fbpx

Opinie o Lego Friends Domek na Drzewie Mii

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Zestaw jest zapakowany w solidne, elegancko wyglądające pudełko, dlatego nadaje się na prezent z okazji Dnia Dziecka, Bożego Narodzenia czy urodzin. Z pewnością ucieszy on pociechy, które lubią oglądać animowany serial Lego Friends. Ze znajdujących się w komplecie elementów układa się domek na drzewie Mii.

 

Najważniejsze wady:

Łącznie w zestawie jest 351 elementów, dlatego składanie domku zajmuje dzieciom dużo czasu. Niektóre pociechy szybko zaczynają się szybko niecierpliwić i irytuje ich to, że konstrukcja nie jest gotowa po upływie kilku czy kilkunastu minut.

 

Werdykt: 9.8/10

Klocki cieszą się bardzo dużą popularnością zwłaszcza wśród dziewczynek, choć chłopcom także przypadły do gustu. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Wymiary gotowego domku na drzewie są równe: wysokość – 16 cm, szerokość – 17 cm i głębokość – 16 cm. Co ważne, cena Lego Friends Domek na Drzewie Mii nie jest wysoka.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Minilaleczki i wiele dodatkowych elementów

W komplecie poza klockami niezbędnymi do złożenia domku dzieci znajdą również dwie minilaleczki przedstawiające Mię oraz Daniela. Ponadto zestaw obejmuje figurki zwierząt (ptaszka Cinnamon i króliczki Mimi), a także różne dodatki, w tym: deskorolkę, książkę z historiami opowiadającymi o duchach, piłkę, latarkę, pistolet na wodę, mapę parku w Heartlake, linę do zjeżdżania na ziemię oraz domek dla królika (jego wymiary to: wysokość – 3 cm, szerokość – 4 cm i głębokość – 3 cm). Analizując opinie o Lego Friends Domek na Drzewie Mii można dojść do wniosku, że za sprawą wspomnianych dodatków zestaw jest bardziej atrakcyjny dla dzieci. Ciekawe jest to, że można go połączyć z innym kompletami z serii Lego Friends.

Wielogodzinna zabawa

Na złożenie domku należy poświęcić sporo czasu, ale dla większości pociech jest to bardzo dobra zabawa. Kiedy konstrukcja jest już gotowa, dzieci nie odstawiają jej w kąt. Ponieważ w komplecie są minilaleczki, maluchy mogą odgrywać znane sceny z serialu lub wymyślać nowe historie. Ma to pozytywny wpływ na ich rozwój, a w szczególności kreatywność. Poza tym zabawa klockami z rówieśnikami sprawia, że dzieci uczą się współdziałania oraz dzielenia się.

 

Gwarancja bezpieczeństwa

Jak już zostało wspomniane, zestaw jest odpowiedni dla dzieci w wieku szkolnym. To dobre klocki Lego, które można bez przeszkód dać w prezencie, gdyż mają stosowne certyfikaty, m.in. CE. Wszystkie elementy zostały wykonane z kolorowego, dobrego gatunkowo plastiku, co gwarantuje bezpieczną zabawę. Potwierdził to test Lego Friends Domek na Drzewie Mii, który został przeprowadzony przez specjalistów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ