Opinie o Lego Technic Bugatti Chiron

Ostatnio aktualizowane: 19.04.21

 

Najważniejsze zalety: 

Zdaniem wielu kupujących to fajne klocki Lego, zwłaszcza dla osób interesujących się motoryzacją. W opakowaniu znajduje się ponad 3500 elementów, z których po złożeniu powstaje model auta Bugatti Chiron, w skali 1:8. To bardzo ciekawy pomysł na prezent zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych.

 

Najważniejsze wady:

W komplecie znajduje się bardzo dużo niewielkich elementów, dlatego nie jest to dobra propozycja dla małych dzieci. Podczas składania samochodu należy uważać, aby znajdujące się w pobliżu maluchy nie włożyły klocków do buzi.

 

Werdykt: 9.3/10

Znalezione na temat produktu Lego Technic Bugatti Chiron opinie są pochlebne. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego zestawu uważają, że składanie samochodu zapewnia dobrą zabawę na wiele godzin. Tym samym można ciekawie spędzić kilka wolnych wieczorów czy weekend i zaangażować do złożenia modelu wszystkich domowników.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dbałość o każdy detal

Jak twierdzą konsumenci, gotowy model wygląda niemal tak samo, jak prawdziwe auto. Zadbano tutaj o każdy, nawet najmniejszy detal, a przeprowadzony test Lego Technic Bugatti Chiron to potwierdził. Możemy podziwiać dynamiczne nadwozie, felgi z logo marki, a nawet tarcze hamulcowe i silnik W16, który wyposażono w ruchome tłoki. Co więcej, kiedy umieścimy kluczyk w stacyjce, a następnie go przekręcimy, będziemy mogli zmienić pozycję aktywnego spojlera, który znajduje się w tylnej części pojazdu. Pod maską widoczny jest oryginalny numer seryjny. Z kolei w kabinie umieszczono 8-biegową skrzynię biegów i ruchome łopatki, a także kierownicę z charakterystycznym symbolem Bugatti. Jeśli weźmiemy to pod uwagę, cena Lego Technic Bugatti Chiron nie powinna wydawać się wygórowana.

Gwarancja dobrej zabawy

W pudełku znajdziemy 3599 klocków różnej wielkości, a gotowy samochód ma wymiary: wysokość – 14 cm, szerokość – 25 cm i długość – 56 cm. Co prawda na jego złożenie trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, ale jak podkreślają kupujący, jest to dobra zabawa. Poza tym w pudełku jest instrukcja, która krok po kroku opisuje, jakie elementy należy ze sobą złączyć. Za sprawą zestawu możemy spędzić wolny czas inaczej niż tylko przed komputerem czy telewizorem, ewentualnie ze smartfonem w dłoni. Układanie klocków to dobre ćwiczenie na koncentrację, zachowanie sprawności dłoni na dłużej, a także rozwijanie wyobraźni.

 

Oryginalny prezent

Wiele osób kupuje zestaw na prezent z okazji urodzin czy świąt Bożego Narodzenia. Na pewno spodoba się on miłośnikom motoryzacji, którzy marzą o luksusowym samochodzie. Gotowy model prezentuje się bardzo elegancko z uwagi na ciekawy kolor karoserii (połączenie dwóch różnych odcieni niebieskiego). Pojazd można bez przeszkód ustawić na półce, będzie to bardzo ciekawy element dekoracyjny.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 KOMENTARZY
Inline Feedbacks
View all comments