fbpx

Opinie o grze Łakocie chciwej Babci

Ostatnio aktualizowane: 21.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Opinie o Łakocie chciwej Babci sugerują, że jest to gra odpowiednia dla wszystkich członków rodziny, a nie tylko najmłodszych. To świetny sposób na spędzenie czasu wspólnie z dziećmi. Rozgrywka gwarantuje niezapomnianą zabawę i dużą porcję śmiechu. Zadanie graczy polega na tym, aby skraść ciasteczka, kiedy chciwa babcia śpi. 

 

Najważniejsze wady:

Pojedyncze osoby wskazują, że czasami pojawia się problem z otwarciem fotelu, na którym umieszczona jest figurka. Mechanizm się zacina i trzeba chwilę odczekać, aby się odblokował, albo użyć więcej siły. Wybierając drugi sposób zachowajmy ostrożność, bo inaczej możemy uszkodzić produkt.

 

Werdykt: 9.4/10

Osoby wskazujące, jakie gry dla dziewczynek wybrać często wymieniają Łakocie chciwej babci. Jest to propozycja dla wszystkich, także chłopców i osób starszych. Rozgrywka jest przystosowana dla dzieci od 4. roku życia. Mogą w nią grać maksymalnie 4 osoby (2 osoby to minimum). 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Emocjonująca rozgrywka

Test Łakocie chciwej Babci potwierdził, że jest to rozgrywka dostarczająca wielu emocji. Celem gry jest zdobycie odpowiedniej ilości ciastek i zadbanie o to, aby babcia w tym czasie się nie obudziła. Próbę zabrania słodyczy podejmuje każdy gracz po kolei. Na początku rundy należy zakręcić wskazówką. W zależności od jej położenia możemy zabrać lub musimy oddać łakocie. Na tarczy możemy też sprawdzić, ile razy trzeba nacisnąć znajdujący się na fotelu przycisk. Po którymś naciśnięciu z kolei babcia na pewno się obudzi. Wygranym zostaje osoba, która najwcześniej zdobędzie po jednym ciastku z każdego rodzaju. Z uwagi na to, że nie wiadomo, ile kliknięć trzeba, aby figurka zareagowała, gra od początku do końca trzyma w napięciu.

Zawartość zestawu

W skład zestawu wchodzi siedząca na fotelu babcia, tarcza ze wskazówką, a także 12 ciastek. Są to niewielkie, ale solidnie wykonane elementy. Aby reguły gry były jasne producent dołączył do kompletu także przejrzyście napisaną instrukcję. Można z niej łatwo wyczytać, co zrobić, aby poprawnie przeprowadzić rozgrywkę. 

 

Wykonanie

Większość osób zgadza się ze stwierdzeniem, że jakość wykonania tej gry jest bardzo dobra, więc nawet po dłuższym czasie regularnego użytkowania zachowuje ona estetyczny wygląd. Wszystkie znajdujące się w komplecie elementy są schowane do tekturowego pudełka. Jest ono wytrzymałe, więc nie ma obawy o jego zniszczenie. Co więcej, pudełko jest przyozdobione kolorowymi rysunkami, które podobają się dzieciom. Sporo osób decyduje się na zakup tej zabawki jako prezent z okazji urodzin czy Dnia Dziecka. Pomocna w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej okazuje się atrakcyjna cena Łakocie chciwej Babci.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ