fbpx

Opinie o Lionelo Suzie

Ostatnio aktualizowane: 23.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Łóżeczko turystyczne przydaje się podczas wakacyjnego wyjazdu, weekendu spędzanego u babci i dziadka, na kempingu i w wielu innych sytuacjach. Co więcej, może ono pełnić funkcję kojca, co czyni je bardziej praktycznym. Model jest wytrzymały i dobrze zabezpieczony przed przypadkowym złożeniem, także gdy w środku znajduje się dziecko.

 

Najważniejsze wady:

Łóżeczka turystyczne często mogą pełnić funkcję kołyski, to samo dotyczy modelu Lionelo Suzie. Jednak demontaż nóżek i doczepienie płóz jest stosunkowo trudne, w szczególności w pojedynkę, bo trzeba utrzymywać mebelek w górze. Warto więc poprosić kogoś o pomoc.

 

Werdykt: 9.3/10

Mebelek może posłużyć maluchowi do spania, jak również do zabawy. Za sprawą systemu LockGuard nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo pociechy, nawet jeśli bawi się energicznie i zaczyna podskakiwać. Specjalny test Lionelo Suzie wykazał, że przebywające w łóżeczku niemowlę na pewno nie zrobi sobie krzywdy. Wszystkie kanty zostały dobrze zabezpieczone plastikowymi osłonkami i nie są ostre ani twarde.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygodne przewożenie

To odpowiednie łóżeczko dla rodziców, którzy planują częste podróże z dzieckiem. Ma ono niewielkie wymiary po złożeniu, co gwarantuje wygodne przewożenie w samochodowym bagażniku. Nie należy się obawiać, że mebelek zniszczy się w czasie transportu. W komplecie znajduje się torba służąca do bezpiecznego przechowywania łóżeczka. Jest ona wykonana z solidnego, odpornego na rozerwanie materiału, a dodatkowo ma wygodną rączkę. Tak zapakowany mebelek można też bez przeszkód schować do szafy.

Stała cyrkulacja powietrza

Trzy z czterech ścianek są siatkowane, dlatego bardzo dobrze widać przez nie pociechę. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia obserwowanie maluszka, ale również daje gwarancję odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Leżące w łóżku niemowlę na pewno nie spoci się, bo siateczka jest przewiewna. To istotne, zwłaszcza gdy korzystamy z mebelka w bardzo upalne dni.

 

Łatwe czyszczenie

Czyszczenie mebelka nie stanowi żadnego problemu. Pokryto go poliestrową tapicerką, która nie jest podatna na zabrudzenia. Jeżeli już na łóżeczku pojawią się plamy, możemy je bez trudu wywabić. Zwykle wystarcza przetarcie powierzchni wilgotną gąbką namoczoną w wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu. Nóżki są wykonane z plastiku i jeśli zabrudzą się ziemią lub trawą, bo łóżeczko stało na zewnątrz, należy przetrzeć je ściereczką. Nie zajmie to zbyt dużo czasu.

 

Miękka mata

Razem z łóżeczkiem dostajemy w komplecie miękką matę. Jest ona wykonana z pianki o podwyższonej elastyczności i pełni funkcję podłoża do spania, jak również do zabawy. Co ważne, maluszek może swobodnie próbować chodzić po macie i skakać, nie przyczyni się to do jej odkształcenia. Jeśli dziecko przypadkowo się poślizgnie, upadek nie powinien być bolesny. Czytając opinie Lionelo Suzie, można dojść do wniosku, że większość rodziców jest zadowolona z jakości maty.

 

Moskitiera

Jeżeli pogoda na to pozwala, możemy wystawić łóżeczko na balkon czy taras, ewentualnie wynieść do ogrodu. Nie należy się martwić, że pociecha będzie pogryziona przez insekty, zapobiega temu dołączona do kompletu moskitiera. Jej zakładanie nie jest bardzo trudne, dlatego w kilkanaście sekund możemy dostatecznie ochronić malucha przed uciążliwymi owadami. Mimo że poza moskitierą w komplecie są też inne, równie przydatne akcesoria, cena Lionelo Suzie nie jest wysoka.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ