fbpx

Opinie o Garett Kids 2

Ostatnio aktualizowane: 21.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowany smartwatch dla dziecka jest wygodny w noszeniu, więc nie trzeba szczególnie namawiać pociechy do tego, aby korzystała z zegarka. Sprzęt ma funkcję GeoOgrodzenia, więc jeśli dziecko zacznie oddalać się od miejsca, w którym miało przebywać, rodzic zostanie o tym natychmiast poinformowany. To zwiększa jego spokój, a także poprawia bezpieczeństwo pociechy.

 

Najważniejsze wady:

Pojedyncze opinie o Garett Kids 2 wskazują na to, że akumulator powinien być bardziej wydajny. Jeśli dziecko na co dzień korzysta ze smartwatcha, trzeba stosunkowo często go ładować, o czym łatwo zapomnieć.

 

Werdykt: 9.4/10

Choć urządzenie ma drobne wady, jego ogólna ocena jest dobra. Przystępna cena Garett Kids 2 zachęca do tego, aby zainwestować w sprzęt. Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, aby mieć kontrolę nad swoim dzieckiem. Gadżet można kupić w kilku wersjach kolorystycznych, dlatego też nie ma problemu z wybraniem modelu najbardziej odpowiadającego upodobaniom naszego dziecka.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcja dzwonienia

Smartwatch ma wbudowany telefon, który zgodnie z tym, co pokazał test Garett Kids 2, działa sprawnie. Rodzice mogą kontaktować się z dzieckiem bez potrzeby inwestowania w smartfona. Prezentowany model ma większość funkcji, takich jak zwykły telefon. Co istotne, smartwatch działa z kartami wszystkich dostępnych na rynku operatorów, więc jego konfiguracja nie powinna stanowić żadnego problemu.

Wysoka jakość wykonania

Dla rodziców poszukujących sprzętu dla swojego dziecka bardzo ważne jest to, że Garett Kids 2 ma certyfikat ochrony IP54. Oznacza to, że wykazuje on odporność na działanie wilgoci. W związku z tym nie ma obaw, że jeśli zacznie padać deszcz, a maluch nie będzie miał ze sobą parasolki dojdzie do awarii sprzętu. Z zegarkiem można też swobodnie myć ręce (nie ma konieczności jego ściągania za każdym razem). 

 

Przycisk SOS

Na modelu znajduje się specjalny przycisk SOS, który dziecko może aktywować, jeśli poczuje zagrożenie lub będzie potrzebowało natychmiastowej pomocy rodziców. Wspomniany przycisk działa w ten sposób, że na telefonie osoby dorosłej uruchamiany jest specjalny alarm i następuje automatyczne nawiązanie połączenia telefonicznego. Rodzice czasami korzystają też z funkcji zdalnego podsłuchu, jeśli chcą upewnić się, że wszystko jest w porządku.

 

Aplikacja

Wybierając ten sprzęt otrzymujemy dostęp do darmowej aplikacji Garett Tracker, którą można bez problemu pobrać w sklepie Google Play lub App Store. Korzystanie z niej daje możliwość zmiany ustawień smartwatcha. Z poziomu telefonu można dowiedzieć się, jaki jest stan baterii zegarka, co okazuje się przydatne. Na smartfonie pojawia się też powiadomienie, jeśli dziecko zdejmie zegarek albo go zgubi. 

 

Design

Gadżet ma prosty design, nie ma na nim żadnych zbędnych zdobień. Jest on jednak dostępny w różnych kolorach, co podoba się dzieciom. Wyświetlacz jest na tyle duży, że można łatwo odczytać z niego wszystkie ważne informacje. Pasek jest zrobiony z przyjemnego dla skóry materiału, dlatego też noszenie smartwatcha na nadgarstku nie powoduje podrażnień skóry. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ