fbpx

Opinie o Easywalker Buggy XS

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Prowadzenie wózka i manewrowanie nim jest bardzo proste. Waży on tylko 6 kg, co z pewnością docenią osoby mieszkające w bloku. Poza tym siedzisko pokryto miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem, który nie podrażni wrażliwej skóry malucha. Jeśli dojdzie do zabrudzenia tkaniny, możemy ją łatwo odpiąć i wyprać w pralce.

 

Najważniejsze wady:

Nie wszystkim rodzicom odpowiada to, że wózek dziecięcy nie daje możliwości regulacji wysokości rączki. Po ustawieniu gondoli przodem do kierunku jazdy jest ona tuż nad budką, co przeszkadza osobom mającym duże dłonie.

 

Werdykt: 9.5/10

Pojazd jest przystosowany do wożenia dzieci ważących maksymalnie 15 kg. 5-punktowe pasy gwarantują maluchowi odpowiedni poziom bezpieczeństwa, podobnie jak pałąk. W zestawie znajdziemy folię przeciwdeszczową, która może się przydać podczas niespodziewanej zmiany pogody. Nie można nie wspomnieć o tym, że pojazd jest chwalony za elegancki design. Potwierdzeniem są przeanalizowane opinie o Easywalker Buggy XS.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dla dzieci od pierwszych dni życia

Model jest odpowiedni dla maluchów już od pierwszych dni życia. Ma on siedzisko z 4-stopniową regulacją, które można całkowicie opuścić, aby dziecko spacerowało w leżącej pozycji. Wózek wyposażono w pasy bezpieczeństwa i demontowany pałąk, a także wygodny podnóżek. W razie potrzeby można rozłożyć budkę, która ochroni pociechę przed mżawką, wiatrem, a także promieniami słonecznymi. Umieszczono na niej okienko, dzięki któremu możemy przez cały czas obserwować dziecko. W razie potrzeby możemy je zakryć zapinaną na rzepy klapką.

Amortyzowane koła

Wszystkie cztery koła są amortyzowane, a więc nie należy się martwić, że maluch będzie odczuwał dyskomfort podczas spaceru po wyboistym chodniku. Ma to również pozytywny wpływ na komfort rodzica prowadzącego wózek. Pojazd jest dobrze przystosowany do prowadzenia po nieutwardzonej nawierzchni. Ponieważ koła są duże, pozwalają na łatwe omijanie przeszkód na drodze. Te przednie są obrotowe, w razie konieczności można je zablokować.

 

Wygodne przechowywanie

Jak wykazał test Easywalker Buggy XS, to bardzo lekki model, który można nie tylko szybko wnieść po schodach, ale i znaleźć odpowiednie miejsce do przechowywania. Po złożeniu wózek ma kompaktowe wymiary (44 cm x 52 cm x 23 cm), dlatego można go schować do szafy, jak również włożyć do samochodowego bagażnika. Ciekawe jest to, że można go też zabrać na pokład samolotu jako bagaż podręczny (jeżeli jego wymiary nie przekraczają tych wyznaczonych przez wybraną linię lotniczą). Pojazd jest polecany m.in. osobom mającym niewielkie mieszkanie bez dużej ilości schowków do przechowywania. Rodzice uważają, że także po rozłożeniu wózek nie jest duży, w porównaniu do modeli innych marek. Z tego względu możemy bez przeszkód wyjść z pociechą np. na zakupy i swobodnie poruszać się pomiędzy sklepowymi półkami.

 

Solidność

Wytrzymałość to cecha, która bez wątpienia wyróżnia wózek, choć jednocześnie cena Easywalker Buggy XS nie jest zbyt wysoka. Wielu rodziców twierdzi, że jest on solidny i  można w nim bezpiecznie wozić pociechę przez kilka lat. Wystarczy regularnie czyścić pojazd i prać tapicerkę, aby na długo zachował elegancki wygląd i nawet po dłuższym czasie prezentował się tak, jak tuż po zakupie. Tapicerka nie powinna wyblaknąć, nawet po wielokrotnym praniu, a dołączona do zestawu folia przeciwdeszczowa wykazuje podwyższoną odporność na rozerwanie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ