fbpx

Opinie o Mistakos Extra 

Ostatnio aktualizowane: 21.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Opinie o Mistakos Extra wskazują na to, że jest to gra, która podoba się nie tylko dziewczynkom, ale też chłopcom. Mogą w nią grać z powodzeniem także dorośli. Rozgrywka może przebiegać w dwóch wariantach. Gracze określają ilość rund i po upłynięciu ostatniej liczą punkty karne. Osoba z najmniejszą liczbą wygrywa. Można też ustalić, że wygranym będzie ten, który najszybciej pozbędzie się wszystkich krzeseł.

 

Najważniejsze wady:

Jest to gra zręcznościowa wymagająca pewnych umiejętności. Co więcej, jest ona odpowiednia dla dzieci od 5. roku życia. Także młodsze maluchy, nie poradzą sobie z taką rozgrywką, a mogą bardzo chcieć bawić się wspólnie ze starszym rodzeństwem.

 

Werdykt: 9.7/10

Mistakos Extra to gra chętnie kupowana przez rodziców. Stanowi ona rozbudowę popularnej już wcześniej gry zręcznościowej Mistakos. Zmiana polega na tym, że w zestawie znajduje się nowy kolor krzeseł, co daje możliwość zwiększenia ilości graczy do 4. Dziecko może się bawić wspólnie z koleżankami i kolegami.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Gra zręcznościowa

Mistakos Extra to gra zręcznościowa, podczas której można wyćwiczyć umiejętność sprawnego posługiwania się dłońmi. Rozgrywka przynosi wiele satysfakcji, bo nigdy nie wiadomo, kto ją wygra. Trzeba się skupić, aby dobrze położyć krzesło i nie zepsuć powstającej w trakcie gry konstrukcji. Mogą one grać nie tylko ze swoim rodzeństwem, czy kolegami i koleżankami ze szkoły czy podwórka, ale też z rodzicami. Test Mistakos Extra potwierdza, że jest to zabawa dla wszystkich, którzy ukończyli 5 lat.

 

Dwa warianty rozgrywki

W Mistakos Extra można grać na dwa sposoby, co zwiększa szansę na to, że gra nie znudzi się zbyt szybko Twojemu dziecku. Pierwszy wariant polega na tym, aby przed rozpoczęciem rozgrywki ustalić wspólnie z graczami ilość rund (średnio jest ich 5). Wygranym jest osoba, która po upływie ustalonego czasu ma najmniej punktów karnych. Można też zdecydować, że wygrywa ten, kto najszybciej pozbędzie się swoich krzeseł. Niezależnie od tego, w jaki sposób przeprowadzane są rozgrywki, z pewnością nie będziemy się nudzić. Przeważnie czas, jaki trzeba poświęcić na grę wynosi ok. 25 do 30 minut. Wymaga ona skupienia, więc dzieci mogą ćwiczyć swoją koncentrację i cierpliwość.

 

Solidne wykonanie

Gry dla dziewczynek Trefl, w tym także prezentowany przez nas produkt, są wykonane z najwyższą starannością. Wszystkie znajdujące się w zestawie elementy są ładnie zrobione i nie niszczą się szybko. Pudełko jest wytrzymałe, więc dobrze zabezpiecza dołączone do kompletu akcesoria. Atrakcyjna cena Mistakos Extra, solidne wykonanie, a także dobre opinie na temat gry zręcznościowej zachęcają do jej zakupu.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ