fbpx

Opinie o Monopoly Junior My Little Pony

Ostatnio aktualizowane: 21.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Jeśli szukasz ciekawej gry dla dziewczynki, Monopoly Junior My Little Pony to propozycja, która powinna Cię zainteresować. Produkt jest doceniany za proste zasady, które dziecko może łatwo przyswoić. Planszę zrobiono z solidnego materiału, jest ona kolorowa i ma urocze obrazki, które wzbudzają zainteresowanie małych graczy. 

 

Najważniejsze wady:

Dołączone do zestawu banknoty-serduszka są zrobione z cienkiego papieru. W związku z tym kupujący muszą zwracać uwagę, aby być ostrożnym podczas ich liczenia. Istnieje ryzyko szybkiego uszkodzenia tych elementów.

 

Werdykt: 9.4/10

Produkt zasługuje na uwagę, bo zdobywa pozytywne opinie. Monopoly Junior My Little Pony to prosta gra planszowa zapewniająca rozrywkę na długi czas. Jej zasady są dostosowane do możliwości kilkuletnich dzieci, więc ich opanowanie nie sprawia większych problemów.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane podstawowe

Gra planszowa Monopoly Junior My Little Pony pochodzi od znanego i cenionego producenta Hasbro. Jest to jedna z największych firm zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Konsumenci chętnie inwestują w produkty sprawdzonych marek i tak też jest w przypadku tej gry planszowej. Jest ona przeznaczona dla dzieci od 5 roku życia. Minimalna ilość graczy wynosi 2, a maksymalna 4. Dokładne wymiary opakowania to: 26,5 cm x 26,5 cm x 4,5 cm. Monopoly Junior My Little Pony jest zaliczane do grupy gier strategicznych.

Zawartość zestawu

W opakowaniu znajdują się akcesoria umożliwiające rozpoczęcie rozgrywki: dobrze oznaczona plansza do gry, 20 kart Szansa, 48 pionków i 4 urocze figurki kucyków, które spodobają się miłośniczkom My Little Pony. Są one dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe i występują w kolorze: białym, różowym, fioletowym i turkusowym. Ponadto zestaw zawiera kostkę do gry i banknoty. W dołączonej do kompletu instrukcji wyjaśnione są w prosty sposób zasady gry. Zapoznanie się z nimi nie powinno zająć dużo czasu, co potwierdza też przeprowadzony test Monopoly Junior My Little Pony.

 

Korzyści z gry

Jak podają rodzice, opisywana gra planszowa nie tylko dostarcza dzieciom rozrywkę, ale też niesie za sobą inne korzyści. Podczas zabawy dziecko poznaje podstawy liczenia i uczy się, jak dysponować pieniędzmi. Ma też szansę na podejmowanie poważniejszych decyzji. W rozgrywce może wziąć udział do 4 osób, więc można ją wykorzystać do wspólnego czasu spędzanego z rodziną albo podczas wizyty kolegów i koleżanek. Cena Monopoly Junior My Little Pony wynosi niecałe 100 zł.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ