fbpx

Opinie o Lionelo Ruben

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Leżaczek jest bardzo przydatny, ponieważ może być używany jako bujaczek, krzesełko oraz huśtawka. To oznacza, że przydaje się on w wielu sytuacjach, nawet kiedy maluch podrośnie. Wykonane z bawełny i poliestru siedzisko jest miękkie oraz zapewnia dziecku komfort. Rodzice przeprowadzający test Lionelo Ruben zauważyli, że model jest łatwy do utrzymania w czystości.

 

Najważniejsze wady:

Według kupujących wadą leżaczka – bujaczka jest to, że nie można w dowolnym momencie wyłączyć odtwarzanych melodyjek. W takich sytuacjach trzeba kilka razy wcisnąć inny guzik, co jest mało wygodnym rozwiązaniem.

 

Werdykt: 9.4/10

Mimo niedopracowania niektórych funkcji model został uznany za dobry elektryczny leżaczek – bujaczek. Waży on 5 kg, a jego maksymalne obciążenie wynosi 12 kg. Produkt ma też kompaktowe wymiary. Choć cena Lionelo Ruben nie jest wysoka, możemy mieć pewność co do solidności konstrukcji i bezpieczeństwa użytkowania.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Ciekawe funkcje

Jak już zostało wspomniane, leżaczek może pełnić funkcję huśtawki. Ma on 5 różnych trybów bujania, możemy je swobodnie zmieniać i ustawić ten najbardziej odpowiadający maluchowi. Delikatne kołysanie sprawia, że dziecko może odpocząć, nierzadko ułatwia mu to zasypianie. Co więcej, model Lionelo został wyposażony w timer, za sprawą którego możliwe jest ustawienie czasu, po jakim funkcja bujania automatycznie się wyłączy. Wbudowany mikrokomputer odpowiada za dopasowywanie trybu prędkości działania huśtawki do wagi dziecka. Aby maluch szybko zasnął w bujaczku, możemy dodatkowo włączyć spokojne melodie (jest ich 12 do wyboru). Istotne jest to, że leżaczek pozwala na regulację poziomu głośności dźwięków.

Akcesoria w zestawie

Razem z leżaczkiem – bujaczkiem dostajemy w komplecie kilka dodatkowych elementów. Jak pokazały poddane analizie opinie Lionelo Ruben, wielu rodziców uznaje je niemal za niezbędne. Mowa tu o pałąku z zabawkami, który wzbudza zainteresowanie dziecka oraz stymuluje jego rozwój, a także moskitierze. Cienka siateczka zapewnia maluchowi skuteczną ochronę przed komarami i innymi insektami. Element ten przydaje się, kiedy postanowimy ustawić leżaczek na zewnątrz, przykładowo na tarasie.

 

Spełnia normy bezpieczeństwa

Produkt jest chętnie kupowany przez konsumentów nie tylko ze względu na użyteczność, ale i bardzo dobrą jakość wykonania. Leżaczek – bujaczek spełnia wszystkie podstawowe normy bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Zostało to zweryfikowane przez renomowane laboratorium TUV, Grand Duche de Luxemburg, jak również SGS. Możemy mieć pewność, że kołyszące się w bujaczku dziecko jest bezpieczne. Nie ma ryzyka, że wypadnie ono z siedziska, gdyż zapobiegają temu 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Można je wyregulować, aby dobrze przylegały do ciała malucha, a jednocześnie nie uciskały. Pasy obszyto przyjemnym w dotyku materiałem.

 

Możliwość prania poszycia

Częste używanie leżaczka – bujaczka może przyczynić się do jego zabrudzenia. Jednak wywabianie plam nie powinno okazać się problemem. Pokrywające siedzisko poszycie jest odpinane, a więc możemy je łatwo zdemontować i wyprać w pralce. Jeśli będziemy pamiętać o ustawieniu odpowiedniej temperatury (maksymalnie 30 st. C) i użyciu łagodnych detergentów, materiał na pewno nie zmechaci się i nie wyblaknie. Kiedy poszycie wyschnie, można je ponownie założyć. Nie jest to czasochłonna czynność i można to zrobić w pojedynkę.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ