fbpx

Opinie o Berber Horn My Lovely City

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Kojec bardzo ładnie się prezentuje. Mimo jasnej kolorystyki można go bez trudu utrzymać w czystości. Wykazały to przeanalizowane opinie o Berber Horn My Lovely City. Istotne jest, że model bardzo łatwo się rozkłada bez potrzeby użycia dużej siły. Wystarczy jeden ruch ręki, zajmuje to nie więcej niż kilkadziesiąt sekund.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie nie ma pokrowca, który umożliwiłby bezpieczne przenoszenie kojca, a także przechowywanie go, gdy nie jest używany. Należy więc samodzielnie znaleźć odpowiednią torbę, aby zapobiec zniszczeniu konstrukcji w transporcie.

 

Werdykt: 9.4/10

Według rodziców to solidny i estetyczny, mały kojec dla dziecka, który nie ogranicza znacząco wolnej przestrzeni w pomieszczeniu. Jednocześnie maluch ma odpowiednio dużo miejsca w środku do zabawy. Model ma kwadratowy kształt, a jego wymiary po rozłożeniu są równe: 105 cm x 81 cm x 105 cm. Waży on 12,2 kg.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przemyślana konstrukcja

Stelaż jest wykonany z metalu, w efekcie czego wykazuje odporność na różne uszkodzenia mechaniczne. Nie należy się też martwić, że zniszczymy go na skutek częstego składania i rozkładania konstrukcji. Boki kojca są wykonane z cienkiej siatki, a to gwarantuje stałą cyrkulację powietrza. Poza tym możemy swobodnie obserwować dziecko i stale kontrolować, czy wszystko jest w porządku. Ono także może oglądać to, co dzieje się wokół niego. Obręcz i najważniejsze elementy konstrukcyjne zostały obite miękką gąbką, dlatego maluch nie zrobi sobie krzywdy w przypadku uderzenia.

Bezpieczne miejsce zabawy i odpoczynku

Na dnie umieszczony jest piankowy materacyk o odpowiedniej grubości. Przed zabrudzeniami chroni go kolorowy pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny, który można szybko zdjąć. Kojec jest pomalowany nietoksycznymi farbami bez szkodliwych substancji w składzie. Nie mają one negatywnego wpływu na zdrowie czy rozwój dziecka, wykazał to test Berber Horn My Lovely City. Na dwóch bokach znajdują się uchwyty, które pomogą maluchowi w nauce samodzielnego podciągania się i wstawania. Materacyk dobrze izoluje od chłodu podłoża i jest miękki, dlatego pociecha może się na nim zdrzemnąć, gdy poczuje zmęczenie. Nie musimy przenosić jej do łóżeczka.

 

Przydatny w wielu sytuacjach

Niekiedy rodzice wahają się, czy warto kupić kojec. Czasami pojawiają się wątpliwości, czy tego typu produkt rzeczywiście jest przydatny. Jednak okazuje się, że może on okazać się użyteczny w wielu różnych sytuacjach. Umieszczając dziecko w kojcu możemy zająć się domowymi obowiązkami, przykładowo robieniem prania czy prasowaniem, ugotowaniem obiadu lub odkurzaniem. Jednocześnie możemy stale podglądać, czy pociecha jest bezpieczna. Do środka możemy włożyć ulubione zabawki lub kuleczki tworząc w ten sposób mini basen. Jeśli zajdzie taka konieczność, możemy wziąć kojec na weekend do dziadków czy spotkanie ze znajomymi, aby mile spędzić czas i swobodnie porozmawiać, gdy maluch zajmie się zabawkami. Latem możemy wystawić go na zewnątrz, np. taras lub do ogrodu. Dzięki temu pociecha spędzi czas na świeżym powietrzu i będzie obserwować swoje najbliższe otoczenie. Ponieważ cena Berber Horn My Lovely City jest atrakcyjna, warto zastanowić się nad zakupem tego modelu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ