fbpx

Opinie o Lego Friends Dom Mii

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Klocki Lego zostały wykonane z najwyższą starannością, tak aby na długo posłużyły dzieciom. W zestawie poza elementami konstrukcyjnymi znajdują się trzy figurki: Mia, Angus i Ann, więc pociecha może odgrywać sceny z życia i bawić się nawet po zakończeniu układania. Pomieszczenia w domu można ładnie umeblować korzystając z elementów wchodzących w skład zestawu.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie znajduje się wiele elementów. Choć oznacza to długą zabawę, niektóre dzieci mogą na początku być zniechęcone do układania i nie wiedzieć, jak poprawnie złożyć domek. Niektóre pociechy potrzebują do tego pomocy dorosłych.

 

Werdykt: 9.8/10

Opinie o Lego Friends Dom Mii są pozytywne, a rodzice podkreślają, że wbrew pozorom zestaw podoba się nie tylko dziewczynkom, ale też chłopcom. Dzieci lubią zarówno moment składania domku, jak i późniejszą zabawę w nim. Powstała z klocków chatka ma wymiary: wysokość – 22 cm, szerokość – 31 cm i głębokość – 9 cm. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Akcesoria

W skład zestawu wchodzi wiele ciekawych akcesoriów, które czynią zabawę bardziej atrakcyjną i sprawiają, że dzieci zdecydowanie wolniej się nudzą. W komplecie znajdziemy m.in. trzy mini laleczki (Mia, mama Ann i tata Angus), a także dwa zwierzątka (królik i koń). Dom, jaki można zbudować z klocków jest stylizowany na drewnianą chatę, więc wygląda efektownie. Znajduje się w nim salon z kuchnią, łazienka i pokój Mii, do którego można się wdrapać przez ściankę wspinaczkową. W pokoju Mii znajduje się biurko, lampka, krzesło i piętrowe łóżko. Wyposażenie kuchni stanowi piekarnik, stół i kuchenka. Dodatkowymi akcesoriami są m.in.: mikser, patelnia, sztućce, foremki na babeczki, telefon, aparat fotograficzny i siodło.

Pomysłowa zabawa

Ten zestaw to zabawa dla dziecka na długi czas. Samo składanie konstrukcji zajmuje stosunkowo dużo czasu, a później nadal można się świetnie bawić. Aby zabawa w środku domu była wygodniejsza można zdjąć podłogę w sypialni. Wtedy też będziemy mieć łatwiejszy dostęp do poszczególnych elementów. Na zewnątrz znajduje się stół z krzesłami, przy którym rodzina Mii może usiąść. Ta zabawka daje możliwość odgrywania wielu scen z życia rodzinnego i zapewnia rozrywkę nawet większej grupie dzieci. Cena Lego Friends Dom Mii nie jest wysoka, jeśli uwzględnimy, jak dużo elementów zawiera cały zestaw i jakie daje on możliwości.

 

Jakość wykonania

Test Lego Friends Dom Mii potwierdził, że jest to produkt wysokiej jakości. Producent zadbał o to, aby klocki były wytrzymałe i nie straciły swojego kształtu. Są one różnokolorowe i ładnie się prezentują. Zestaw jest polecany dla pociech od 6. roku życia.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ