fbpx

Opinie o Kojec Lionelo Noor

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Kojec jest praktyczny i bardzo dobrze sprawdza się zarówno w domu, jak i poza nim, podczas wakacyjnego wyjazdu. Do takiego wniosku pozwala dojść przeprowadzony wśród rodziców test Lionelo Noor. Model zapewnia maluchowi odpowiednio dużo przestrzeni do zabawy. Po złożeniu ma on niewielkie wymiary, można go przechowywać w dołączonej do kompletu torbie.

 

Najważniejsze wady:

Materiałem wykonania nóżek kojca jest tworzywo sztuczne. Ich końce nie są zabezpieczone antypoślizgowymi gumkami, co powoduje, że model delikatnie przesuwa się po podłodze. Wykazały to poddane analizie opinie o Lionelo Noor.

 

Werdykt: 9.5/10

To duży kojec dla dziecka mający wszystkie stosowne certyfikaty. Jest on solidny i spełnia podstawowe normy bezpieczeństwa. Model waży 6 kg, a jego wymiary są równe: 140 cm x 69 cm x 76 cm. Wewnątrz może bawić się maluch o wzroście do 75 cm. Do kojca dołączono nie tylko torbę, ale i miękki materacyk.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

System LockGuard

Rodzice nie muszą się martwić, że rozłożony kojec sam się złoży, zwłaszcza gdy w środku bawi się dziecko. Skutecznie zapobiega temu specjalny system LockGuard. Co ważne, działa on także wtedy, gdy maluch zacznie podskakiwać czy energicznie ćwiczyć samodzielne wstawanie. Z tego względu nie musimy przeszkadzać dziecku w czasie dobrej zabawy.

Gwarancja bezpiecznej zabawy

Bawiące się w kojcu dziecko ma zapewniony maksymalny poziom bezpieczeństwa, ale wpływa na to nie tylko system LockGuard. Miejsca łączenia metalowych elementów stelażu są zabezpieczone miękkim materiałem, więc w przypadku uderzenia maluch nie zrobi sobie krzywdy. Rogi zostały starannie obszyte, co zwiększa wytrzymałość całej konstrukcji. Poza tym ścianki zostały wykonane z mocnej siatki niepodatnej na rozerwanie i strzępienie. Dają one możliwość ciągłego podglądania pociechy i to bez konieczności podchodzenia do kojca. Warto dodać, że materacyk ma odpowiednią grubość i izoluje malucha od chłodu podłoża. Jest on wykonany z wysokiej jakości pianki wyróżniającej się elastycznością oraz wytrzymałością. Materacyk pokryto tkaniną, która zwiększa jego odporność na przetarcia, jak i zabrudzenia. Utrzymanie go w czystości nie jest trudne, wystarczy co pewien czas przetrzeć go wilgotną ściereczką.

 

Wygoda przechowywania i przewożenia

Po rozłożeniu kojec jest duży, ale kiedy go złożymy z pewnością szybko znajdziemy właściwe miejsce do przechowywania. Po spakowaniu do torby model zajmuje bardzo mało miejsca, co podoba się osobom mającym niewielkie mieszkanie. Nie ma przeszkód, aby zabrać kojec na wakacyjny wyjazd czy weekend u dziadków, ponieważ zmieści się w walizce. Możemy go też schować w samochodowym bagażniku. Za sprawą torby ryzyko przypadkowego zniszczenia ścianek czy stelaża jest zmniejszone do minimum. Mimo praktyczności i wytrzymałości cena Lionelo Noor nie jest wysoka. Właśnie dlatego wielu rodziców decyduje się na zakup tego produktu.

 

Certyfikowany przez laboratorium SGS

Kojec jest certyfikowany przez laboratorium SGS. To oznacza, że zanim trafił do sprzedaży został poddany wielu różnym testom sprawdzającym bezpieczeństwo jego użytkowania oraz solidność konstrukcji. Model spełnia wszystkie wymagania normy EN, a to daje pewność, że wyprodukowano go z odpowiednio dobranych materiałów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ