fbpx

Opinie o Lego City Tajny Agent 

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Gra na pewno spodoba się miłośnikom filmów animowanych Lego. Pozwala ona na zwiedzanie nieznanych dotychczas, 20 dzielnic miasta, w których żyją znani z klocków bohaterowie. Nie ma tu elementów przemocy ani innych, nieodpowiednich dla dzieci treści, dlatego jest to dobra propozycja dla pociech już od 7. roku życia.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda gra jest dostępna w polskiej wersji językowej, ale można ustawić jedynie napisy. Rodzice przyznają, że lepsza byłaby wersja z dubbingiem, gdyż maluchy czasami mają problem z szybkim przeczytaniem wypowiadanych przez bohaterów rozgrywki kwestii. Wykazały to przeanalizowane opinie o Lego City Tajny Agent.

 

Werdykt: 9.2/10

Kolejny tytuł z serii Lego City to bardzo popularna pozycja w kategorii nowe gry dla chłopców na PS4. Dzieci, a także sami rodzice przyznają, że fabuła jest bardzo ciekawa, połączono ją z charakterystycznym humorem filmów Lego. Rozgrywka jest dynamiczna i pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Gracze mają wiele misji do wykonania, dlatego nie będą się nudzić.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Zadania fabularne i poboczne misje do wykonania

Pod względem fabuły gra jest często porównywana do popularnej serii GTA. Gracz wciela się Chase’a McCaina, oficera policji, który ma za zadanie przeniknąć do świata przestępców i zaaresztować ich przywódcę. Staje się on tajnym agentem, który musi wniknąć w struktury mafijnej organizacji i dotrzeć na sam jej szczyt. Do wykonania jest wiele różnych zadań fabularnych, a także pobocznych misji, które uatrakcyjniają rozgrywkę. Podczas gry możemy przebierać swojego bohatera w różne stroje i tym samym nadawać mu konkretne role, przykładowo złodzieja z łatwością otwierającego każdy zamek. Do zebrania jest ok. 100 pojazdów, możemy je dodatkowo spersonalizować. Jak pokazał test Lego City Tajny Agent, w grę chętnie grają nie tylko dzieci, ale i dorośli, gdyż ich zdaniem zapewnia bardzo dobrą zabawę.

Trójwymiarowa grafika

Cechą wyróżniającą grę jest trójwymiarowa grafika, która sprawia, że rozgrywka jest bardzo interesująca. Kolory zostały dobrane w taki sposób, aby oczy szybko się nie męczyły. Co więcej, w trakcie zabawy na ekranie pojawiają się animowane, krótkie wstawki wideo, które uatrakcyjniają rozgrywkę. Wyłączenie konsoli po upływie kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu minut sprawia graczom trudność, gdyż po wykonaniu jednego zadania nie mogą doczekać się kolejnego. Gra gwarantuje zabawę na kilka godzin, a ponieważ cena Lego City Tajny Agent nie jest wysoka, nie powinniśmy długo zwlekać z jej zakupem.

 

Dwuosobowy tryb kooperacji

Dwuosobowy tryb kooperacji sprawia, że dzieci nie muszą grać w pojedynkę. Do rozgrywki mogą zaangażować jednego z rodziców lub przyjaciela, wówczas zabawa stanie się ciekawsza. Gracze mogą sobie wzajemnie podpowiadać lub utrudniać wykonanie zadań, co na pewno zapewni dużo śmiechu i radości.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ