fbpx

Opinie o Milly Mally Mirage Deluxe

Ostatnio aktualizowane: 20.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Mebelek bardzo ładnie się prezentuje, w dodatku jest wytrzymały i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przeprowadzony wśród posiadaczy modelu Milly Mally Mirage Deluxe test pokazał, że łóżeczko wygodnie się przechowuje i przenosi. Po złożeniu (co nie zajmuje dużo czasu) wystarczy schować je do dołączonej do zestawu, poręcznej torby.

 

Najważniejsze wady:

W górnej części dwóch dłuższych boków umieszczono siateczkę, która odpowiada za zapewnienie stałej cyrkulacji powietrza. Kupujący uważają, że powinny być z niej wykonane całe ścianki, a nie tylko ich część, wówczas obserwowanie śpiącego malucha z daleka byłoby łatwiejsze.

 

Werdykt: 9.2/10

To łóżeczko turystyczne z materacem jest uznawane za bardzo praktyczne i solidne, z pewnością przyda się podczas podróży z dzieckiem. Jego wymiary po rozłożeniu są równe: 120 cm x 60 cm x 76 cm. Mebelek jest często wybierany na prezent, np. z okazji chrztu, gdyż cena Milly Mally Mirage Deluxe nie przekracza 350 zł.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

2-poziomowa konstrukcja

Łóżeczko jest dwupoziomowe, a to oznacza, że materacyk możemy położyć na dnie lub nieco wyżej, w zależności od potrzeb i wieku malucha. Nierzadko rodzice używają go nie tylko podczas wyjazdów z dzieckiem, ale również w domu, ponieważ dobrze zastępuje tradycyjne, drewniane łóżko dla maluchów. Co więcej, mebelek pełni też funkcję kojca, w którym pociecha może się bezpiecznie bawić, gdy zajmujemy się obowiązkami domowymi. W razie potrzeby z łatwością go przesuniemy w inne miejsce, gdyż w jego podstawie są kółka, które później wystarczy zablokować. Konsumenci wydający opinie o Milly Mally Mirage Deluxe chwalą model za to, że kiedy nie jest potrzebny, można go szybko złożyć (także w pojedynkę, bez użycia specjalistycznych narzędzi).

Dodatkowe elementy w komplecie

Do mebelka dołączono kilka bardzo przydatnych elementów. Jednym z nich jest odczepiany pałąk z zabawkami, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie malucha. Łóżeczko jest wyposażone również w świecąco-grający moduł, który dodatkowo wibruje, może on pomóc dziecku w szybkim zaśnięciu. Jeżeli zechcemy pobyć z pociechą na świeżym powietrzu, możemy ustawić mebelek na tarasie lub w ogrodzie i założyć moskitierę. Zabezpieczy ona malucha przed komarami i innymi insektami. W zestawie znajdziemy też płozy, po założeniu których łóżeczko zmienia się w kołyskę. Ponadto podczas zmiany pieluszki możemy wykorzystać przewijak.

 

Praktyczne rozwiązania

Rodzice chwalą łóżeczko za możliwość położenia materacyka na dwóch różnych poziomach, a także za kilka innych, równie praktycznych rozwiązań. Narożniki są plastikowe i zabezpieczone w taki sposób, aby w przypadku uderzenia dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Jeden z boków jest otwierany, więc kiedy pociecha podrośnie, będzie mogła samodzielnie wychodzić ze środka. Poza tym niezbędne rzeczy, takie jak np. opakowanie nawilżanych chusteczek, ulubiona zabawka malucha czy zapasowe pieluszki, możemy schować do kieszeni umieszczonej na krótszej ściance. Tym samym zawsze możemy mieć pod ręką to, co uważamy za niezbędne. Dno mebelka opiera się na krzyżakowej konstrukcji, co gwarantuje stabilność. Nie należy się obawiać, że łóżeczko niespodziewanie się złoży (również, gdy w środku znajduje się dziecko).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ