fbpx

Opinie o Barbie Tęczowa Syrenka

Ostatnio aktualizowane: 21.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Barbie Tęczowa Syrenka jest dostosowana do używania pod wodą, więc dzieci mogą się nią bawić także podczas kąpieli. Doceniają to w szczególności rodzice, którzy mają problem z przekonaniem malucha do mycia. Co ciekawe, po naciśnięciu przycisku znajdującego się na naszyjniku lalki i zetknięciu ją z wodą aktywowane zostają kolorowe światełka, pięknie odbijające się na tafli. Istotne jest to, że działają one także bez wody. 

 

Najważniejsze wady:

Lalka ma stosunkowo długie włosy. Są one bardzo ładne, jednak po dłuższym czasie użytkowania niektóre z nich zaczynają wypadać i w konsekwencji się przerzedzać. Trzeba mieć na uwadze również to, że syrenka nie pływa samodzielnie ani nie stoi.

 

Werdykt: 9.8/10

Choć zabawka ma pewne wady test Barbie Tęczowa Syrenka potwierdził, że to jeden z najlepszych produktów na rynku, który wzbudza duże zainteresowanie wśród najmłodszych. Zabawka jest kolorowa i ma piękny, świecący ogonek. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia i wymaga zasilania trzema bateriami guzikowymi typu AG13.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wodoodporność

Lalka Barbie jest wodoodporna, co oznacza, że po zetknięciu z wodą się nie niszczy i nie traci początkowego wyglądu. Dzieci mogą się nią bawić nie tylko w pokoju czy na dworze, ale też podczas kąpieli. Kolorowa zabawka stanowi świetną zachętę do wejścia do wody i spędzenia w niej trochę czasu, więc będzie idealna dla maluchów, które nie lubią się kąpać. Nie trzeba się obawiać, że wskutek działania wilgoci wygląd zabawki ulegnie pogorszeniu. Pozytywne opinie o Barbie Tęczowa Syrenka potwierdzają, że produkt jest trwały. 

 

 

Efekty świetlne

Zaletą prezentowanej lalki jest to, że ma ona świecący ogon, który efektownie wygląda i czyni zabawę bardziej atrakcyjną. Aby włączyć światełka należy nacisnąć znajdujący się na naszyjniku przycisk. Jest to bardzo proste i nie wymaga użycia dużej siły. Efekty świetlne działają także pod wodą, więc światełka rozchodzą się po tafli. Aby móc je aktywować trzeba wyposażyć lalkę w 3 baterie.

 

Strój magicznej syrenki

Uwagę dzieci przykuwa strój magicznej syrenki, na który składa się tęczowy ogon, pasek, a także kolorowy top. Na szyi zawieszony jest ładnie wyglądający naszyjnik. Ciekawym dodatkiem jest też diadem księżniczki, który dobrze przylega do głowy (zmniejszone ryzyko zgubienia), więc nie trzeba ciągle go poprawiać. Wszystkie wspomniane akcesoria odznaczają się trwałością i tworzą efektownie wyglądającą całość. Cena Barbie Tęczowa Syrenka nie jest wygórowana, jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to solidnie wykonana zabawka renomowanego producenta.

 

Ładne opakowanie

Lalka jest sprzedawana w ładnie wykonanym opakowaniu, więc jeśli zdecydujemy się ją kupić jako prezent, nie będziemy musieli zastanawiać się, jak go zapakować. Na pudełku poza ciekawymi rysunkami wzbudzającym zainteresowanie dzieci znajdują się też wszystkie niezbędne informacje na temat zabawki, uwzględniające m.in. bezpieczeństwo jej użytkowania. Produkt jest odpowiedni dla dzieci od 3. roku życia. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ