fbpx

Opinie o Kinderkraft Moov

Ostatnio aktualizowane: 20.02.24

 

Najważniejsze zalety: 

Rodzice chwalą wózek przede wszystkim za to, że jest wygodny w prowadzeniu. Wysokość rączki można dopasować do swoich potrzeb, a pompowane koła o odpowiedniej średnicy umożliwiają łatwe omijanie wybojów. To model, który nie jest podatny na uszkodzenia, co potwierdziły pozytywne opinie o Kinderkraft Moov. Ponadto wyróżnia się on bardzo eleganckim designem.

 

Najważniejsze wady:

W gondoli znajduje się materacyk, jednak większość konsumentów uważa, że jest on cienki. Aby mieć pewność, że niemowlę będzie miało zapewniony komfort i bezpieczeństwo, lepiej wymienić materac na inny.

 

Werdykt: 9.8/10

Wózek jest uznawany za bardzo praktyczny, ponieważ to model 3w1. W pierwszych miesiącach życia dziecka możemy je wozić w gondoli, a potem zmienić pojazd w spacerówkę. Może on pełnić także funkcję fotelika samochodowego, ale mimo to cena Kinderkraft Moov nie jest wysoka. Co ciekawe, do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych, m.in. granatowa i czarna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Maksymalny poziom bezpieczeństwa

Przewożone w wózku dziecko ma zapewniony maksymalny poziom bezpieczeństwa. Model jest wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zabezpieczają pociechę przed wypadnięciem z siedziska, kiedy mocno pochyli się do przodu. Istotne jest to, że sama nie poradzi sobie z ich odpięciem, może to zrobić tylko rodzic. Pojazd wyposażono także w specjalny pałąk, w razie potrzeby można go szybko odpiąć (bez użycia narzędzi). Podobnie, jak inne wózki dla dzieci producenta Kinderkraft, model Moov wyposażono w duży, rozkładany daszek. Zapewnia on maluchowi ochronę przed słońcem, podmuchami wiatru, a także mżawką. Podczas spaceru możemy przez cały czas obserwować pociechę, pozwala na to małe, przezroczyste okienko.

Wygoda prowadzenia

Zdaniem rodziców prowadzenie wózka jest bardzo komfortowe. Nawet bardzo wysokie osoby nie muszą mocno się nad nim pochylać, gdyż położenie rączki można samodzielnie regulować, nie wymaga to użycia dużej siły. Siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, w zależności od tego, jak nam i maluchowi będzie wygodniej. Koła są pompowane i dobrze amortyzują wstrząsy, średnica tych przednich wynosi 20 cm, a tylnych 30 cm. Pod siedziskiem znajduje się duży kosz zakupowy, w którym zmieści się kilka reklamówek lub torba z zabawkami dziecka. Kiedy specjaliści przeprowadzili test Kinderkraft Moov, okazało się, że znoszenie wózka po schodach nie stanowi problemu. Stelaż został wykonany z aluminium i waży 8 kg.

 

Solidność i łatwe czyszczenie

Dobry wózek dla dziecka powinien być solidny, a większość kupujących uważa, że taki właśnie jest model oferowany przez markę Kinderkraft. Wykazuje on podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Częste składanie i rozkładanie pojazdu nie powinno przyczynić się do zniszczenia stelaża. Ważne jest także to, że wózek można bez trudu utrzymać w czystości. Siedzisko jest pokryte poliestrem, większość zabrudzeń można usunąć za pomocą wilgotnej ściereczki.

 

Dodatkowe elementy w komplecie

W komplecie razem z wózkiem znajdziemy kilka elementów, które mogą być przydatne w czasie spacerów. Jednym z nich jest folia przeciwdeszczowa. Jej rozłożenie zajmuje kilkadziesiąt sekund, a z pewnością zapobiegnie przemoczeniu ubranek dziecka podczas niespodziewanych opadów deszczu. Do zestawu dołączono też pojemną torbę i śpiworek na nóżki.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ