fbpx

Opinie o Garett Kids 5

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Gadżet jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, do wyboru jest model w kolorze czarnym, niebieskim i różowym. Ten zegarek z dotykowym ekranem waży niecałe 50 g, więc jest niemal niewyczuwalny na nadgarstku. W związku z tym w ogóle nie przeszkadza dziecku w codziennym funkcjonowaniu. Tarcza jest na tyle duża, że można łatwo odczytać z niej wszystkie istotne informacje.

 

Najważniejsze wady:

Zegarkiem można sterować z poziomu aplikacji na telefon. Niemniej jednak niektóre opinie o Garett Kids 5 wskazują, że program się zacina i nie zawsze można swobodnie z niego skorzystać.

 

Werdykt: 9.8/10

Sporo osób podziela zdanie, że to najlepszy smartwatch dla dziecka. Urządzenie współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi, więc jest uniwersalne i można łatwo je skonfigurować. Gadżet pozwala pozostać z dzieckiem w stałym kontakcie i zdecydowanie poprawia jego bezpieczeństwo.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wydajny akumulator

Smartwatch ma wydajny akumulator o pojemności równej 450 mAh, więc nie trzeba zbyt często go ładować. Można być pewnym, że zegarek nie rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Warto dodać, że ma on wskaźnik naładowania, dzięki czemu wiemy, kiedy trzeba podłączyć go do źródła zasilania. Ładowanie nie zajmuje zbyt dużo czasu, dlatego też nie jest uciążliwe.

Pasek

Istotną zaletą tego zegarka na rękę dla dzieci jest wysokiej jakości pasek zrobiony z tworzywa sztucznego. Osoby przeprowadzające test Garett Kids 5 zapewniają, że wspomniany materiał jest delikatny dla skóry i nie powoduje reakcji alergicznych. Istnieje możliwość regulacji długości paska. Smartwatch można kupić w czarnej, niebieskiej i różowej wersji kolorystycznej. Istnieje więc duża szansa na to, że znajdziesz model, który spodoba się Twojemu dziecku i będzie ono chętnie nosiło go na ręce. Zegarek estetycznie się prezentuje, ten model podoba się chłopcom i dziewczynkom.

 

Dokładne określenie lokalizacji pociechy

Sprzęt obsługuje dokładnie 5 systemów lokalizacyjnych, a mianowicie: GPS, Wi-Fi, LBS, BDS i AGPS. Dzięki temu smartwatch jest w stanie z dużą dokładnością określić położenie dziecka (5-10 m w czasie rzeczywistym). Aby sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa pociecha, wystarczy dostęp do smartfona z systemem Android lub iOS i doładowana karta abonamentowa włożona do zegarka. Funkcja określania lokalizacji dziecka jest bardzo przydatna i sprawia, że rodzice mogą czuwać nad bezpieczeństwem pociechy także wtedy, kiedy znajduje się ona poza domem. 

 

Przydatne funkcje

Mimo że sprzęt ma wiele ciekawych funkcji, cena Garett Kids 5 nie jest wysoka. Urządzenie ma przycisk SOS do szybkiego reagowania. Jeśli dziecko poczuje, że dzieje się coś złego, może natychmiast powiadomić o tym swoich rodziców, a ci z kolei mogą szybko podjąć stosowne działania. Smartwatch ma też funkcję GeoOgrodzenia, która polega na tym, że rodzice od razu dostają informację o tym, że dziecko wykroczyło poza określony wcześniej obszar. Smartwatch dla dzieci ma dodatkowo wbudowaną latarkę LED, która oświetla drogę po zmroku, a także aparat. Pociecha może łatwo robić zdjęcia i przesyłać je swoim rodzicom. Wszystkie dostępne funkcje zostały tak przemyślane, aby korzystanie z nich nie było niczym trudnym, a ich używanie przynosiło jak największe korzyści.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ