fbpx

Opinie o Mutsy Nexo

Ostatnio aktualizowane: 03.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Mutsy Nexo ma opinię wózka, który bardzo łatwo i szybko się składa, a także posiadającego szereg regulacji, które sprawią, że dopasuje się go do każdego użytkownika. Regulowane są nie tylko pasy bezpieczeństwa, ale też oparcie, daszek i podnóżek. Ponadto rodzice używający Mutsy Nexo, którzy mieli okazję przeprowadzić test pojazdu, chwalą duży kosz na zakupy, który, co jest rzadkością w tego typu konstrukcjach, jest łatwo dostępny do umieszczenia w nim pakunków. 

 

Najważniejsze wady:

Rodzice oceniają, że wózek miałby większe walory użytkowe, gdyby dodatkowo wyposażono go w siatkę wentylacyjną, a stelaż umożliwiał umieszczenie butelki z napojem dla malucha. Dla rodzica byłoby za to przydatnym, gdyby producent przewidział, że niektórzy z nich chcieliby do wózka przywiesić torbę, obecnie nie ma takiej możliwości.

 

Werdykt: 9.7/10

Wózek zyskuje wysokie noty od rodziców. Oceniają oni ten wózek spacerowy parasolka jako szczególnie użyteczny w użytkowaniu w połączeniu z samochodem. Mutsy Nexo spacerówka pozwala też na łatwą regulację wysokości rączki, co ma znaczenie dla rodziców o znacząco różnym wzroście taty i mamy. Do tego wózek jest lekki i łatwo się go prowadzi. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Niebanalny design

Spacerówka przedstawia wyszukaną kompozycję kolorów wzajemnie ze sobą współgrających z nowoczesną konstrukcją, które łączą ze sobą nowoczesność i klasykę. Pałąk zabezpieczający malucha, jak i rączka zostały obite ekoskórą o barwie brązu koniakowego. Z nim doskonale współgra aluminiowy, matowy, czarny stelaż wózka oraz tekstylia w odcieniach szarości. Konstrukcja wózka jest o tyle niezwykła, że mimo zachowania funkcjonalności wózka parasolki został on wyposażony w duży, łatwo dostępny dla rodzica kosz na zakupy, a także składaną budkę osłaniającą malucha przed niepogodą. Całość dopełniają 4 miejskie koła, pasujące kolorystycznie, sprawnie pokonujące miejskie nierówności. 

Wygoda rodzica i dziecka

Na wygodę malucha wpływa przede wszystkim pełna amortyzacja kół, zatem prowadzenie wózka po nierównościach nie będzie odbijało się na komforcie dziecka. Kolejne udogodnienia dla pociechy to fakt płynnej regulacji zarówno oparcia jak i podnóżka. Oba te elementy pozwalają na ułożenie dziecka w pozycji leżącej, poprzez płynne ustawienia półleżące, do całkowicie siedzącej postawy. Obszerna budka nie ogranicza swobody malucha, a jednocześnie zabezpiecza go przed wiatrem deszczem czy silnym słońcem. Rodzice natomiast zadowoleni są z kompaktowych wymiarów wózka, a także składania go jednym ruchem, w celu umieszczenia pojazdu w bagażniku samochodowym. W razie potrzeby, również jednym ruchem typu „klik” można zdjąć koła z osi. Równie wygodną sprawą jest to, że każdy z rodziców może dopasować do swojego wzrostu poziom ustawienia rączki wózka. 

 

Parametry fizyczne

Dla wielu rodziców estetyka wózka i jego parametry fizyczne są wystarczającą motywacją do zakupu tego modelu. Według kupujących cena regularna Mutsy Nexo jest przystępna, a wielu wypadkach, okresowo, na Mutsy Nexo jest promocja, pozwalająca na jeszcze tańszy zakup. Wymiary wózka w czasie przewożenia malucha to długość 84 cm, wysokość 101 cm i szerokość 51 cm. Wymiary te zmniejszają się do 64 cm – długość, 51 cm – szerokość, 44 cm – wysokość, po złożeniu pojazdu. Waga wódka wynosi 8,7 kg. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ