fbpx

Opinie o Chicco Good Night

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Sprawdzając opinie o Chicco Good Night, można się przekonać, że jednym z najistotniejszych atutów łóżeczka jest wytrzymała konstrukcja. Jej materiałem wykonania jest dobre gatunkowo tworzywo sztuczne, niepodatne na pęknięcia i różne uszkodzenia. Rozkładanie i składanie mebelka nie zajmuje dużo czasu, ponadto nie wymaga użycia dużej siły, to proste czynności.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda w zestawie znajdziemy materacyk, który kładzie się na dnie łóżeczka, jednak test Chicco Good Night wykazał, że większość rodziców szybko wymienia go na inny, grubszy model. To daje im pewność, że dziecko ma zapewniony komfort i bezpieczeństwo.

 

Werdykt: 9.4/10

Z recenzji konsumentów wynika, że to dobre łóżeczko turystyczne, które po rozłożeniu nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu (jego wymiary to: 75 cm x 70 cm x 122 cm). Do wyboru mamy trzy kolory: szary, czerwony i niebieski. Model jest przeznaczony dla dzieci już od pierwszych dni po urodzeniu aż do ukończenia przez nie 4. roku życia.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Gwarancja spokojnego i bezpiecznego snu

Łóżeczko zapewnia maluchowi bezpieczny i spokojny sen. Przydaje się ono podczas wakacyjnych wyjazdów, ale nie tylko. Mebelek można zabrać także na weekend do dziadków lub używać go w domu. Jego konstrukcja jest bardzo wytrzymała, a do tego zabezpieczona przed niekontrolowanym złożeniem, za co odpowiada specjalny, podwójny mechanizm. Dwa dłuższe boki zostały wykonane z cienkiej siateczki, dlatego gwarantują stały dopływ świeżego powietrza. Dzięki nim nie musimy podchodzić blisko do łóżeczka, aby sprawdzić, czy dziecko śpi. Krawędzie są zaokrąglone, dlatego pociecha nie zrobi sobie krzywdy, gdy przypadkowo się uderzy. W podstawie mebelka są nóżki, które zapewniają mu stabilność i zapobiegają ciągłemu przesuwaniu się po podłodze.

Wygodne przewożenie

Przewożenie, a także przechowywanie mebelka, kiedy nie jest potrzebny, są bardzo wygodne. Wynika to m.in. z tego, że po złożeniu łóżeczko ma niewielkie wymiary: 26 cm x 22 cm x 79 cm. Nie zajmuje ono dużo miejsca w samochodowym bagażniku ani w szafie. Co więcej, w komplecie znajdziemy praktyczną, wykonaną z nylonu torbę podróżną, do której można włożyć łóżeczko. Znacząco ułatwia ona przenoszenie dziecięcego mebelka i skutecznie chroni je przed zabrudzeniem.

 

Dla małych i starszych dzieci

Jak przekonują rodzice, warto zdecydować się na zakup łóżeczka, gdyż cena Chicco Good Night jest niska, poza tym może być używane dłużej niż tylko kilka miesięcy. Coraz częściej tego typu meble zastępują zwykłe łóżeczka. W razie potrzeby model można szybko złożyć i zabrać ze sobą na rodzinny wyjazd, to odpowiednia propozycja dla osób lubiących podróżować z pociechami. Mebel przyda się także w sytuacjach, gdy zaprosimy do siebie znajomych mających małe dziecko, wówczas maluch będzie mógł się wyspać poza domem. Model marki Chicco to bardzo dobre łóżeczko turystyczne, nie ma negatywnego wpływu na zdrowie ani rozwój pociechy. Kiedy dziecko podrośnie, mebel może być wykorzystywany jako kojec. Jeśli będziemy musieli np. zająć się obowiązkami domowymi, możemy zostawić malucha w środku z jego ulubionymi zabawkami, siateczkowe boki pozwolą nam na jego ciągłą obserwację.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ