fbpx

Opinie o Lalka Baby Born Annabell 

Ostatnio aktualizowane: 20.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Wiele osób podziela zdanie, że w serii Baby Born można znaleźć najlepsze lalki na rynku. Jakość ich wykonania jest bardzo dobra. Jeśli mowa o zabawce Zapf Creation Lalka Baby Born Annabell, jest ona estetycznie wykonana, lalka ma ładne oczka i przyjemne w dotyku ciałko. Przypomina ona prawdziwego niemowlaka, więc dziecko może choć przez chwilę podczas zabawy poczuć się, jak dorosły, odpowiedzialny opiekun.

 

Najważniejsze wady:

Produkt waży 1,5 kg. Niektórzy rodzice zwracają uwagę na to, że lalka jest stosunkowo ciężka dla malucha. Dziecko musi ją mocno chwycić, aby nie wypadła mu z dłoni. Oczywiście im pociecha jest większa, tym łatwiej jest jej przenosić zabawkę.

 

Werdykt: 9.4/10

Lalka Baby Born Braciszek jest polecana dla dzieci od 3. roku życia. Jej wymiary to: głębokość – 20 cm i wysokość – 38 cm. Zabawka jest zapakowana w estetycznie wyglądające opakowanie, dlatego jest chętnie wybierana na prezent. Lalka jest dostępna w zestawie z akcesoriami m.in. przyjemnym w dotyku i estetycznie wyglądającym ubrankiem. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcje interaktywne

Lalce można dawać jeść, korzystając z dołączonej do zestawu buteleczki. W trakcie karmienia Baby Born Brother wydaje charakterystyczne dla połykania dźwięki, a dodatkowo rusza buzią. Lalka potrafi też robić siusiu do nocnika albo pieluszki. W trakcie zabawy śmieje się jak niemowlę, czasami płacze, umie gaworzyć i ssać smoczek. Lalkę można też uśpić, kołysząc ją delikatnie na rękach. Ma ona wiele funkcji, które sprawiają, że zabawa staje się ciekawsza, a dziecko bardziej zaangażowane w opiekę. Test Baby Born Annabell wykazał, że maluchy długo wykazują zainteresowanie tą zabawką.

Uczy dzieci empatii

Zabawa z lalką interaktywną to świetny sposób na to, aby dziecko nauczyło się empatii i innych przydatnych zdolności społecznych. Może się zdarzyć, że Baby Born Brother zacznie płakać z powodu bólu brzuszka. Wtedy trzeba delikatnie poklepać lalkę po plecach i ją utulić. Jeśli położymy lalkę na miękkim posłaniu i zaczniemy gładzić ją po czole, zacznie ziewać i zasypiać. Aby pomóc jej zasnąć, można utulić ją w ramionach, kołysać i zaśpiewać piosenkę. Rodzice zapewniają, że ta zabawka rozwija u dzieci podstawowe wartości społeczne: empatię, odpowiedzialność i umiejętność zaopiekowania się inną osobą.

 

Elementy w zestawie

Czytając opinie o Baby Born Annabell, można dojść do wniosku, że jakość wykonania zabawki jest bardzo dobra, podobnie jak jakość dołączonych do zestawu akcesoriów. W komplecie znajdują się przyjemne w dotyku śpioszki. Mają one błękitny kolor i uroczą owieczkę na łódce. Zestaw obejmuje też czapeczkę idealnie dopasowaną do główki. Do lalki dołączone są także przydatne akcesoria: śliniaczek, butelka, smoczek, pieluszka i zawieszka. Dodatkowych elementów jest sporo, a ponadto odznaczają się one solidnością, dlatego cena Baby Born Annabell wynosząca prawie 250 zł nie wydaje się bardzo wysoka.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ