fbpx

Opinie o Garett Kids Happy

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Zegarek ma wbudowany GPS, dlatego rodzice mogą na bieżąco sprawdzać lokalizację dziecka na mapie i upewnić się, że przebywa w bezpiecznym miejscu. Bardzo dobrze zastępuje on telefon komórkowy, gdyż ryzyko, że pociecha przypadkowo zgubi urządzenie jest zmniejszone do minimum. Przeanalizowane opinie o Garett Kids Happy pokazały, że smartwatch bardzo podoba się dzieciom.

 

Najważniejsze wady:

Jak zauważyła część kupujących, urządzenie wymaga częstego podłączania do ładowarki. Niekiedy jest to konieczne nawet codziennie lub co drugi dzień, zwłaszcza gdy pociecha często korzysta z dostępnych w zegarku funkcji.

 

Werdykt: 9.3/10

Smartwatch przypadł do gustu nie tylko pociechom, ale również rodzicom, co potwierdzono poprzez test urządzenia Garett Kids Happy. Model jest łatwy w obsłudze, a pozycja malucha na mapie określana jest z dokładnością nawet do 5 – 10 m. Sprzęt waży ok. 55 g, więc nie obciąża mocno dziecięcej ręki.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Stały kontakt z rodzicami

Na pytanie, jaki smartwatch dla dziecka wybrać, wiele osób wskazuje właśnie na model marki Garett. Pozwala on maluchowi na bycie w stałym kontakcie z rodzicami, a ci mogą szybko zareagować w niebezpiecznej sytuacji. Zegarek został wyposażony w przycisk SOS. Po jego wciśnięciu na trzy wybrane wcześniej numery telefonu wysyłany jest komunikat informujący o tym, że dziecko potrzebuje pomocy. Ponadto automatycznie otrzymujemy powiadomienie o lokalizacji pociechy na mapie, dlatego szybko ją namierzymy. Ponieważ zegarek ma slot na kartę SIM, umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Jeśli dany numer nie jest zapisany w pamięci smartwatcha, nie dodzwoni się do pociechy. Co więcej, sprzęt pozwala na wysyłanie krótkich notatek głosowych i to w dwóch kierunkach: dziecko-rodzic oraz rodzic-dziecko. Dzięki zegarkowi nie będziemy się już zastanawiać, gdzie przebywa maluch, co czasami bywa bardzo stresujące.

Ciekawe funkcje

Urządzenie ma kilka funkcji, które bez wątpienia zaciekawią dziecko. Przykładem jest wbudowany krokomierz, który pokazuje ilość wykonanych w ciągu dnia kroków. Może on zachęcać pociechę do częstszego przebywania na zewnątrz i aktywności fizycznej, co pozytywnie wpłynie na jej zdrowie. Smartwatch wyposażono też w aparat, więc kiedy dziecko zobaczy coś interesującego, może zrobić zdjęcie. Na uwagę zasługuje ponadto monitor snu, który pozwala na sprawdzenie, jak długo śpi maluch i czy rzeczywiście się wysypia. Jeżeli nie chcemy, aby podczas przebywania w szkole zegarek dekoncentrował pociechę, możemy skorzystać z opcji zdalnej blokady.

 

Wymienne paski

Zegarek jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych i maluch może samodzielnie wybrać taką, która najbardziej mu odpowiada. Nie należy się obawiać, że po kilku miesiącach sprzęt przestanie mu się podobać. W razie potrzeby możemy dokupić wymienne paski w innych odcieniach. Ich zakładanie nie jest trudne, nie trzeba przy tym używać specjalistycznych narzędzi. Co ważne, paski nie są drogie, nie jest to duży wydatek. Cena Garett Kids Happy także nie jest wygórowana.

 

Szczelna obudowa

Smartwatch ma szczelną, odporną na uszkodzenia obudowę, a to daje gwarancję, że nie ulegnie szybko awarii. Certyfikat IP54 świadczy o tym, że urządzenie nie zepsuje się w wyniku kontaktu z wilgocią, np. podczas mycia rąk czy zmywania naczyń. Z tego powodu dziecko nie musi zdejmować zegarka np. przed wykonywaniem domowych obowiązków (później mogłoby zapomnieć o jego założeniu).

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ