fbpx

Opinie o Chicco OhLaLa

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Spacerówka jest bardzo lekka, dlatego można ją podnieść jedną ręką i bez wysiłku wnieść po schodach do mieszkania. Jest sprzedawana w kilku ciekawych kolorach (takich jak czerwony, żółty i zielony), więc z łatwością znajdziemy model odpowiadający naszym preferencjom. Opublikowane opinie o Chicco OhLaLa dowodzą, że wózek wygodnie się prowadzi.

 

Najważniejsze wady:

Za wadę modelu rodzice uznają brak zawieszki na torbę, którą trzeba ją nosić na ramieniu lub umieścić w koszu pod siedziskiem. Jak pokazał test Chicco OhLaLa, niektórym kupującym brakuje również uchwytu na kubek.

 

Werdykt: 9.2/10

Wózek sprawdza się nie tylko w przypadku osób, które mieszkają w bloku, ale i tych często podróżujących. Nie zajmuje on dużo miejsca w samochodowym bagażniku, a składanie i rozkładanie spacerówki to łatwe czynności. Konsumenci przyznają, że cena Chicco OhLaLa jest niska, to samo dotyczy wagi modelu (ok. 3,8 kg).

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Komfortowe prowadzenie

Prowadzenie wózka nie jest męczące. Ma on pełną rączkę, w efekcie czego możemy go popychać tylko jedną ręką, a w drugiej trzymać kubek z kawą lub telefon. Spacerówka jest wyposażona w piankowe, podwójne koła, które pozwalają na łatwe omijanie przeszkód. Nie ma ryzyka, że przebijemy je po najechaniu na ostry przedmiot, dlatego nic nie powinno zepsuć spaceru z dzieckiem. Wózek daje możliwość regulowania stopnia pochylenia siedziska, dlatego bez trudu ustawimy je w taki sposób, aby dziecko miało zapewnioną wygodę. Nadaje się on dla maluchów już od pierwszych miesięcy życia aż do osiągnięcia przez nie wagi 15 kg. Pod siedziskiem znajduje się pojemny kosz, w którym można przewozić reklamówki z zakupami, a także rzeczy niezbędne podczas spacerów.

Gwarancja bezpieczeństwa

Siedzące w wózku dziecko ma zagwarantowany odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Siedzisko jest szerokie i pokryte przyjemnym w dotyku materiałem, który nie przyczynia się do podrażnienia wrażliwej skóry malucha. Pasy i pałąk zapobiegają niespodziewanemu wypadnięciu malucha z wózka, kiedy mocno nachyli się do przodu. Zdaniem rodziców jest to dobra spacerówka także ze względu na dużą, składaną budkę, która skutecznie chroni dziecko przed szkodliwym działaniem promieni UV i porywistym wiatrem. Kiedy na spacerze zaskoczy nas niezapowiadany deszcz, wystarczy założyć dołączoną do kompletu folię. Wówczas maluch nie przemoknie.

 

Łatwe czyszczenie

Utrzymanie spacerówki w czystości jest łatwe, niezależnie od tego, na którą wersję kolorystyczną się zdecydujemy. Tapicerkę można bez trudu odpiąć i wyprać w pralce, więc na pewno uda nam się wywabić wszystkie uporczywe plamy z jedzenia czy picia. Jeżeli do prania będziemy używać łagodnych detergentów i ustawimy odpowiednią temperaturę, materiał na pewno się nie zniszczy. Zakładanie tapicerki nie zajmuje dużo czasu, możemy to zrobić w pojedynkę. Jej regularne pranie da nam pewność, że zapewniamy maluchowi właściwy poziom higieny. Mniejsze zanieczyszczenia możemy usunąć np. za pomocą wilgotnej ściereczki, po wyschnięciu tkaniny nie będą widoczne nieestetyczne zacieki.

 

Wygodne przechowywanie

Model marki Chicco jest dobrym wyborem dla osób szukających wygodnej w przechowywaniu spacerówki. Składa się on na płasko i możemy go ustawić w pionie, z pewnością się nie przewróci. Wymiary złożonego wózka są równe: 46 cm x 72 cm x 30 cm. Nie zajmie on dużo miejsca w szafie ani bagażniku auta, można go zabierać ze sobą na rodzinne wycieczki.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ