fbpx

Opinie o Cybex Balios S

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Wózek jest praktyczny i wygodny w prowadzeniu. Jest to spacerówka, ale w razie potrzeby możemy bez trudu zamontować na stelażu gondolę lub fotelik, potrzebne są do tego specjalne adaptery. Model jest lekki, dlatego można go bez trudu wnieść po schodach do mieszkania. Publikowane o Cybex Balios S opinie są w większości pozytywne.

 

Najważniejsze wady:

Do kompletu nie dołączono akcesoriów, dzięki którym spacery z pociechą byłyby przyjemniejsze. Rodzicom brakuje przede wszystkim mufki na chłodniejsze dni, uchwytu na kubek z kawą, a także śpiworka dla malucha.

 

Werdykt: 9.3/10

Wózek jest dostępny w kilku ciekawych kolorach, m.in. szarym, granatowym, czarnym i czerwonym. Ważne jest to, że na długo zachowuje on estetyczny wygląd, gdyż nie jest podatny na uszkodzenia. Jeśli zajdzie taka konieczność, stelaż można bez trudu złożyć, nie wymaga to użycia dużej siły. Po tym, jak przeprowadzono test Cybex Balios S okazało się, że pojazd zapewnia dziecku komfort podczas spaceru.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Duża budka

Uważa się, że najlepszy wózek dziecięcy ma dużą budkę chroniącą malucha przed wiatrem, deszczem oraz słońcem. To samo można powiedzieć o modelu marki Cybex. Jednocześnie nie musimy się obawiać utrudnionej obserwacji pociechy w czasie spacerowania, ponieważ na budce znajduje się wizjer, a także siateczkowa wstawka. Jej rozkładanie nie jest kłopotliwe, można zrobić to jedną ręką.

Praktyczne rozwiązania

Ciekawe jest to, że siedzisko można zamocować nie tylko przodem, ale i tyłem do kierunku jazdy, zależnie od indywidualnych potrzeb. Znajduje się ono na odpowiedniej wysokości, aby można było przysunąć malucha do stołu na czas posiłku. Oparcie, podobnie jak podnóżek, jest regulowane, w efekcie czego można je opuścić, aby dziecko zdrzemnęło się na świeżym powietrzu. Ponadto samodzielnie możemy zmieniać położenie rączki, więc każdy rodzic dopasuje ją do swojego wzrostu. Nie powinniśmy narzekać, że musimy mocno pochylać się nad wózkiem.

 

Duży kosz na zakupy

Pod siedziskiem znajduje się kosz na zakupy. Jest on bardzo duży i na pewno zmieszczą się w nim reklamówki z kupionymi produktami spożywczymi, a także torba z zabawkami i akcesoriami dla malucha. Ważne jest, że dostęp do kosza nie jest w żaden sposób utrudniony. To oznacza, że możemy szybko znaleźć rzeczy, których potrzebujemy bez potrzeby wyjmowania wszystkiego, co umieściliśmy pod siedziskiem.

 

Solidne koła

W podstawie wózka znajdują się cztery koła. Te z tyłu mają większą średnicę, a przednie są skrętne i dają możliwość zablokowania. Rodzicom podoba się, że nawet podczas spacerowania po wyboistej nawierzchni maluch nie odczuwa zbyt mocno wstrząsów, zapobiega temu amortyzacja. Koła są dobrze przystosowane do jazdy po bardziej wymagającym terenie. Wykazują one odporność na przebicia, ale mimo to cena Cybex Balios S nie jest wygórowana.

 

Możliwość prania tapicerki

Jeżeli pokrywająca siedzisko tapicerka się zabrudzi, możemy ją odpiąć i wyprać w pralce (w temperaturze do 30 st. C). Nie musimy ręcznie wywabiać plam, co czasami zajmuje dużo czasu lub nie przynosi oczekiwanych efektów. Odpinanie tkaniny i późniejsze przypinanie jej nie jest trudne, każdy rodzic sobie z tym poradzi.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ