fbpx

Opinie o Lionelo Levi Plus

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Fotelik Lionelo Levi Plus jest przeznaczony dla pociech o wadze od 9 kg do 36 kg. Oznacza to, że produkt będzie służył Twojemu dziecku przez wiele lat, a Ty nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na nowy model. Fotelik samochodowy jest łatwy w montażu i ma wytrzymałe, a do tego przyjemne w dotyku pasy bezpieczeństwa. Test Lionelo Levi Plus dowiódł, że model jest wygodny.

 

Najważniejsze wady:

Ten fotelik samochodowy jest montowany tylko przodem do kierunku jazdy. Nie każdy rodzic uważa to za dobre rozwiązanie. W komplecie znajduje się zakładany na przedni fotel organizer. Pozwala on uporządkować drobne zabawki dziecka, ale zdaniem niektórych osób prezentuje się mało estetycznie.

 

Werdykt: 9.8/10

Cena Lionelo Levi Plus wynosi niecałe 200 zł, dlatego jest to jedna z najtańszych propozycji na rynku. Stosunek ceny do jakości wykonania jest atrakcyjny, czego dowodem są pozytywne opinie konsumentów. Produkt jest dostępny w szarej i czarnej wersji kolorystycznej. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Mocne pasy bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy dla dzieci ma wytrzymałe 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Są one zakończone wysokiej jakości sprzączką. Pasy zostały wyprodukowane przez uznaną włoską firmę SABELT. Skutecznie chronią one malucha przed wypadnięciem, dlatego nie trzeba się obawiać, że w trakcie ostrego hamowania dziecko wypadnie z siedziska. Nie ma też obawy, że samo otworzy pas. Warto wiedzieć, że kiedy maluch osiągnie już odpowiednią wagę i wzrost, można zdemontować pasy w foteliku i korzystać z tych znajdujących się w samochodzie. Na pasach znajdują się miękkie nakładki, dzięki czemu materiał nie wbija się w skórę dziecka i tym samym nie odczuwa ono dyskomfortu w trakcie jazdy.

Specjalna wkładka

Jednym z elementów zestawu jest specjalna wkładka, która została umieszczona na foteliku. Powstała ona z myślą o najmłodszych podróżujących samochodem. Gwarantuje ona małym dzieciom maksymalny komfort podczas jazdy. Kiedy pociecha podrośnie, wkładkę można oczywiście bez trudu zdjąć.

 

Certyfikaty

Fotelik samochodowy ma certyfikaty potwierdzające, że spełnia wymagane prawem normy europejskie, a w związku z tym korzystanie z niego jest bezpieczne. Model uzyskał m.in. certyfikat Lux Control od firmy będącej światowym liderem w dziedzinie testowania, weryfikacji i certyfikacji, należącej do grupy TUV Rheinland. 

 

Łatwy montaż

Rodzice doceniają ten fotelik samochodowy nie tylko za przystępną cenę, ale też łatwą instalację. Model jest montowany w intuicyjny sposób, przy wykorzystaniu pasów bezpieczeństwa. Co więcej, fotelik ma regulowany zagłówek oraz długość pasów, więc można go dopasować idealnie do dziecka. Kiedy pociecha będzie większa, istnieje możliwość demontażu górnej części fotelika i pozostawienie samej podstawki. 

 

Czyszczenie

Opublikowane w Internecie opinie o Lionelo Levi Plus wskazują na to, że pielęgnacja produktu nie jest trudna. Tapicerkę można łatwo zdjąć z siedziska i oparcia, a tym samym bez problemu ją wyczyścić. Materiał wykonania tapicerki to wytrzymały poliester. Mimo że jest to tworzywo sztuczne, pozostaje miłe w dotyku i nie powoduje podrażnień na skórze dziecka.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ