fbpx

Opinie o Lego Minecraft Jaskinia Zombie

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Klocki Lego bez wątpienia spodobają się fanom gry Minecraft. Są one solidnie wykonane i gwarantują długi czas zabawy. W zestawie znajduje się bardzo dużo elementów, więc samo składanie zajmuje dużo czasu. To duża zaleta, bo dziecko ma zapewnioną rozrywkę, a rodzic może w tym czasie nieco odpocząć.

 

Najważniejsze wady:

Choć zestaw jest wykonany w taki sposób, aby przypominał grę komputerową Minecraft, niektórzy rodzice twierdzą, że kolory poszczególnych elementów mogłyby być bardziej wyraziste i nieco jaśniejsze. Wtedy też cała konstrukcja po złożeniu prezentowałaby się lepiej.

 

Werdykt: 9.4/10

Opinie o Lego Minecraft Jaskinia Zombie są w większości pozytywne, a osoby, które zdecydowały się kupić ten zestaw twierdzą, że była to bardzo dobra decyzja. Klocki są odpowiednie dla dzieci od 7. do nawet 14. roku życia. Istnieje możliwość rozbudowania zestawu i przerabiania go na inne dostępne w serii modele.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Elementy zestawu

W zestawie znajduje się minifigurka Steve’a, a także figurki zombie, małego zombie i nietoperza. Dodatkowymi akcesoriami są: żelazny kilof, piec, ciasto i pochodnia. Dokładnie w opakowaniu znajduje się aż 240 elementów. To daje pewność, że nasza pociecha będzie miała zagwarantowaną dobrą zabawę przy układaniu konstrukcji. Jaskinia z gry Minecraft jest wyposażona w drabinę, klocki imitujące rudy złota i diamenty, czerwony kamień, a także lawę. Aby utorować sobie drogę do jaskini można skorzystać z funkcji wybuchu TNT. 

Dla fanów gry komputerowej

Klocki Lego zostały stworzone z myślą o młodych fanach Minecrafta, czyli obecnie jednej z najbardziej popularnych gier. Jest ona uwielbiania przez wiele dzieci, ale nie tylko. Atutem jest to, że istnieje możliwość łączenia znajdujących się w opakowaniu elementów z częściami pochodzącymi z innych modeli. W efekcie istnieje możliwość odwzorowania całego świata Minecraft.

 

Opakowanie

Opakowanie zostało tak wykonane, aby w razie potrzeby móc bezpiecznie przechowywać w nim wszystkie elementy zestawu. Dodatkowo pudełko ma kolorowe grafiki, które podobają się najmłodszym. Wybierając ten zestaw na prezent nie trzeba zastanawiać się, jak efektownie go zapakować. Rodziców do zakupu zachęca m.in. to, że cena Lego Minecraft Jaskinia Zombie jest przystępna. Za kilkadziesiąt złotych można kupić produkt, który zapewni dziecku zabawę nie tylko podczas łączenia klocków, ale także po złożeniu całej konstrukcji.

 

Wykonanie

Każdy z elementów zestawu został wykonany z dobrej jakości materiałów, tak aby odpowiednio spełniał swoje zadanie. Potwierdzeniem na to jest przeprowadzony przez konsumentów test Lego Minecraft Jaskinia Zombie, który wykazał, że nawet po długim czasie użytkowania klocki wyglądają, jak nowe.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ