportowy. Dłuższe spodenki w kwiaty ładnie komponują się z szaro-różową bluzką.

 

Najważniejsze wady:

Producent podkreśla, że zabawka nie stoi samodzielnie. Choć zazwyczaj nie stanowi to żadnego problemu, okazuje się wadą, kiedy dziecko chce wyeksponować swoją kolekcję lalek. Barbie trzeba czymś podeprzeć, aby nie spadała z szafki.

 

Werdykt: 9.8/10

Cena Barbie Made to Move w stosunku do jakości jej wykonania jest bardzo dobra. Co więcej, produkt spełnia normy bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatem CE. W związku z tym zabawka jest odpowiednia dla dzieci. Lalka ma długie blond włosy, które nasza pociecha będzie mogła czesać i stylizować. Ubrania można łatwo zdjąć i wyczyścić.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ruchome punkty zgięcia

Lalka ma aż 22 ruchome punkty zgięcia, które umożliwiają ustawienie jej w różnej pozycji. Barbie może chodzić na lekcje tańca, zajęcia fitness czy jogi. Bez problemu wykona wszystkie, nawet nieco bardziej skomplikowane figury. Opinie Barbie Made to Move wskazują, że zabawka jest doceniana w szczególności przez dziewczynki, które uczęszczają na zajęcia taneczne albo akrobatyczne.

Trwałość

Każdy rodzic zgodzi się z tym, że zabawki dla dzieci powinny być trwałe, bo w innym wypadku szybko się zniszczą. Takim produktem jest bez wątpienia Barbie Made to Move. Test, który przeprowadzili konsumenci tylko to potwierdza. Zabawka została zrobiona z trwałych materiałów, więc nawet przy częstym wyginaniu żaden z elementów nie traci swojego początkowego kształtu. Producent zadbał również o to, aby usta, oczy i brwi na długo zachowały swój kolor.

 

Estetyczne wykonanie

W zestawie znajduje się sportowe ubranie. Spodnie do kolan są zrobione z elastycznego materiału, który nawet po wyczyszczeniu się nie rozciąga. Zdobienia w postaci kolorowych kwiatów ładnie wyglądają w połączeniu ze zwykłą, nieco luźniejszą bluzką. Rodzice doceniają to, że ubrania można łatwo ściągnąć, więc dziecko chcąc zmienić lalce stylizację nie musi prosić o pomoc. Zaletą jest także możliwość czyszczenia ubranek bez obaw o ich uszkodzenie. Warto używać do tego delikatnych detergentów, może to być nawet zwykłe mydło. Warto zwrócić uwagę także na długie, proste blond włosy. Można zawiązać je w kucyk lub efektownie wyglądający warkocz. 

 

Certyfikat CE

Każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że zabawki dziecięce powinny być bezpieczne w użyciu. Jest to jedna z najważniejszych kwestii, na które trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu. Lalka Barbie Made to Move ma certyfikat CE, który stanowi dowód na to, że spełnia ona wymagane prawem normy dotyczącego bezpieczeństwa produkcji zabawek dla dzieci. Pamiętajmy, że prezentowana lalka jest odpowiednia dla dzieci od 3. roku życia. Informacje na ten temat są umieszczone na opakowaniu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ