fbpx

Opinie o Garett Kids 4

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Spora grupa rodziców zaznacza, że warto kupić ten smartwatch dla dzieci. Opinie na jego temat są pochlebne, a to wszystko dlatego, że jakość wykonania gadżetu jest bardzo dobra. Ma on solidnie zrobiony pasek, który nie podrażnia skóry i nie niszczy się zbyt szybko. Wyświetlacz jest duży i nie pojawiają się na nim zarysowania. Odczytanie z niego potrzebnych informacji przebiega bez żadnych problemów.

 

Najważniejsze wady:

Gadżet ma wbudowany aparat, który pozwala wykonywać fotografie. Zdaniem rodziców jest to przydatna funkcja, jednak stosunkowo dużo dzieci zwraca uwagę na to, że jakość zdjęć nie jest najlepsza. Nie widać na nich szczegółów, a kadr jest lekko rozmyty.

 

Werdykt: 9.4/10

Osoby, które zdecydowały się kupić ten gadżet i przeprowadziły test Garett Kids 4 zapewniają, że smartwatch się nie zacina, więc korzystanie z niego jest wygodne. Zegarek waży tylko 55 g, więc jest wyjątkowo lekki. Z poziomu smartwatcha można m.in. wykonywać połączenia, sprawdzać lokalizację i odtwarzać pokonaną trasę. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Solidna konstrukcja

Kupując gadżet dla dziecka trzeba zwrócić szczególną uwagę na jakość jego wykonania. To daje pewność, że nawet podczas intensywnej zabawy sprzęt nie ulegnie awarii. Warto pomyśleć o zakupie modelu Garett Kids 4. Cena sprzętu nie jest wysoka, tym bardziej mając na względzie wysoką jakość użytych w procesie produkcji materiałów. Smartwatch ma pyłoszczelną i wodoszczelną obudowę, której stopień ochrony to dokładnie IP67. Oznacza to, że zegarek można zanurzyć w wodzie na głębokość do 1 metra i pozostawić tak nawet na 30 minut, a nic mu się nie stanie. Ze smartwatcha można korzystać, nawet jeśli pogoda za oknem nie jest najlepsza, nie trzeba go też ściągać do mycia. 

Wygodne sterowanie

Zegarek ma solidnie wykonany, odpowiednio duży wyświetlacz. Jest on kolorowy i pozwala na dotykowe sterowanie urządzeniem. Obsługa smartwatcha jest bardzo prosta, dzieci nie muszą zbyt długo uczyć się tego, jak z niego korzystać. Dzięki temu, że ekran jest odpowiednio duży, sterowanie okazuje się wygodne. 

 

Funkcjonalność

Warto kupić ten sprzęt, bo ma on wiele ciekawych funkcji, które sprawiają, że ma uniwersalne zastosowanie i jest przydatny w różnych sytuacjach. Korzystając ze smartwatcha można wykonywać połączenia telefoniczne, więc dziecko nie musi mieć telefonu, aby kontaktować się z rodzicem. W urządzeniu można zapisać do 15 numerów. Dodatkowo sprzęt ma funkcję lokalizacji, która wykorzystuje 5 systemów, a dokładnie: GPS, Wi-Fi, LBS, BDS i AGPS. Wskazują one lokalizację z dokładnością do 5 m w czasie rzeczywistym, dlatego też można szybko sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa dziecko. W razie potrzeby pociecha może skorzystać z przycisku SOS, który pozwala na szybkie powiadomienie rodziców o niebezpieczeństwie. 

 

Blokada zegarka

Opinie o Garett Kids 4 są pochlebne nie tylko ze względu na solidność wykonania sprzętu, ale też to, że w razie potrzeby można zablokować jego funkcje. Ta opcja jest przydatna, kiedy nie chcemy, aby zegarek rozpraszał naszego malucha np. podczas zajęć w szkole. Smartwatch można zablokować zdalnie, albo zaprogramować czas, w którym to nastąpi (blokada w ściśle określonych godzinach).

 

Sprawdzanie dziennej aktywności

Prezentowany model nie tylko poprawia bezpieczeństwo dzieci i w miarę potrzeby pozwala rodzicom szybko reagować. Ten smartwatch ma też funkcje zbliżone do sportowej opaski na rękę. Sprzęt mierzy przebyty dystans i ilość pokonanych kroków, a także monitoruje sen wskazując dokładnie jego efektywność i przespane godziny. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ